Kingswin

Kingswin kasiino on üks seni pisut vähem mängijate silmapiiril aega veetnud internetikasiino, millel on tegelikult hoolimata oma väheprominentsest olemusest pakkuda mitmeid eeliseid, alustades luksusautode jagamisest oma lojaalsusprogrammis kuni Bitcoini sissemakseteni.

Põhiolemuselt on Kingswin üsna traditsiooniline internetikasiino, kus saab mängida slotikaid ja lauamänge, kuid mitte näiteks tegeleda spordipanustega. Alljärgnevalt räägime pisut lähemalt, mida Kingswin täpsemalt võib pakkuda.

Kingswin kasiino boonused

Kingswini boonuste kõige säravam osa on tervitusboonus, mis peaks küll iga uue mängija suule naeratuse tooma. Nimelt antakse uutele klientidele kuni 555 eurot boonust. Ei kõla eriti põnevalt? Kõige huvitavam osa sellest tervitusboonusest on asjaolu, et seda saab kasutada ka hoopis bitcoinides – sel juhul on boonus kuni 1 BTC-d + 155 tasuta spinni. Seni on Kingswin ainus Eesti kasiino, kus pakutakse boonust krüptorahas.

Mainitud boonuse saab aktiveerida viie esimese sissemakse jooksul ja seda vaid 20-eurose sissemakse tegemisel. Boonuse ainus miinus on pisut kõrge läbimängimisnõue – kõik võidud ja boonusraha tuleb läbi mängida 45-kordselt.

Tervituspaketile lisaks on Kingswinis mitmeid erinevaid boonuseid. Näiteks on võimalik kolmapäeviti saada tasuta keerutusi ja vahel pakutakse eraldi päevakampaaniaid uutele mängudele. Uusi kampaaniaid võib lisanduda pidevalt ning tavaliselt sisaldavad need rohkelt tasuta keerutusi.

Kõige põnevam osa Kingswinist on aga lojaalsusprogramm, milles ilmneb, miks kasiino nimi selline on: lojaalsusprogrammi raames saab rännata “kuningalossi” ehk teisisõnu, tõusta lojaalsusprogrammi tasanditel kuni kõrgeima tasandini – kuninga tasandile. Programm töötab nii nagu mujalgi – kasiinos mängides saab teenida punkte ning mida rohkem mängida, seda kõrgemale saab programmis tõusta. Viimasel tasandil on endale võimalik saada uhiuus Mercedes-Benz ja reis Los Angelesi!

Lojaalsusprogramm on suuresti üks kõige unikaalsemaid osasid selles kasiinos ning on kahtlemata väga hea motivaator, kuna tead, et iga keerutus viib sind programmis edasi. Kes siis ei sooviks endale luksusautot?!

Mida Kingswinis mängida saab?

Kui enamikes Eesti kasiinodes on suurim rõhk spordiennustustel, siis ei ole nii asjad Kingswinis, kus on esindatud ainult nö traditsioonilised kasiinomängud – slotid ja lauamängud, ei mingeid spordiennustusi. Seejuures on aga ka Kingswini slotivalik väga unikaalne. Selle asemel, et pakkuda üksnes paari kuulsama tootja mänge, on Kingswinis kümmekond erinevat mängutootjat, nende seas näiteks Betsoft Gaming, iSoftBet, Mr Slotty, Pragmatic Play, Quickfire ja mitmed teised tunnustatud tootjad. Selline valik tähendab sinu kui mängija jaoks üksnes head uudist, kuna tüdimust ei teki kunagi!

Kingswini mängud on jaotatud 4 kategooria vahel:

  • slotid
  • live-kasiino
  • jackpotimängud
  • King’s choice

Viimase kategooria näol on tegemist valitud mängude sektsiooniga – sealt leiab natuke eripärasemad mängud, mis on ühel või teisel põhjusel erilised.

Tähelepanuta ei tasu jätta ka jackpotimängude kategooriat, kust leiad suurimate võitudega jackpotislotid. Selles kategoorias on esindatud näiteks tuntud slotid nagu King Cashalot, Mega Moolah, Treasure Nile ja mitmed teised. Mõne slotika võidusummad võivad ulatuda miljonite eurodeni! Vot see on viis, kuidas kuninglikult elada…

Ka live-kasiino sektsioon on Kingswinis esindatud ning sugugi mitte kasinalt. Olemas on live-rulett, blackjack, baccarat ja isegi keno, seega on mänguvõimalusi igaühele.

Kingswini funktsionaalsus, mobiilsus ja disain

Kingswini leht sai hiljuti uuenduse, misjärel muudeti kasiino disain pisut kasutajasõbralikumaks ning moodsamaks. Üldises võtmes on leht aga endiselt väga lihtsakoeline ja hõlpsasti kasutatav. Ühe miinusena tuleb siinkohal mainida, et Kingswini lehel näib vahepeal olevat mõningaid väiksemaid tõrkeid – näiteks ei laadi leht alati kohe ilusti ära. Samuti on siin-seal vahepeal lehel inglisekeelseid osasid, mis viitab kasiino välismaisele olemusele. Seega laias laastus on küll kasutajakogemus üsna sujuv, kuid ei saa ülemäära palju imestada, kui tekibki mõningaid tõrkeid.

Rääkides disainist, siis selle külje pealt on Kingswin pannud kümnesse. Portaali esilehel on reastatud kõik mängud üheskoos lojaalsusprogrammi info ja kõige muuga. Ka uuem kasiinosõber ei tohiks jääda hätta, kuid kohati võib Kingswini disain olla natuke kohmakas. Hea uudis on aga see, et portaal näeb kena välja ka nutiseadmetel, seega pole sugugi vahet, millise seadme kaudu Kingswinis mängida.

Kingswin kasiino sisse- ja väljamaksed

Kingswini üks kõige tugevamaid omadusi on sisse- ja väljamaksete tegemine. Lisaks tavapärastele makseviisidele nagu SEB, VISA, Mastercard, Skrill, Neteller ja Paysafecard võtab kasiino makseid vastu ka Bitcoinides, olles selle omaduse poolest üks väheseid kasiinosid Eestis. Kõigi makseviiside kaudu saab teha minimaalselt 10-eurose sissemakse (Bitcoinide puhul 5 mBTC-d).

Ka väljamaksete tegemiseks saab kasutada samu makseviise ning jällegi saab kasutada ka Bitcoine, minimaalse väljamaksega 5mBTC-d. Kusjuures, bitcoinimaksed on kõige kiiremad, olles üldiselt kohesed. Teiste makseviiside puhul võib aega minna 24 tundi kuni 5 tööpäeva ning minimaalne väljamakse võib olla 20 eurot.

Klienditugi

Klienditeenindus on Kingswinis paraku natuke nõrgem kui teistes kasiinodes. Paraku tundub, et Kingswinis ei ole valdavalt eestikeelne teenindus, seega tuleb läbi ajada inglise keelega. Õnneks on aga Kingswinis live-chat, mis muudab üleüldiselt kontakteerumise üsna lihtsaks. Alternatiivina saab muidugi saata kasiinole ka kirja.

Kiiremate küsimuste lahendamiseks võib abiks olla portaali KKK-sektsioon, kus on mõningad punktid juba välja toodud ja seda ka igati ilusti meie emakeeles.

Turvalisus ja usaldusväärsus

Kingswin ei pruugi jätta esimese hooga endast kõige eestimaisemat muljet, kuid võib-olla ongi meie kasiinomaastikule vaja tükike värskendust? Seda toob Kingswin mängijatele igal juhul kindlasti. Mis puudutab turvalisust ja usaldusväärsust, siis Kingswini juhib tegelikult Eestis registreeritud äriühing, millel on olemas ka reaalne tegevusluba, väljastatud ei kellegi teise kui EMTA poolt. See peaks andma igaühele piisavalt enesekindlust, kuna on selge, et iga suvaline ettevõte ei saa tegevusluba.

Kas Kingswin kõlab nagu midagi sinu maitsele? Miks mitte järgi proovida! Sul on siiski võimalus endale napsata tuttuus luksusauto.

Pros / Cons
  • Rikkalik lojaalsusprogramm
  • Võimalik teha sissemakseid bitcoinides
  • Põnev mänguvalik, palju unikaalseid mänge
  • Üsna kõrged läbimängimisnõuded
  • Boonuseid võiks olla rohkem
  • Mänguvalik pole nii suur kui mõnes teises kasiinos
Kingswin

555 eurot või 1BTC boonust

Mängi nüüd Mängi nüüd