Kui oled sattunud meie lehele, on kaks asja kindlad: sulle meeldivad filmid ja kasiinomängud. Sinu rõõmustuseks saab aga tänapäeval nautida mõlemat käsikäes, mängides filmiteemalisi slotikaid – selliseid nagu oleme arvustanud oma lehel, nagu näiteks Hitman või Man of Steel.

Mis puudutab aga kasiinomänge üleüldse, siis on meil hea uudis kõigile, kes sooviksid mõne arvustatud filmislotikates mängimiseks ette võtta. Tänu kasiinode lahketele kampaaniatele on võimalik igaühel saada tasuta spinnid filmislotikate mängimiseks.

Mis on tasuta spinnid?

Tasuta spinnid ehk keerutused on tasuta mänguvoorud, mille abil on võimalik mängida videoslotikat. Iga videoslotika üks mänguvoor kannab nimetust “keerutus”, kuna mängimisel keerutatakse sümboleid nende rullikutel. Kui sulle kingitakse 10 tasuta spinni, siis see tähendab, et sul on 10 tasuta mänguvooru.

Tasuta spinne jagatakse kampaaniate käigus ning peaaegu iga internetikasiino pakub taolist võimalust. Miks? Aga ikka selleks, et tuua oma kasiinosse rohkem külastajaid! Tegemist on reklaampakkumistega, millega tutvustatakse mängijatele videoslotikaid ning kasiinod loodavad, et pärast ühekordset proovimist jääb kasiinopisik mängijatele külge.

Tasuta spinne saab kasutada peaaegu kõikidel slotikatel, mis tähendab, et ka filmiteemalised mängud ei jää sellest rõõmust välja.

Keerutusi võidakse vahel jagada ka olemasolevatele mängijatele siis, kui turule on tulnud uus slotikas. Tänu tasuta keerutustele saavad kasiinomängijad slotika järgi proovida ning saavad riskivabalt katsetada, mida mäng endast kujutab.

Seega kui välja peaks tulema mõni uus film, on vägagi võimalik, et luuakse selle filmi teemal slotikas, millele jagatakse omakorda tasuta keerutusi.

Mida peab tegema tasuta spinnide saamiseks?

Tasuta spinnide saamiseks ei pea hüppama läbi tulise rõnga ega mängima klouni. Tegelikult on vaja ainult ühte: kasiinos registreerumist.

Enamus spinnide pakkumisi on mõeldud uutele klientidele ning sestap pead sa olema kasiino jaoks uus mängija. Kui avad endale valitud kasiinos konto, peaksidki olema sa sobiv kandidaat tasuta spinnide saamiseks.

Mõned kasiinod annavad tasuta keerutusi niisama igale uuele tulijale ilma sissemakset küsimata, kuid mõned kasiino annavad rohkelt spinne siis, kui teha ka esimene sissemakse.

Halvimal juhul pead sa seega avama konto ja tegema ka ühe sissemakse, et saada tasuta keerutusi.

Tasuta spinnide tingimused

Igal tasuta spinnide pakkumisel on omad tingimused ja nõuded. Kuigi üldistame selles kirjatükis tasuta spinnide olemust üsna suurelt, siis tuleb meeles hoida, et tegelikult on iga pakkumine erinev.

Toome siinkohal siiski välja mõned levinumad tingimused, mida võid internetikasiinos kohata seoses jagatavate keerutustega:

  • tasuta spinnid on vahel mõeldud üksnes teatud mängudele, st päris kõiki mänge nendega mängida ei saa. Vahel ei ole aga selliseid piiranguid;
  • paljudel tasuta keerutustel on läbimängimisnõue, mis tähendab, et spinnidega võidetud summat ei saa välja kanda enne, kui pole läbimängimisnõue täidetud;
  • keerutuste läbimängimisel ja kasutamisel on teatud ajapiirangud, st näiteks tuleb summa läbi mängida 30 päeva jooksul, muidu ei ole see enam üldse saadaval.

Teinekord võib keerutustel olla muidki piiranguid, mistõttu ongi oluline alati lugeda esmalt tingimusi enne, kui asud boonuse kallale.

Kust leida tasuta keerutused?

Tasuta spinne leiab põhimõtteliselt igalt poolt, sama ka nende keerutustega, mis on mõeldud filmislotikatele. Nagu mainitud, siis põhimõtteliselt iga internetikasiino pakub selliseid boonuseid ja üldse mitte ainult tervituskingitusena: tasuta spinne võidakse lahkelt jagada igal ajal, olenevalt kampaaniast.

Kui tahad leida üles kõige ajakohasemad tasuta spinnid, uuri mõnda kasiinode võrdlusportaali, kus on reastatud erinevad Eesti kasiinod üheskoos nende pakutavate boonustega. Vali lihtsalt välja mõni kasiino, kus on olemas ka filmiteemalised kasiinod, kraba oma tasuta spinnid ja asu nautima.