Chanz

Chanz kasiino on eestimaine mänguleht, mis pakub midagi täiesti eriskummalist – sotsiaalset kasiinokogemust. Mida see endast kujutab? Eks ikka seda, et saad mängida kasiinos üheskoos sõpradega! Portaal meenutab mõnes mõttes sotsiaalmeedialehte, kus on võimalik üksteisele sõnumeid saata ning jälgida oma sõprade staatuseid. Kasiinos mängimine ei peakski olema üksildane tegevus, seega on Chanz tabanud naelapea pihta sotsiaalse kasiino pakkumisega.

Lisaks üleüldiselt põnevale funktsionaalsusele pakub kasiino ka mitmekesist moodsat mänguvalikut, mis hoiab sind põnevil tundideks ja tundideks. Järgnevalt räägime lähemalt, mida Chanz sulle pakkuda võib.

Chanz kasiino boonused

Nii põnev kui sotsiaalne kasiino ka poleks siis on selge, et ilma boonusteta ei oleks eriti kauaks motivatsiooni edasi mängida. Boonused annavad siiski juurde pisut mänguraha ja sisuliselt on need tasuta kingitused, milleta oleks üks kasiino kohe märksa igavam. Chanz kasiino on õnneks aga juba silma jäänud väga rohkete boonustega, eriti igakuisete kampaaniate poolest, mille raames loositakse tihtipeale välja eksklusiivseid puhkusereise. Kasiinol on põnev süsteem: pea iga kuu toimub mõni kampaania, mille käigus saab koguda lehele peidetud sümboleid, koguda loosipileteid ning seejärel osaleda mainitud puhkusereisiloosis.

Algusest alustades, siis ainuüksi Chanzi tervitusboonus on juba väärt liitumist, kuigi muidugi pole ka sugugi paha endale krabada mõni äge reis. Pärast liitumist on võimalik kasutada nelja esimese sissemakse käigus “Teretulemast paketti”, mis sisaldab 100 eurot boonusraha ja kuni 300 tasuta spinni, mida saab kasutada neljal erineval slotimängul, nende hulgas ka maailmakuulus Starburst slotimäng.

Tervitusboonuse läbimängimisnõue on üsna kõrge – 35x. Spinnide puhul on süsteem pisut teistsugune, kuna näiteks esimese sissemaksega saadud tasuta keerutustel ei ole läbimängimisnõuet. Täpsemaid tingimusi tuleks aga kindlasti lugeda Chanzi lehel.

Üleüldiselt on Chanzi boonuste hulk ja üleüldine süsteem kiiduväärt. Olgem ausad, mõni kasiino ei loosigi midagi erilist välja ja jagab ainult tasuta keerutusi, kuid Chanzis saab kõike! Tasub kasiino pakkumistel silma peal hoida – kunagi ei tea, millal loositakse välja sinu unelmate reis.

Mida Chanzis mängida saab?

Kõige suurema osa Chanzi mänguvalikus moodustavad slotid. Neid on kasiinos otseses mõttes sadu, kõikvõimalike erinevate teemade ja funktsioonidega ja mitmetelt erinevatelt tootjatelt, nende hulgas NetEnt ja Thunderkick. Valik on tõeliselt meeletu ja mis veelgi parem, portaal on jaotanud veel mängud ka ära vastavalt teemale. Niiviisi võid näha pärast sisselogimist näiteks muusika- või filmiteemalisi slotikaid täiesti eraldi, tänu millele on lihtsam leida üles oma lemmikmängud.

Chanzi slotivaliku puhul hakkab silma üks trend: kõik mängud on välja valitud väga hoolikalt ning eelkõige mängu meelelahutusliku aspekti tõttu. Kui mõni kasiino näib panustavat slotikate hulgale, siis Chanzis on selgelt valitud mängud välja hoolikalt, panustades kvaliteedile. Iga mäng näib kasiinos olevat põhjusega – kvaliteet on alati parem kui kvantiteet ning see ilmneb Chanzis väga selgelt.

Slotid ei ole aga sugugi kõik, mida Chanzis mängida saab. Kuigi tegemist pole päris sellise kasiinoga nagu oled võib-olla harjunud, on Chanzis isegi omamoodi spordipanustamise võimalus, mis kannab nime Chanzpool. Selles funktsioonis saab iga mängija korraldada teatud panuseid ning lasta oma sõpradel samuti panustada, et seeläbi omavahel võistelda.

Lisaks on kasiinos ka mõned kaardimängud, mille puhul lööb välja sotsiaalne aspekt, kuna kaardimänge saab mängida jällegi üheskoos oma sõpradega.

Kui igatsed online kasiinos mängides füüsilise kasiino võlu, siis on Chanzis tegelikult olemas ka live-kasiino sektsioon, kus on mitu live-lauda – olemas on nii rulett kui blackjack ning kõik lauad on seejuures igati professionaalsed.

Kokkuvõttes on Chanzis olemas põhimõtteliselt kõik, mida võiksid vähegi soovida, alates slotikatest kuni spordipanusteni – igav ei hakka kindlasti!

Chanzi funktsionaalsus, mobiilsus ja disain

Üks parimaid osasid Chanzi lehel on selle kasutajasõbralik olemus. Sisse logides tervitab sind sotsiaalmeedialaadne kasutajaliides, kus on olemas isegi võimalus kirjutada oma sõprade seinale. Avalehel on olemas ka kõik mängud, mis on menüüdes kauniste suurte pisipiltidega. Sotsiaalset aspekti on võimalik tajuda igal sammul – portaalis jooksevad pidevalt teated teiste mängijate võitude kohta, seda isegi siis, kui võtad mõne mängu lahti. Nii on alati selge, et sa pole kasiinos üksi, vaid mängid samal ajal üheskoos teiste mängijatega.

Kogu portaali disain on üdini kasutajasõbralik, seda ükskõik millise seadme kaudu mängides. Olgu kasutusel nutitelefon või tahvelarvuti – Chanzi lehel navigeerimine võtab vaid paar hiireklõpsu ja kogu info on saadaval hõlpsalt.

Chanz kasiino sisse- ja väljamaksed

Chanz kasiino sai hiljuti endale veel ühe moodsa uuenduse, mis on hea uudis kõigile kasiinosõpradele, kes ei taha end pikaajaliselt kasiinoga siduda. Nimelt, Chanzis ei olegi vaja täita pikka registreerumisankeeti, kuna registreeruda saab ka otse oma panga kaudu. Chanzi lehele on integreeritud Swedbank, SEB ja LHV – kõigi kolme kaudu saab sisse logida ja asuda otse mängima ilma pikema jututa.

Soovi korral saab aga muidugi avada konto ka traditsioonilisel viisil. Lisaks eelmainitud kolmele suurpangale saab teha makseid krediitkaardi või Skrilli kaudu. Maksed käivad kiirelt ja hõlpsalt – tänu uuele süsteemile saad esimese sissemakse tehtud reaalselt vaid paarikümne sekundiga!

Klienditugi

Chanzi sõbralik olemus väljendub hästi ka toredas klienditeeninduses, mis on professionaalne ja väle. Kasiinos on olemas live-vestlusaken, mille vahendusel saab kiirelt ühendust, kuid muidugi saab alati kirjutada Chanzile oma muredega. Tasub mainida ka seda, et Chanz on eestimaine ettevõte, kellel on Tallinnas isegi olemas kontor.

Miinusküljelt ei ole Chanzis põhjalikku KKK-sektsiooni nagu teistes kasiinodes, kuid kui oled kord registreerunud ja sisse loginud, saad väga hõlpsalt ühendust klienditeenindusega, seega üldiselt ei tohikski tegelikult eriti küsimusi tekkida.

Turvalisus ja usaldusväärsus

Chanz kasiino ilmus välja justkui üleöö ja tõmbas ligi tuhandeid mängijaid, kes pärast liitumist jäidki Chanzi mängijateks. Miks? Sest portaal pakub kõike, mida võiks soovida. Tegemist on Eestis registreeritud ja litsentseeritud kasiinoga, kus mängimine on täiesti turvaline ja lihtsalt puhtalt väga lõbus tänu sotsiaalsele aspektile.

Kui hindad moodsust, kiirust ja sõbralikku teenindust, võib Chanz olla just see kasiino, mida otsisid!

Pros / Cons
  • Pea iga nädal uus suurejooneline boonuskampaania
  • Moodne veebidisain
  • Võimalik mängida registreerumata
  • Eestimaine ja litsentseeritud
  • Makseviise napib
  • Pisut väiksem mänguvalik kui mujal
Chanz

Kuni 100 eurot boonust

Mängi nüüd Mängi nüüd