Tasuta keerutused

Kui oled sattunud meie lehele, on üks asi kindel: sulle meeldivad kasiinomängud. Sinu rõõmustuseks saab meie lehe kaudu nautida ühtaegu nii slotimängude demosid kui ka sisukaid arvustusi erinevate mängude kohta, olgu selleks kas või näiteks Hitman või Man of Steel.

Meil on hea uudis ka neile, kes sooviksid mõned slotikad otsekohe mängimiseks ette võtta. Tänu kasiinode lahketele kampaaniatele on võimalik igaühel saada tasuta spinnid filmislotikate mängimiseks. Muidugi ei pruugi aga kõik piirduda filmislotikatega.

Mis on tasuta spinnid?

Kuulsa jackpotislotika Mega Fortune Dreams tasuta spinnide voor.

Kui oled kasiinomaailmas uus, siis arusaadavalt võivad erinevad mõisted ajada pea ringi käima.

Tasuta spinnid ehk keerutused on tasuta mänguvoorud, mille abil on võimalik mängida videoslotikat. Iga videoslotika üks mänguvoor kannab nimetust “keerutus”, kuna mängimisel keerutatakse sümboleid nende rullikutel. Kui sulle kingitakse 10 tasuta spinni, siis see tähendab, et sul on 10 tasuta mänguvooru.

Tasuta spinne jagatakse kampaaniate käigus ning peaaegu iga internetikasiino pakub taolist võimalust. Miks? Aga ikka selleks, et tuua oma kasiinosse rohkem külastajaid! Tegemist on reklaampakkumistega, millega tutvustatakse mängijatele videoslotikaid ning kasiinod loodavad, et pärast ühekordset proovimist jääb kasiinopisik mängijatele külge.

Tasuta spinne saab kasutada peaaegu kõikidel slotikatel – seda nii vanadel kui uutel, olenevalt kasiino pakkumisest.

Keerutusi võidakse vahel jagada ka olemasolevatele mängijatele siis, kui turule on tulnud uus slotikas. Tänu tasuta keerutustele saavad kasiinomängijad slotika järgi proovida ning saavad riskivabalt katsetada, mida mäng endast kujutab. Mõnes mõttes sarnaneb see turu-uuringule: kasiino näeb, kas uus slotimäng meeldib inimestele ning seega osatakse paremini mänge valida oma valikusse.

Näiteks on täiesti võimalik, et kui välja tuleb mõni uus film, võidakse luua selle teemal vastav slotikas, millele jagatakse omakorda tasuta keerutusi.

Mida peab tegema tasuta spinnide saamiseks?

Näiteks võib tasuta keerutuste boonus näha välja selline.

Tasuta spinnide saamiseks ei pea hüppama läbi tulise rõnga ega mängima klouni. Tegelikult on vaja ainult ühte: kasiinos registreerumist.

Enamus spinnide pakkumisi on mõeldud uutele klientidele ning sestap pead sa olema kasiino jaoks uus mängija. Kui avad endale valitud kasiinos konto, peaksidki olema sa sobiv kandidaat tasuta spinnide saamiseks.

Mõned kasiinod annavad tasuta keerutusi niisama igale uuele tulijale ilma sissemakset küsimata, kuid mõned kasiino annavad rohkelt spinne siis, kui teha ka esimene sissemakse.

Halvimal juhul pead sa seega avama konto ja tegema ka ühe sissemakse, et saada tasuta keerutusi.

Tasuta spinnid pole mõeldud alati eksklusiivselt uutele klientidele. Enamus kasiinosid pakuvad tasuta keerutusi peaaegu regulaarselt erinevate kampaaniate raames. Tavaliselt tuleb keerutuste saamiseks teha teatud suuruses sissemakse või mängida mängu teatud arvu kordi.

Tasuta spinnide tingimused

Igal tasuta spinnide pakkumisel on omad tingimused ja nõuded. Kuigi üldistame selles kirjatükis tasuta spinnide olemust üsna suurelt, siis tuleb meeles hoida, et tegelikult on iga pakkumine erinev.

Toome siinkohal siiski välja mõned levinumad tingimused, mida võid internetikasiinos kohata seoses jagatavate keerutustega:

 • tasuta spinnid on vahel mõeldud üksnes teatud mängudele, st päris kõiki mänge nendega mängida ei saa. Vahel ei ole aga selliseid piiranguid – vahel võidakse keerutusi anda mitmele mängule;
 • paljudel tasuta keerutustel on läbimängimisnõue, mis tähendab, et spinnidega võidetud summat ei saa välja kanda enne, kui pole läbimängimisnõue täidetud. Pane aga tähele, et vahel võib see tähendada ka seda, et sissemakseks tehtud summat ei saa kasutada enne läbimängimisnõude täitmist – selline reegel kipub kasiinodel olema siis, kui sissemakse on tehtud boonuskoodiga;
 • keerutuste läbimängimisel ja kasutamisel on teatud ajapiirangud, st näiteks tuleb summa läbi mängida 30 päeva jooksul, muidu ei ole see enam üldse saadaval.

Teinekord võib keerutustel olla muidki piiranguid, mistõttu ongi oluline alati lugeda esmalt tingimusi enne, kui asud boonuse kallale.

Tasuta keerutuste olulised plussid ja miinused

Sellise võidu võib täiesti reaalselt endale pangakontole kanda!

Tasuta spinnid on küll väga meeldivad kasiinoboonused, kuid nagu igal asjal, on ka tasuta spinnidel omad head ja vead:

Tasuta spinnide olulised plussid:

 1. Tasuta spinnid võimaldavad sul proovida mänge, mida sa võib-olla polekski muidu katsetanud.
 2. Tasuta spinnidega saad katsetada, kuivõrd võidurohke üks mäng olla võib (et seejärel potentsiaalselt pärisraha eest mängida).
 3. Erinevalt demoversioonist on võimalik tasuta spinnidega võita reaalset raha ning see ka oma pangakontole välja kanda.

Tasuta spinnide tähtsad miinused:

 1. Tasuta spinnid ei ole siiski enamasti täiesti tasuta (kui räägime sissemakseta spinnidest, on asi muidugi teistmoodi). Keerutuste saamiseks tuleb tavaliselt välja käia omaenda raha, nt tehes sissemakse või mängides mänge.
 2. Tasuta keerutustel on tüüpiliselt üsna kõrge läbimängimisnõue, ulatudes vahel lausa 40-45 korrani.
 3. Tasuta keerutusi ei saa tavaliselt eriti palju (tavaliselt umbes paarkümmend), seega ei pruugi sa saada täiesti terviklikku mängukogemust.

5 tähtsat nõuannet igale tasuta spinnide kasutajale

Tasuta boonused on alati meeldivad, kuid samas tuleks ka tasuta keerutuste kasutamisel olla ettevaatlik. Kui oled algaja kasiinomängija, siis võivad sind abistada alljärgnevad 5 nõuannet:

 1. Pea silmas ajapiirangut. Kõikidel tasuta spinnidel on teatud ajapiirang – üldiselt on selleks 7 päeva, vahel tuleb aga tasuta spinnid aktiveerida 24 tunni jooksul. Tutvu selliste tingimustega, vältimaks, et kogemata ületad ajalimiidi ja jääd oma spinnidest ilma.
 2. Arvesta läbimängimistingimusega. Nagu eelnevalt mainitud, siis tasuta keerutustel on läbimängimisnõuded. Arvesta sellise tingimusega, vältimaks olukorda, kus oled tasuta spinnidega midagi võitnud, aga avastad pettunult, et ei saa raha välja kanda, sest raha pole läbi mängitud.
 3. Loe sissemaksetingimusi hoolikalt. Nagu juba võid mõista, siis boonuse tingimuste lugemine on ääretult oluline. Näiteks ei pruugi kasiino aktsepteerida sissemakset, mis on tehtud e-rahakoti kaudu ning nii võidki järjekordselt ilma jääda pakkumisest. Tutvu boonuse tingimustega ning veendu, et vastad kõigele.
 4. Jälgi pakkumisi regulaarselt. Kuigi enamus kasiinosid korraldavad kampaaniaid kogu aeg, on mõistlik pidevalt boonustel silma peal hoida, kas või näiteks Kasiino.org kaudu. Nii saad olla kindel, et ei maga maha mõnda head pakkumist.
 5. Ära hüppa iga pakkumise peale. Kuna kasiinod korraldavad meeletult palju kampaaniaid, võib pea hakata lausa ringi käima kõikidest pakkumistest. Kui sul on piiratud rahasumma, millega iga kuu mängid, siis vali ka tasuta spinnide pakkumisi hoolikalt ning kasuta ainult selliseid, mis näivad tõesti huvi tundvat. Miks? Sest nii on hiljem su mängukogemus tunduvalt positiivsem, kui oled mänginud midagi huvitundvat tasuta spinnide kaudu. Vastasel korral võid pettuda kogu kogemuses.

Kust leida tasuta keerutused?

Tasuta spinne leiab põhimõtteliselt igalt poolt. Nagu mainitud, siis põhimõtteliselt iga internetikasiino pakub selliseid boonuseid ja üldse mitte ainult tervituskingitusena: tasuta spinne võidakse lahkelt jagada igal ajal, olenevalt kampaaniast.

Kui tahad leida üles kõige ajakohasemad tasuta spinnid, uuri lähemalt Kasiino.org võrdlusportaali, kus on reastatud erinevad Eesti kasiinod üheskoos nende pakutavate boonustega. Vali lihtsalt välja mõni kasiino, kraba oma tasuta spinnid ja asu nautima.