Live-kasiino

Live-kasiino

Slotikad, videopokker, lauamängud ja spordipanustamine võib küll kõik olla väga põnev ning meelt lahutav, kuid kui mängida mõnda aega järjest, siis võib mängimine muutuda üsna üksluiseks. Seetõttu võib varem või hiljem tekkida tunne, et sooviks mängida ehtsas füüsilises kasiinos, kus on rohkelt teisi mängijaid ning seega ka rohkem melu.

Füüsilise kasiino glamuur on võrgutav ja adrenaliinirohke. Mida aga teha, kui ei viitsi suunduda kodust välja? Internetikasiino on ju siiski mugav variant, kui soovid natuke mängida ning paari mänguvooru pärast veel kodust välja ei hakkaks minema.

Siinkohal tulebki mängu live-kasiino, mis ühendab endas need kaks omadust: internetikasiino lihtsus ja mugavus ning füüsilise kasiino glamuur.

Live-kasiino põhimõte on lihtne. Tegemist on ühe kategooriaga internetikasiinos, kus on valikus erinevad mängud, mida võid kohata tavalises füüsilises kasiinos: rulett, blackjack, baccarat ja muu taoline. Selles kategoorias olevatel mängudel on aga üks konks. Mängu avamisel näed, kuidas teisel pool ekraani on kaunis krupjee, kes korraldab mängu just nagu tavalises kasiinos.

Live-kasiino mängulaudu striimitakse ehtsast kasiinost videostriimi vahendusel – selle funktsiooni korraldamiseks on kasutatud peenet videotehnikat ja muud taolist. Sisuliselt aga tähendab see, et mängu korraldab täiesti professionaalne diiler, kellesarnast võiksid muidu kohata füüsilises kasiinos.

Lisaks sellele, et mängu korraldab reaalne diiler, on võimalik mängusiseselt vestelda teiste mängijatega live-chati vahendusel, seega on kogu mängukogemus märksa realistlikum, sarnanedes ehtsale kasiinole.

Mida live-kasiinos mängida saab?

Live-kasiino mängulaudade valik on väga suur!

Live-kasiinod on igas mõttes sarnased füüsilisele kasiinole. Kui oled kunagi käinud mõnes maapealses kasiinos, siis on see kõik sinu jaoks juba üsna tuttav.

Live-kasiinode kategooria valik on üldiselt üsna hõre, aga sellest ei tasu eriti ehmuda. Mõni Eesti kasiino pakub aga lausa mitukümmend mängu, st erinevaid mänguversioone, kus on erinevad panuselimiidid, varieerides paarikümnest sendist kuni high-rolleritele sobivate panusteni.

Isegi, kui kasiinos on suur mänguversioonide variatsioon, siis taanduvad mängud mõnele peamisele liigile, mis on olemas peaaegu kõikides live-kasiinodes:

  • blackjack
  • rulett
  • baccarat
  • pokker

Mõni Eesti kasiino pakub veel mitmeid muid mänge, sealhulgas õnnerattaid või hoopis live-panustamist, kus saab teha spordipanustamise stiilis panuseid, kuid seda jällegi live-diileri seltsis.

Valik on igal juhul parasjagu kirju ning võib olla kindel, et leiad midagi enda maitsele.

Kusjuures, ka panuste limiidid ei ole väga kõrged. Paljud mängijad kardavad live-kasiinot katsetada, kuna tunnevad nagu tegemist oleks “rikaste” mängijate pärusmaaga. See ei ole aga sugugi tõsi, kuna live-kasiinos saab tegelikult panustada juba kümnest sendist alates. Iga eelarvega mängija saab nautida live-kasiinot!

Kas live-kasiino tasub ära? Olulised plussid ja miinused

Isegi ruletist on live-kasiinos palju variante.

Live-kasiinod on küll Eestis olnud juba mitmeid aastaid, kuid ikkagi tekitavad need omajagu kõhkluseid inimestes. Kas live-kasiino on ikkagi legitiimne? Kas see tasub ära? Miks üldse live-kasiinos mängida?

Live-kasiinos mängimine võib hakata meeldima isegi skeptikutele, kes varasemalt pole sellest suuremat midagi arvanud. Seda mõne olulise eelise tõttu:

  1. Põnevam kui tavalised arvutipõhised kasiinomängud – nagu juba eelpool mainitud, siis slotikate või tavaliste lauamängude keerutamine võib pikapeale muutuda tüütuks, kuna pole midagi, mis hoiaks adrenaliini kõrgel. Live-kasiinos seda mure pole, kuna ehtne diiler hoiab pidevalt tuju kõrgel. Mängiks just nagu ehtsas kasiinos!
  2. Pole vaja kodust ära minna – live-kasiino suurim võlu on selle autentsus. Kui välja arvata arvutiekraan, siis on see peaaegu täpselt nagu ehtsas kasiinos mängimine. Erinevalt maapealsest kasiinost ei ole aga vaja end üles lüüa ega kodust ära minna. Live-kasiinos võid mängida kas või omaenda kodu diivanil pikutades, kandes dressipükse.
  3. Professionaalne diiler on pidevalt abiks – kas oled kunagi mänginud mõnda lauamängu kasiinos ja mõelnud, kui hea oleks, kui keegi selgitaks reegleid? Just nii käib mäng live-kasiinos, kus kaunis diiler juhendab sind igal sammul ning veendub selles, et kõik mängijad saaksid hea kogemuse. Kui sul on küsimusi, on krupjee olemas ning vastab kõigele, mida vähegi soovid teada.
  4. Tekitab usaldusväärsema tunde kui juhuslike numbrite generaatori vastu mängides – juhuslike numbrite generaatorid on küll täiesti usaldusväärsed ning neid ei saa petta, kuid live-kasiino võib tekitada mõnes mängijas suurema usalduse, kuna sa näed oma silmaga, kuidas asjad mängus kulgevad. Oma silm on ju siiski kuningas.

Muidugi on ka live-kasiinomängudel omad miinused. Kõige olulisem neist on mänguvaliku võrdlemisi väike suurus. Kui slotikaid on tuhandeid, siis live-kasiino laudu on enamjaolt valikus mõnikümmend. Arusaadavalt pole live-kasiino laudade korraldamine nii lihtne kui ühe väikese graafilise mängu loomine ning sellest ka tuleneb väiksem valik.

Live-kasiinos mängimine vajab ka pisut harjumist, eriti nende jaoks, kes pole varem kasiinos mänginud, kuid kui oled kord asja käppa saanud, kahvatuvad teised kasiinomängud live-kasiino kõrval.

Kuidas live-kasiinos rohkem raha võita?

Kõik see võib kõlada küll hästi, kuid kuidas on asjalood reaalse raha võitmisega?

Mis puudutab võiduvõimalusi live-kasiinos, siis kõik on võrreldav tavaliste kasiinomängudega. Mängureeglid on endiselt samad ning seega kehtivad kõik samad põhimõtted. Näiteks, kui mängid live-kasiinos blackjacki, siis võid täiesti reaalselt suurendada oma võiduvõimalusi, kasutades blackjacki strateegiaid.

On aga üks viis, kuidas anda endale juurde mänguraha: live-kasiino boonused. Paljudes kasiinodes on valikus kasiinoboonused ning seda ka live-kasiino mängudele. See tähendab, et sul on võimalik oma lemmikmängude nautimise käigus ka võita lisaraha, mis tähendab sisuliselt rohkem mänguvõimalusi.

Live-kasiino boonused on küll haruldasemad kui tasuta keerutused, kuid mõned kasiinod võimaldavad kasutada isegi tervitusboonust live-kasiino mängulaudades. Tavaliselt ongi võimalik saada rahalisi boonuseid, mida saab kasutada vastavas live-kasiino lauas mängimiseks.

Kuna live-kasiinos on ka teatav konkurentsihõng, korraldavad mitmed kasiinod live-kasiino turniire, mille käigus saab kasiinos mängides koguda punkte ning tõusta sedasi edetabelis kõrgemale. Tänu sellistele turniiridele on võimalik võita veelgi lisaraha ning seda põhimõtteliselt samal ajal, kui mängid oma lemmikmänge.

Live-kasiino pakub mitmeid võlusid, millega ei saa paljud teised mängud võistelda. Kui tahad ise seda lähemalt kogeda, suundu oma lemmikkasiinosse ning asu uurima live-kasiino mänge.

Seotud artiklid