Paf

Paf kasiino reklaame on näinud enamus meist, kuid mida paljud ei tea, on asjaolu, et Ahvenamaalt pärit Paf kasiino sai tegelikult alguse juba kümneid aastaid tagasi heategevuslikul eesmärgil, kasvades välja selliseks kasiinoks nagu me tänapäeval teame. Heategevuslikkus pole Pafist aga kunagi kadunud – tegemist on ühe haruldase kasiinoga, mis jagab iga aasta heategevuslikeks eesmärkideks laiali kümneid miljoneid eurosid. Sama suuri summasid on võimalik kasiinos aga hea õnne korral ka võita – Paf on lausa kuulus selle poolest, et paljud Euroopa suured kasiinovõidud on saadud just Pafis mängides.

Paf eristub teistest Eesti kasiinodest ka oma täieliku pühendumuse poolest, mis väljendub kas või asjaolus, et kasiino loob ise kasiinomänge oma spetsiaalse mängustuudio kaudu. Erinevalt teistest ei ole seega tegemist pelgalt mängude vahendajaga, vaid ettevõttega, kes pühendab end jäägitult hea kogemuse loomisele.

Paf kasiino boonused

Kust saab aga see hea kogemus alguse? Eks ikka boonustest!

Paf tervitab uusi kasiinosõpru juba esimesest hetkest saati meeldiva boonusega: kohe pärast registreerumist on võimalik endale saada 50 tasuta keerutust ilma igasuguste nõueteta! Kui teed aga esimese sissemaksena vähemalt 10-eurose ülekande, antakse sulle juurde ka 10 eurot mänguraha.

Boonuse suurim võlu on mõistagi aga igasuguste piirangute puudumine. 50 tasuta keerutust on täiesti vabad kasutamiseks – nende saamiseks pole sissemakse vajalik ning võitudel pole ka mitte mingisugust läbimängimisnõuet. Tasuta keerutused antakse slotimängu Pehmed & Karvased mängimiseks ja need kehtivad 7 päeva pärast registreerumist.

Lisaks tervitusboonusele on aga Pafis kümneid erinevaid boonuseid, kampaaniaid, turniire ja võistluseid, mis kõik moodustavad tõelise küllusesarve boonustest. Pole sugugi liialdus öelda, et Paf kasiino lisab iga nädal juurde boonuseid, jagab sadu tasuta spinne, boonusraha ja annab boonuse absoluutselt iga mängija jaoks. Kuna kasiino ampluaa on meeletu, vastab ka nende boonusevalik sellele ning seega leiab boonuseid nii slotikate mängimiseks kui ka live-kasiino sektsioonile, spordipanustele, pokkerile ja bingole. Pafis ei möödu päevagi boonusteta!

Veel ühe põneva lisavõimalusena on Pafis ka omapärane lojaalsusprogramm nimega Club Paf. Erinevalt teistest lojaalsusprogrammidest sarnaneb see pigem salajase “sõbraklubiga”, mille osalised käivad ühiselt reisidel ja naudivad mõnusat elu. See ongi selle klubi eesmärk – nautida üksteise seltskonda ja veeta mõnusalt aega. Absoluutselt igaüks võib hakata Club Paf liikmeks – ei mingeid tingimusi.

Mida Pafis mängida saab?

Pafi mänguvalik on niivõrd meeletu, et paarist tekstilõigust ei piisa selle kirjeldamiseks – sa pead seda ise kogema. Kasiino ise on jaganud oma mängud ära niiviisi:

 • slotid
 • videopokker
 • lauamängud
 • live-kasiino
 • bingo ja õnnemängud
 • pokker
 • spordiennustus
 • jackpotiennustused ja Fantasy Sports

Kui mõni kasiino üritab küll olla laia valikuga ja pakub natuke midagi igast kategooriast, olles samas nõrk enamikes valdkondades, ei kehti see põhimõte Pafi kohta. Kasiino on panustanud tähelepanu iga kategooria väljatöötamise nimel ning seega ei leia sa ühestki kategooriast kasinat valikut – sind tervitavad kümned ja sajad erinevad mängud.

Slotimängude kategooriast võib leida põhimõtteliselt iga slotika, mida vähegi sooviksid, alates klassikalistest puuviljaslotikatest kuni kõige uuemate loominguteni. Ühe põneva faktina on aga Pafil ka enda mängustuudio, mis loob mänge spetsiaalselt Pafile – ükski teine Eestis tegutsev kasiino ei saa sellise omadusega kiidelda. Pafi enda loodud mängud on ka väga humoorikad ja omapärased.

Veel üks põnev kategooria on Fantasy Sports, mis on sisult tavaline spordiennustamine, kuid ühe erinevusega: selles ei ole maja eelist, kuna maja ehk Paf ei osale! Selles sektsioonis saavad mängijad panustada teiste mängijate vastu. Taoline võimalus on jällegi unikaalne ja lisab põnevust tavapärasele spordipanustamisele.

Spordiennustused ise on aga isegi oma tavalises formaadis Pafis ahvatlevad oma koefitsientide ja üldise panustamispaindlikkuse tõttu. Sarnaselt paljudele kasiinodele on Pafis olemas live-ennustused ning korraga on saadaval sadu matše, mille tulemusi saad ette ennustada.

Pokker on veel üks valdkond, mille meistriks saab Paf kasiinot pidada. Kasiino korraldab rahvusvahelisi suuri pokkeriturniire, jagab lahkelt boonuseid ja võimaldab tõepoolest igal mängijal saada pokkeriprofiks.

Kiidusõnu saab jagada pea iga Pafi mängukategooria kohta, olgu selleks kas või bingo ja õnnemängude sektsioon, mis teistel kasiinodel muidu unarusse on tihtipeale jäetud. See on üks kasiino, kus ei tohiks küll igav hakata mitte kellelgi.

Pafi funktsionaalsus, mobiilsus ja disain

Piisab sellest, kui viskad Pafi lehele ühe pilgu, sest see on kõik, mida on vaja mõistmaks, et Pafi välimus on täpselt sama hea kui selle sisu. Kasiino veebidisain kannab heledaid toone, mis on hea uudis kõigile, keda on seni häirinud tumedate toonidega kasiinoportaalid. Pafis pole mitte mingi probleem veeta kas või paar tundi aega nii, et mitte ükski osa lehest ei hakka kuidagi silmi häirima.

Üks omapärasemaid disainilahendusi on kasiinoportaali navigatsioon. Kui enamikes kasiinodes on põhimenüü lehe ülemises servas, siis Pafis on see vasakul ääres. Paremal ääres peidab end kasutaja kontrollmenüü ehk kõik menüüd, mis on seotud sinu kasutajakontoga. Lehe keskel asuvad mängud.

Pafil pole küll konkreetset mobiilirakendust, kuid seda polegi vaja, kuna portaal näeb täpselt sama kena ja funktsionaalne välja ka nutiseadmetel. Pole absoluutselt vahet, mille kaudu mängida, sest kogemus on võrdväärne igal seadmel.

Paf kasiino sisse- ja väljamaksed

Kui on üldse midagi, mis Pafis on pisut nõrgem kui teistes kasiinodes, on see sisse- ja väljamakseviiside valik. Valik on küll täiesti piisav, et üldiselt iga kasiinosõbra vajadused rahuldada, kuid näiteks e-rahakottidest on kasutusel vaid Skrill. Seevastu saab makseid teha üsna mugavalt enamike Eesti pangakontode vahendusel – kasutusel on SEB, Swedbank ning Trustly vahendusel on saadaval LHV ja Nordea. Veel ühe variandina saab teha kandeid VISA või Mastercard pangakaardi kaudu.

Pafil on üsna karm maksepoliitika. Näiteks on neli väljamakset kuus tasuta, kuid edaspidised maksed kuu jooksul maksavad juba 2 eurot. Arvestada tasub ka 7-päevase turvaperioodiga pärast makseviisi vahetamist – selle aja jooksul ei saa näiteks kandeid teha.

Üleüldiselt sujuvad aga maksed Pafis igati ladusalt ning kiirelt. Arvesta alati ka oma valitud makseviisi nüansse, kuna e-rahakottide kaudu käivad maksed näiteks tunduvalt kiiremini kui pangakonto vahendusel.

Klienditugi

Pafi klienditugi on lausa kuulus oma kiiruse ja sõbralikkuse poolest. Hoolimata oma välismaisest olemusest on Pafil eestikeelne klienditugi, mis töötab iga päev. Küsimuste lahendamiseks on võimalik kasutada mugavat live-chati, saata e-kiri, helistada või uurida korduma kippuvate küsimuste sektsiooni.

Portaali üks suuri eeliseid on väga selge ja sõbralik KKK-sektsioon, kus on vastused pandud kirja arusaadavalt ja läbipaistvalt. Isegi, kui see sektsioon ei vasta su küsimusele, on Pafi klienditeenindus alati olemas – ja seejuures on teenindus väga meeldiv.

Turvalisus ja usaldusväärsus

Muidugi ei saa mainimata jätta ka turvalisuse aspekti, mis on online kasiino valimisel olulise tähtsusega. Paf on tegelikult üks vanimaid internetikasiinosid Euroopas, olles alguse saanud juba enne selle sajandi algust! Kasiino on tegutsenud ka Eestis juba mitmeid aastaid ja leiab aina uusi pooldajaid. Usaldusväärsuse külje pealt tasub mainida ka asjaolu, et Pafil on Eestis ametlik tegevusluba, mis on väljastatud Maksu- ja Tolliameti poolt.

Kõike seda arvestades on Paf üks selge favoriit Eesti kasiinomaastikul. Kas Paf sobib ka sinu jaoks? Seda saad teada siis, kui suundud Pafi lehele ning vaatad oma silmaga järgi!

Pros / Cons
 • Väga palju mänguvõimalusi, sealhulgas unikaalsed Pafi mängud
 • Rohkelt boonuseid
 • Unikaalne Paf liikmeklubi
 • Lihtne ja kiire registreerumine
 • E-makseviise võiks olla mõnevõrra rohkem
Paf

10 eurot boonust 10-eurose sissemaksega

Mängi nüüd Mängi nüüd