Optibet

Optibet on üks esimestest Eestis laineid löönud internetikasiinodest, mis tegutseb tänaseni väga jõuliselt ja aktiivselt, olles nüüdseks kerkinud ilma naljata üheks Eesti kõige mõjukamaks internetikasiinoks. Portaali meeletult suur mänguvalik, kõrged koefitsiendid spordiennustuste kategoorias ja magusad boonused on ühed võimalikest põhjustest. Optibet on paljudele silma jäänud ka ühiskondliku töö poolest – kasiino toetab pidevalt Eesti spordielu.

Mida aga täpsemalt Optibet pakub ja kas see kasiino sobib ka sulle? Seda räägime alljärgnevas põgusas ülevaates, kus avaldame ka kasiino boonuse- ja mänguvaliku.

Optibeti boonused

Optibeti ei saa kohe kindlasti süüdistada boonuste väheduses ega väiksuses. Kasiino pakub nimelt ühte Eesti kõige suuremat tervitusboonust igale uuele tulijale: lausa kuni 1000 eurot boonusraha!

Boonus on sisult kolmeastmeline sissemakseboonus. See tähendab, et boonuse saab aktiveerida kolmes astmes, tehes kolm sissemakset ning saades igal astmel osakese boonusest. Esimesel sissemaksel võib saada kuni 500 eurot boonust, teisel kuni 300 eurot ja kolmandal astmel kuni 200 eurot. Sissemaksed peavad olema vähemalt 20-eurosed ning Optibet paneb omalt poolt juurde just nii palju kui sa oma kasiinokontole kandsid.

Optibeti tervitusboonuse ainus “konks” on boonusraha aegumine ja läbimängimisnõue. Enne, kui saad võidud kasiinost välja kanda, tuleb summa läbi mängida 30-kordselt ja seda 7 päeva jooksul pärast boonuse saamist. Arvestades aga kasiino mänguvalikut ei tohiks selle nõude täitmine olla keeruline, kuna valikus olevad slotikad on nii lõbusad, et jääksid kas või pikemaks ajaks mängima!

Optibetist ei saa muidugi rääkida ilma spordiennustuste kategooriat mainimata. Ka spordipanustajatele on kasiinol pakkuda eriline tervitusboonus: 100 eurot sissemakseboonust, millega duubeldatakse su sissemakse. Erinevalt kasiinosektsioonist on läbimängimisnõue siinkohal palju madalam – vaid 3-kordne, seda vähemalt 1.5 koefitsiendiga.

Tervitusboonustele lisaks pakub Optibet ohtralt boonuseid. Võid olla kindel, et kasiinos toimub pea iga nädal mõni uus turniir, kampaania või loosimine – Optibetis võid nautida kogu aeg ägedaid boonuseid!

Mida Optibeti lehel mängida saab?

Optibet poleks Optibet, kui mänguvalikust rääkides ei puudutaks esmalt spordipanustamist – see sektsioon on mängulehe kõige olulisem osa. Portaal on juba pikka aega silma jäänud suurepäraste koefitsientide poolest, mis on tihtipeale kogu mängumaastiku parimad. Ka valdkondade valik on üüratu, ulatudes mõistagi kogu aja lemmikust jalgpallist kuni vähempopulaarsete valdkondadeni nagu poliitika, rattasport või ragbi.

Spordiennustuste kategooria kõige tähtsam funktsioon on live-panused. Live-panuste sektsioonis saad sa jälgida käimasolevaid matše reaalajas ehk täpselt siis, kui kõik toimub. Niiviisi saad teha palju täpsemaid panuseid, kuna näed täpselt, mis parasjagu toimub.

Kui mõni kasiino keskendub ainult ühele või teisele valdkonnale, siis Optibet on tõeline äss lisaks spordiennustustele ka kasiinomängude kategoorias. Viimase paari aasta jooksul on kasiino valikusse lisandunud mitmeid uusi mängutootjaid, mistõttu võiks varsti tituleerida Optibeti lausa kõige parema slotivalikuga kasiinoks Eestis! Portaalist leiab mängud tootjatelt nagu Pragmatic Play, Novomatic, Netent, EGT, iSoftBet, Microgaming, Thunderkick, Play’n Go, Scientific Games, Playson, NYX, Blueprint ja mitmed teised. Taolise valiku poolest on Optibet üks Eesti kasiinomaastiku liidreid.

Slotikad pole sugugi ainus, mida nautida saab. Ühena vähestest pakub Optibet ka üllatavalt suurt lauamängude valikut – mänge on otseses mõttes sadu, kõike alates blackjackist ja ruletist kuni pokkerini, iga mängu kohta on veel mitmeid erilisi versioone.

Kui tahad tunda end nagu ehtsas kasiinos, tasub vaid avada live-kasiino või live-mängude sektsioon, kus sind tervitab ehtne krupjee. Esimese kategooria alt leiad klassikalised kasiinomängud live-versioonis ehk teisisõnu, teisel pool ekraani istub ehtne diiler, kes mängib mängu just nagu sa oleksid kasiinos. Live-mängude sektsioonis ühendatakse omavahel panustamine ja live-kasiino: seal saab teha panuseid just nagu spordipanuste sektsioonis, kuid seda sellele, milline on ühe või teise mängu tulemus (näiteks kas baccarat’s võidab diiler või mitte).

Optibeti funktsionaalsus, mobiilsus ja disain

Kui mitmed Eesti kasiinod on käinud ajaga kaasas ja on muutnud oma veebidisaini moodsamaks, siis üllataval kombel on Optibet jäänud vanade liistude juurde – kasiino näeb välja üsna vanamoodne, kuid seda sugugi mitte halvas mõttes. Optibeti leht on väga kasutajasõbralik ja pole üle valatud ülemäära keerukate elementidega ega vilkuvate bänneritega. Mõnes mõttes ongi Optibeti lihtne disain selle suurim pluss, kuna kõige ülesleidmine on väga lihtne ja veebidisain ise ei häiri kuidagi silma. Lehel on mugav navigeerida, eriti, kuna mänge saab ka näiteks filtreerida mängutootjate kaupa.

Kuigi Optibeti täisversioon ei ole väga moodne, siis sama ei saa öelda mobiiliversiooni kohta. Optibeti mobiilne versioon, mida saab uudistada mobiilse veebibrauseri vahendusel, on väga hõlpsasti kasutatav – piisab vaid paarist nupuvajutusest, et leida üles info või alustada mängimist. Kui eelistad üleüldiselt mobiilseadmeid, on Optibet absoluutselt sobiv kasiino.

Optibeti sisse- ja väljamaksed

Kuna Optibet on Eestis registreeritud kasiino, võib ka juba oletada, et kõik makseviisid passivad hästi Eesti mängijate jaoks. Täpselt nii lood ongi, kuna kasiino makseviiside valikus on ka Eesti suurimate pankade pangalingid – olemas on SEB, Swedbank, LHV ja Coop Pank. Lisaks nendele saab teha makseid Skrilli ja Netelleri vahendusel või kasutades VISA või Mastercard deebet- või krediitkaarte.

Kaardi vahendusel saab kanda oma kasiinokontole minimaalselt 7 eurot, pangaülekande või e-rahakoti korral saab kanda sissemakseks 10 eurot.

Väljamakseid saab teha täpselt samale makseviisile, mille kaudu tegid sissemakse. Ainus oluline piirang, mida tuleks arvestada, on aeg – väljamaksed võivad võtta kuni 5 tööpäeva, just nagu mitmetes teistes kasiinodes.

Klienditugi

Optibeti üks suurimaid tugevusi on meeletult sisukas tugikeskuse leht. Kasiino on pühendanud terve eraldi sektsiooni oma portaalis klienditoe eesmärgil, olles välja toonud kümned küsimused-vastused. Kõik küsimused on ka mugavalt kategoriseeritud, et leiaksid kiirelt vastuse oma küsimusele. Väga vähesed kasiinod panustavad nii tohutut vaeva klienditoelehe loomisele, seega on see omadus Optibeti puhul kiiduväärt.

Kui sa ei saanud siiski vastust oma küsimusele, võid iga hetk ühendust võtta Optibeti klienditeenindusega, mis tegutseb iga päev üheksast üheksani. Ühendust saab võtta näiteks vestlusakna vahendusel, kuid võib ka kirjutada või helistada – Optibet on Eestis registreeritud ja neil on ka Eesti telefoninumber.

Turvalisus ja usaldusväärsus

Optibet pole küll iseenesest Eestist pärit, kuid seda võiks sama hästi pidada eestimaiseks – just nii hästi on portaal end siin kehtestanud. Kasiinot juhib Eestis registreeritud ettevõte, mis maksab kenasti siin ka makse, tõestades, et tegemist on legitiimse ettevõttega. Mõistagi on kasiinol ka hasartmängude korraldamise tegevusluba, mis on väljastatud Maksu- ja Tolliameti poolt. Kõik see ei jäta absoluutselt ruumi kahtlemiseks, kas tegemist on hea kasiinoga või mitte.

Kui arvad, et Optibet võiks ka sinu soovidele sobida, suundu Optibeti lehele, et uurida lähemalt nende võimalusi.

Pros / Cons
  • Üks Eesti suurimaid tervitusboonuseid
  • Meeletult suur mänguvalik
  • Sisukas KKK-sektsioon
  • Ühiskondlikult aktiivne kasiino - usaldusväärne ja turvaline
  • Koduleht võiks olla pisut modernsema välimusega
Optibet

1000 eurot boonusraha

Mängi nüüd Mängi nüüd