Unibet

Unibet kasiino on olnud paljude Eesti kasiinomängijate esmane valik juba aastaid, kuid isegi need, kes pole kasiinodega kokku puutunud, on kuulnud Unibeti nime – see kasiino on tegelenud aktiivselt Eestis ka spordi toetamisega ja on teinud rahvusvaheliselt endale tugeva nime. Mänguleht sai juba alguse eelmisel sajandil ning on loodud otseses mõttes teiste mängurite poolt – see omadus on selgelt nähtav kasiinos ka tänapäeval, kuna portaal on täielikult suunatud mängijatele.

Unibet pakub nö täislahendust, mis sisaldab kõiki populaarseid mängukategooriaid. Oma kvaliteetse teeninduse ja hea mängulahenduse tõttu on kuulsasse kasiinogruppi Kindred kuuluv mänguleht võitnud ka rohkelt auhindu ja tunnustusi. Kas Unibet võiks sobida ka sulle? Alljärgnevalt räägime lähemalt selle kasiino omadustest, et saaksid enda jaoks selgeks teha, kas Unibet on midagi sinu maitsele.

Unibet kasiino boonused

Boonused on selgelt üks kõige olulisemaid osasid igas kasiinos ja võib üsna julgelt öelda, et Unibet ei peta selle koha pealt ootuseid. Kasiinol on kokku lausa 4 erinevat boonuste kategooriat:

  • spordiennustuste boonused
  • kasiinoboonused
  • pokkeriboonused
  • bingoboonused

Kasiino jagab lahkelt ka tervitusboonuseid, millest kõige ahvatlevam võib olla kasiinosektsiooni boonus. Nimelt, kui avad Unibetis konto, saad kohe endale võtta 5 tasuta Starbursti keerutust, ilma igasuguse sissemaksenõudeta. Kui soovid aga teha ka sissemakse, võid nautida 100-eurost sissemakseboonust.

Tervitusboonuste kõrval korraldatakse suurejoonelisi kasiinoturniire, kampaaniaid ja võistluseid pidevalt – mitmed nendest on seejuures ühed suurima auhinnafondiga kasiinoturniirid Eestis. Spordiennustuste boonuste hulgast leiab parasjagu toimuvate spordisündmustega seotud boonuseid, mille hulgas võivad olla näiteks isegi kasumivõimendused, penaltite kindlustus või hoopis midagi muud.

Unibeti boonused on unikaalsed veel ühel põhjusel: kasiinol on nö soovitussüsteem, mille raames võid endale saada 1500 eurot puhtalt kätte, kui kutsud kasiinoga liituma oma sõpru. Kokku saab kutsuda mängima kuni 30 inimest ning igaühe pealt saad 50 eurot puhast raha.

Ükskõik, kas tegemist on spordiennustuste, pokkeri või kasiinomängudega, kõik Unibeti boonused ja võistlused sobivad suurepäraselt eriti tõsistele mängijatele, kes hindavad suuri võistluseid ja veelgi rohkem hindavad paindlikke boonusetingimusi.

Mida Unibetis mängida saab?

Sama pöörane nagu on boonuste valik on ka Unibeti mänguvalik. Portaal on juba pikemat aega tõmmanud ligi isegi professionaalseid mängureid, sest Unibetis on üks kõige mitmekesisemaid mänguvalikuid, ühed kõrgeimad koefitsiendid ja üks Euroopa parimaid pokkeritarkvarasid, ilma liialduseta.

Ainuüksi kasiinomängude sektsioonist võib leida sadu erinevaid slotimängu, mille hulgast ei puudu muidugi jackpotislotid, mis võivad tuua kopsakaid võite. Lisaks asjaolule, et Unibet teeb koostööd mitmete tuntud mängutootjatega, on portaalis saadaval kümned mängud, mis on eksklusiivselt olemas vaid Unibetis. Slotikate kõrval on kasiinos ka rohkelt laua- ja kaardimänge ning eraldi live-kasiino sektsioon, kus on kümmekond Evolution Gaming live-kasiinolauda.

Bingo, pokker ja sport on samuti Unibetis väga hästi välja arendatud. Bingotube on kokku ligi kümme, mis tähendab, et bingot saab mängida otseses mõttes 24/7. Seejuures korraldab Unibet ka turniire, mille raames saab võita pisut lisaraha, konkureerides teiste mängijatega.

Kui oled spordiennustuste fänn, on Unibet julgelt üks parimaid kohti, kus rahuldada oma ennustussoovid. Platvormilt leiab kümneid spordivaldkondi, seejuures on isegi jalgpall eraldi lahterdatud – näiteks on omaette kategoorias Austraalia jalgpall. Unibetil on ka Unibet TV sektsioon, mille vahendusel saad jälgida spordiennustusi reaalajas.

Unibeti funktsionaalsus, mobiilsus ja disain

Kõik need funktsioonid, boonused ja sajad mängud on pakitud rohelistes toonides disainitud veebilehele, mille kasutamine on täpselt sama lihtne ja mugav nagu võiksidki loota. Veebileht on loodud heledates toonides, mis ei pruugi esmapilgul küll tunduda suure asjaoluna, kuid pikema mänguseansi käigus aitab selline värvikombinatsioon muuta kogemuse mõnusamaks.

Ka üleüldine navigatsioon on Unibetis ülimalt lihtne. Erinevalt paljudest kasiinodest on isegi slotimängude leht kenasti kategoriseeritud, mistõttu on väga lihtne leida üles soovitud mäng. Muidugi on olemas ka mängude otsingufunktsioon, kuid puhtalt juba mängude ja info paigutus muudab kasiinokogemuse mugavamaks.

Sama kasutajasõbralik disain tervitab mängijaid ka mobiilseadmete kaudu mängides. Kusjuures, Unibetil on isegi ekstra rakendused spordiennustuste ja pokkeri jaoks, mis muudab mängimise nende mänguliikide sõpradele kindlasti veelgi mõnusamaks.

Unibet kasiino sisse- ja väljamaksed

Sisse- ja väljamaksete jaoks on Unibetis saadaval mitmed harjumuspärased makseviisid nagu näiteks Skrill, Neteller, VISA, Mastercard ning pangaülekanded. Makseviise võiks küll alati olla natuke rohkem, kuid need variandid peaksid katma kõik vajadused.

Mis puudutab maksete kiirust, siis kõige parem variant on kasutada e-rahakotte, nautides 12-tunnist väljamaksekiirust. Pangaülekannete puhul tuleb enamasti oodata paar päeva, kuid hea uudis on see, et maksetel pole mitte mingeid teenustasusid.

Klienditugi

Unibeti klienditugi on otseses mõttes auhinnatud rahvusvahelisel tasandil. Portaal pakub 24/7 klienditeenindust ja on tuntud selle poolest, et live-chati vahendusel võidakse vastata juba paari minuti jooksul, hoolimata sellest, mis kell parasjagu on. On küll võimalik, et teenindus pole alati eestikeelne, kuid kiirus ja professionaalsus on veelgi olulisemad.

Portaalis on olemas ka eraldi abisektsioon, kus on välja toodud olulisemad vastused. Enamus küsimusi saabki just niiviisi lahendatud, kuid isegi, kui pead pöörduma klienditeeninduse poole, saad vastused väga kiirelt.

Turvalisus ja usaldusväärsus

Unibet kuulub rahvusvahelisse kasiinogruppi Kindred, mis on üks suurimaid ja tuntumaid taoliseid ettevõtteid Euroopas. Ettevõttel on ka ametlik tegevusluba Eestis, seda juba aastaid. Unibet ongi tegelikult üks kõige kauem Eestis tegutsenud internetikasiinosid ja hoolimata oma välismaisest taustast on tegemist kasiinoga, mis sobib suurepäraselt ka Eesti mängijatele. Tegevusluba on lihtsalt järjekordne lisafakt, mis tõestab selle kasiino kvaliteeti.

Kui suhtud mängimisse tõsiselt ning soovid pärisraha eest mängida kasiinos, kus on rikkalik valik ja professionaalne teenindus, võib Unibet olla igati sobiv valik.

Pros / Cons
  • Väga kiire ja abivalmis klienditeenindus
  • Igapäevased kasiinoturniirid
  • Kvaliteetne bingo- ja pokkerisektsioon
  • Suur slotivalik, sealhulgas eksklusiivsed mängud
  • Vähe makseviise
  • Kasiinoboonuseid võiks olla rohkem
Unibet

100% boonust kuni 100 eurot

Mängi nüüd Mängi nüüd