bet365

Kui tuli välja uudis selle kohta, et maailmakuulus bet365 sai Eesti tegevusloa, hõiskasid paljud spordipanustajad – sealhulgas mina. bet365 on spordipanuste maastikul omamoodi legend. Kui sa pole sellest ettevõttest kuulnud, siis avaldab juba kiire guugeldamine, et tegemist on ühe vaieldamatu liidriga Euroopa panustamisturul. Nüüd on aga see kuulus kihlveokorraldaja jõudnud otsapidi ka Eestisse.

bet365 võib oma nime järgi kõlada nagu spordiennustustele keskendunud kasiino, kuid minu ja paljude teiste Eesti kasiinosõprade rõõmustuseks on bet365 Eesti lehel ka terve hulk kasiinomänge. Portaalil on pakkuda nii mõndagi, millest mõningaid omadusi lahkan alljärgnevalt.

bet365 boonused

bet365 on minu silmis üks kasiinodest, millega liituks juba puhtalt nende maine pärast, teades, et see ettevõte suudab lausa eeldada mängijate ootuseid. Samas ei saa aga salata, et ega tasuta boonusest ju ära ka ei ütleks!

Kui sa oled kasiinomängude sõber nagu minagi, siis võib sind rõõmustada bet365 kasiino tervitusboonus. Tegemist on 50-eurose sissemakseboonusega, mille puhul antakse 100% sulle boonusrahana juurde, st sissemakse summa duubeldatakse. Tänu sellele võib lõpuks olla kasiinokontol hoopis 100 eurot!

Boonuse saamiseks tuleb teha vähemalt 10-eurone sissemakse, mis minu arvates on üsna mõistlik limiit. Kes see ikka alla 10 euro kasiinokontole kannaks? Samas aga annab juba 10-eurone sissemakse boonuse võimaluse, andes sulle veel 10 eurot juurdegi.

Arvestada tuleb ka kasutustingimustega, mis tasub bet365 lehel läbi lugeda enne boonuse kasutamist. Minu jaoks torkas kõige rohkem silma läbimängimisnõue, mis selle boonuse puhul on 30x. Loe kindlasti kasutustingimused läbi enne boonuse rakendamist, lihtsalt veendumaks, et kõik sobib.

Kasiinoboonusele lisaks on oluline mainida ka spordipanuste boonuseid, mis saavad bet365 lehel minu nägemuse järgi ka pisut suurema tähelepanu. Spordiennustajatele pakutakse igasuguseid luksuslikke eeliseid ja boonuseid – näiteks võib teatud spordivaldkondade panuste pealt saada rohkem tulu ja kõrgemaid koefitsiente. Boonuseid on igasuguseid, mitmed neist väga spetsiifilised.

Spordipanustajate jaoks on olemas ka tervitusboonus, millega uutele mängijatele kingitakse kuni 100 euro ulatuses panustamisühikuid. Sarnaselt tavalisele kasiinoboonusele sõltub boonus sissemakse suurusest – boonuse saamiseks kõlbab ka vaid 5-eurone sissemakse. Jällegi tuleb aga arvestada, et ka panustamisühikute boonuse puhul on asjal mõned kasutustingimused, ajapiirangud ja tõkestused, seega ära vaata nendest asjadest mööda.

Mida bet365 lehel mängida saab?

Juba esimesel hetkel, mil suundusin bet365 lehele, torkas silma üks fakt: portaal keskendub tõesti eelkõige spordipanustamisele, kuna juba ainuüksi avaleht viitab spordipanustele. Lisaks spordipanustele leidub kasiinoportaalis aga ka hulgaliselt muid mänge, mis on jagatud kahte kategooriasse: “mängud” ja “vegas”.

Alustades algusest, siis spordipanuste kategoorias on funktsioone hulgaliselt. Kõige üllatavam ja ühtlasi olulisem funktsioon nende seast oli minu jaoks live-bet funktsioon, mis tähendab sisuliselt, et sa saad samal ajal jälgida mängu otseedastust ja teha panuseid paralleelselt. See võtab “põrsas-kotis” efekti panustamiselt ära ja muudab kogu ennustusprotsessi märksa strateegilisemaks, vähemalt minu panustamistegevuse puhul on selline funktsioon ääretult kasulik – usun, et ka teiste jaoks.

Spordiennustuste kategooriast leiab panustamiseks kümneid valdkondi. Nagu ikka, siis jalgpall on parimalt kaetud, kuid valdkondade valik on meeletu – alates võiduajamistest kuni kriketi või ragbini.

Kuna lisaks spordiennustustele meeldib mulle aeg-ajalt keerutada ka slotikaid või mängida lauamänge, siis uudistasin lähemalt ka bet365 kasiinomängude kategooriaid, kust leidsin eest mitmeid põnevaid mänge – kusjuures, mänge, mida ma polnud varem üheski teises Eesti kasiinos näinud. “Vegas” kategoorias jäid silma mängud nagu Solar Flash, Queen of Riches, Eye of Horus, Vikings of Fortune, 8 Immortals ja paljud teised. Minu jaoks oligi “Vegas” kategooria pisut ahvatlevam – seal leiduvad ka nö premium-slotikad, mis tunduvad olevat pisut vingemad või paremate võiduvõimalustega.

Miinusküljelt oli minu maitse jaoks bet365 lehel pisut liiga vähe laua- ja kaardimänge, kuid kui sinu jaoks on spordiennustused ja slotid niikuinii olulisemad, siis ei tohiks see olla oluline mure.

bet365 funktsionaalsus, mobiilsus ja disain

Kõige muu kõrval on minu jaoks oluline ka portaali navigatsioon ja üldine veebidisain. Ebameeldiva disaini puhul ei ole lihtsalt eriti mõnus kaua aega veeta kasiinos – näiteks tumedad värvitoonid ja kohmakad navigatsiooninupud rikuvad terve kogemuse ära. bet365 kohta ei käi aga kumbki nendest väidetest. Portaal on disainitud küll tumehalli tooniga, kuid mahe roheline ja tumehalli mahe toon muudavad kombinatsiooni väga mõnusaks.

Ka navigatsioon on mugav. Peamised neli kategooriat asuvad otse lehe ülaosas, misjärel saad juba täpsemalt filtreerida iga kategooriat ning otsida sobivaid mänge. Lisainfo lehed nagu näiteks tugikeskuse leht avanevad eraldi vahelehel, seega ei pea sa lahkuma mängulehelt selleks, et lugeda lisainfot.

bet365 funktsionaalsus mobiilseadmel on aga eriti kiiduväärt. Kui oled nagu mina ja soovid samuti käigupealt teha spordipanuseid, siis bet365 mobiilne funktsionaalsus on igas mõttes super – sa saad jälgida kõiki matše otse telefoni teel ning saad telefonile isegi tellida erinevad sõnumid, et hoida silm peal oma panustel.

bet365 sisse- ja väljamaksed

bet365 ei ole küll eestimaine kasiino, kuid makseviisid on igati sobivad iga Eesti mängija jaoks. Sissemakseid saab teha järgnevatel viisidel:

 • VISA ja Mastercard pangakaardid;
 • Skrill ja Neteller e-rahakotid;
 • Trustly;
 • Tavaline pangaülekanne.

Enamike makseviiside puhul saab teha sissemakseid juba 5 eurost (Trustly puhul alates 10-st).

Väljamaksed toimivad umbes samamoodi, kuid minu üllatuseks avastasin, et pangaülekandeid saab teha alates 40 eurost. Miinusküljelt: väljamaksed võivad ka võtta kaua aega, eriti pangaülekande puhul – võib isegi minna kuni 10 päeva.

Klienditugi

Kui leian mõne välismaise kasiino, siis tavaliselt juba eeldan, et klienditeenindus pole kõige parem. bet365 aga pole kunagi probleeme tekkinud ja seda juba ainuüksi seetõttu, et portaalis on väga sisukas abikeskus, kus on kümned küsimused vastatud lihtsasti mõistetavalt (ja eesti keeles).

Kui abikeskusest ei leiagi vastuseid, siis saadan tavaliselt e-kirja. bet365 klienditeenindus peaks olemas olema iga päev kella 11-st alates. Helistada küll kliendikeskusele ei saa, aga e-kirjadele vastatakse samuti üsna kiirelt.

Turvalisus ja usaldusväärsus

Tõsi, bet365 on väga uus Eesti mängijate jaoks ning saan täiesti aru teatud skeptikast, kuid minu kogemus on selles kasiinos olnud üksnes positiivne. bet365 maine räägib juba iseenda eest – kümneid rahvusvahelisi tunnustusi ei tasuks ju väga lõdvalt võtta.

Kõige olulisem on aga see, et bet365 on Eestis litsentseeritud Maksu- ja Tolliameti poolt ning seega pole absoluutselt põhjust kahelda portaali turvalisuses. Nagu ikka, siis uuri enne mängima asumist ka ise pisut järgi, mida bet365 endast kujutab ja tutvu kasutustingimustega, et veenduda mängulehe sobivuses ka enda jaoks.

Pros / Cons
 • Meeletu võimekus spordipanuste sektsioonis
 • Omab Eesti tegevusluba
 • Rahvusvaheliselt tunnustatud
 • Kvaliteetne live-bet sektsioon
 • Kasiinomängude valik on natuke kitsas
 • Uue mängija jaoks võib navigatsioon olla segane
 • Pole eriti palju kasiinoboonuseid
Bet365

100% boonust kuni 50 euroni

Mängi nüüd Mängi nüüd