Kiirkasiino

Kiirkasiino.ee nimi pole võib-olla veel paljudele kasiinosõpradele niivõrd kõrvu jäänud, kuid tegemist on 2018. aastal tegevusloa saanud kasiinoga. Kasiino omanikuks on samuti mõnevõrra tundmatu ettevõte Play North OÜ, kelle näol tundub olevat üsnagi uue tegijaga siin turul.

Hoolimata sellest pakub Kiirkasiino midagi unikaalset, mida paljud kasiinomängijad on pikisilmi oodanud: mängimiseks pole vaja avada kasiinokontot. Teisisõnu, tegemist on registreerumisvaba kasiinoga, kus saad mängima asuda kohe pärast Trustly pangalingi vahendusel sissemakse tegemist. Kuna sa ei pea isegi ühteainsat infokildu kasiinoga jagama, on mängimine sedavõrd kiirem ja anonüümsem.

Kas Kiirkasiino.ee trumpab üle teised Eesti online kasiinod või tuleb neil hetkel leppida tagasihoidlikuma klientuuriga? Alljärgnevalt selgitame sulle lahti Kiirkasiino täpsemad omadused, et saaksid teha omad järeldused.

Kiirkasiino.ee boonused

Iga kasiinomängija mõtleb peaaegu esimese asjana sellele, milliseid tasuta boonuseid üks netikasiino neile pakkuda saab. Siinkohal on meil sulle aga üks pisut kurb uudis: praegusel hetkel tundub, et Kiirkasiinos ei ole üldse boonuseid olemas.

Miks nii? Põhjuseid on tõenäoliselt eelkõige kaks:

 • Kiirkasiino on endiselt veel väga uus ning on võimalik, et selle uudsuse tõttu pole veel loodud intrigeerivaid boonussüsteeme.
 • Registreerumisvabades kasiinodes ongi vähem boonuseid, sest boonussüsteemid on üldiselt seotud kasutajakontodega. Näiteks ei saa registreerumisvaba kasiino pakkuda lojaalsusprogramme ja muud sarnast. Sestap pole ka veider näha, et Kiirkasiino on hetkel boonustest vaba.

Muidugi ei saa me siinkohal välistada, et ühel heal päeval otsustab Kiirkasiino.ee siiski oma valikusse tuua boonused. Väikese vihjena võime öelda, et mõni teine kontovaba kasiino Eestis pakub ka erinevaid boonuseid.

Kui sa aga otsid tervitusboonuseid või muud taolist, siis ei pruugi see online kasiino hetkel sinu meeli niivõrd erutada.

Millised mängud on Kiirkasiinos saadaval?

Boonuste puudumise teeb Kiirkasiino tasa oma mänguvalikuga. Kasiino on keskendunud üksnes kasiinomängudele, st tavapärastele slotikatele ja muule taolistele – siit kasiinost sa näiteks spordipanuseid või pokkerit ei leia. Kui otsid aga kiiret mängukogemust ja erakordset põnevust, võivad Kiirkasiino valikus olevad kümned videoslotid sind rahuldada.

Kiirkasiinost leiab kokku 6 peamist mängukategooriat:

 • popid mängud
 • uued mängud
 • slotid
 • klassika
 • lauad
 • live-kasiino

Esimesed neli kategooriat keskenduvad slotikatele, pakkudes midagi igale maitsele. Näiteks klassika kategooria alt leiad „vanakooli“ slotikad, mis on üldiselt seotud jokkeri või klassikalisema disainiga – mängud nagu „Super Joker“, „Big Win Cat“, „Jackpot 6000“ ja paljud teised on just selle liigituse all peidus.

Videoslottide hulgas on mitusada erinevat mängu. Suur valik tuleneb eelkõige asjaolust, et ettevõte teeb koostööd mitmete mängutootjatega, kelle hulgast ei puudu mõistagi suurtegijad Net Entertainment, Play’n Go, Microgaming ja Pragmatic Play. Alates armastatud „Starburstist“ ja „Gonzo’s Quest“ slotikast kuni viimasel ajal levinud „Book of Dead“ ja „Vikings“ mängudeni – selle valiku juures ei tohiks kellelgi igav hakata.

Lisaks slottidele on kasiinol varuks ka mõned klassikalised lauamängud ja 4 live-kasiino lauda, seega saad vahepeal slottide keerutamisele väikese pausi teha.

Kiirkasiino.ee funktsionaalsus, mobiilsus ja disain

Kogu mainitud mitmesajapealine mänguvalik tuleb seejuures väga stiilses ja kasutajasõbralikus pakendis.

Üks kõige olulisemaid funktsioone, mis silma jääb, on mänguvaliku lehel olev filtrite valik. Kiirkasiino eristub kahtlemata oma filtreerimisvõimekuse poolest, millega ei saa hetkel konkureerida isegi mitmed Eesti tippkasiinod. Mänge saab filtreerida nii mängutootja, mänguliigi kui ka võidufunktsioonide järgi. Näiteks saad hõlpsalt välja filtreerida mängud, mis sisaldavad boonusmänge või hoopis mõlemasuunalisi võite. Tänu sellistele filtritele ei pea sa kulutama pikka aega, et leida sobivaima stiiliga mängud üles!

Filtritele lisaks on kogu aeg ekraani ülaosas saadaval otsinguriba, et saaksid soovi korral kohe sisse trükkida soovitud mängu nime. Nii naljakas kui see ka pole, siis otsinguriba on tihtipeale suurtel kasiinodel väga viletsalt paigaldatud ning vahel tuleb seda otsida nagu tikku heinakuhjast. Nii ei ole asjad Kiirkasiinos!

Terve kasiinoleht on disainitud nii, et isegi inimene, kes pole elusees kasiinolehte näinud, suudab väga kiirelt leida üles kogu info ja alustada kohe mängimist. Sama arusaadav ja lihtne on kasiino disain ka mobiili kaudu mängides. Tasub vaid sisse tippida oma nutiseadme veebibrauserisse Kiirkasiino.ee aadress ning näedki kasiino mobiilset versiooni.

Kiirkasiino sisse- ja väljamaksed

Mõistagi on selle kasiino tugevaim külg maksesüsteem. Arhailiste süsteemidega online kasiinod ei suuda enam võistelda selliste süsteemiga, kuna need võidavad iga kasiinosõbra südame oma kiiruse poolest.

Kiirkasiinos mängimiseks pead lihtsalt vajutama sissemakse tegemise nupule, sisestama soovitud summa ning valima oma internetipanga. Seejärel suunatakse sind su panka, et saaksid teha tavalise internetimakse. Kuna kogu tehing toimub sinu pangas, on tehing täiesti turvaline. Minimaalne võimalik sissemakse on 10 eurot ning pärast sissemakse tegemist kajastub raha kohe Kiirkasiinos, kus sulle määratakse spetsiaalne ID. Selle ID järgi teatakse, et tegemist on sinuga ning hiljem on võimalik selle järgi teha sulle väljamakse.

Väljamaksed on Kiirkasiinos eriti märkimisväärsed, kuna sa ei pea läbima mingit tüütut kinnitusprotsessi. Pead lihtsalt vajutama paaril nupul ning viivu paarikümne minuti jooksul saabub summa su kontole. Enam lihtsam ei saaks kasiinos mängimine olla.

Kiirkasiino klienditeenindus

Kiirkasiino on küll üsna lihtsasti arusaadav kasiino, kuid selge on see, et vahel võib tekkida küsimusi. Klienditeenindus töötab vestlusakna süsteemi kaudu, mis töötab argipäevil, kuid mitte nädalavahetusel ega hilistel õhtutundidel, seega võib juhtuda, et on aegu, mil pead oma küsimusele vastust mõnda aega ootama.

Kuigi kasiino on juba mõnda aega tegutsenud, ei paista lehel veel olevat ei abisektsiooni ega KKK-lehte, mis tähendab, et küsimuste korral tulebki eelkõige oodata vestlusakna tööaega. Seetõttu ei saa ka hetkel Kiirkasiino.ee klienditoe kvaliteeti ülemäära palju kiita, kuna arenemisruumi on kasiinol küllaga.

Kas Kiirkasiino on turvaline?

Kuna Kiirkasiino.ee on tegutsenud väga vähe aega ning selle haldajaks on üsna tundmatu ettevõte, mis kuulub soomlastele, on raske momendil öelda, kuivõrd usaldusväärne kasiino on. Algajate puhul on alati teatud kahtlusehõng. Samas aga rõhutame siinkohal, et Maksu- ja Tolliamet on Kiirkasiino.ee haldajale andnud tegevusloa, mis tähendab, et ettevõte on tõestanud kohalikele ametivõimudele oma kvaliteeti ja teinud kõik vastavalt seadusele. Seetõttu ei saa ka väga kahelda kasiino kvaliteedis.

Tegemist on kahtlemata väga põneva kasiinoga, mis võib peatselt eestlaste südameid võita. Oma silm on kuningas, seega kui soovid vabaneda tüütutest registreerumisvormidest, võib Kiirkasiino.ee sulle hästi sobida. Tutvu Kiirkasiinoga lähemalt, klõpsates selle lehe ülaosas olevat nuppu, mis viib sind otse kasiino avalehele!

Pros / Cons
 • Väga kiired väljamaksed
 • Suurepärased filtreerimisvõimalused
 • Pole vaja avada kasiinokontot
 • Suur slotikate valik
 • Pole hetkel boonuseid
 • Puudub KKK-sektsioon
kiirkasiino logo

Kiire väljavõtmine

Mängi nüüd Mängi nüüd