GrandX

Kas GrandX kasiino nimi kõlab tuttav? See on võimalik ühel lihtsal põhjusel: GrandX online kasiino on tegelikult Eestis tuntud füüsiliste kasiinode GrandPrix online-versioon. GrandPrix kasiinod on pikki aastaid pakkunud Eesti kasiinosõpradele mõnusat meelelahutust ning seoses internetikasiinode turuletulemisega Eestis järgnes ka GrandX online kasiino.

GrandX on sisuliselt GrandPrix internetiversioon, seda eelkõige oma mänguvaliku poolest, mis on täiesti unikaalne teiste online kasiinodega võrreldes. Ka boonuste valik ja veebidisain eristuvad teistest ning sobivad hästi klassikalise kasiinokogemuse austajatele.

Mida täpsemalt kasiino pakub? Seda selgitame järgnevas ülevaates.

GrandX kasiino boonused

Alustades algusest, siis isegi GrandX boonuste valik on pisut erakordne. Kasiino ei korralda niivõrd palju boonuskampaaniaid kui mõni teine kasiino, kuid kui boonuseid on saadaval, on need tavaliselt üsna priskete summadega. Seda esindab eriti hästi kasiino pakutav tervitusboonus: kõik, kes teevad GrandX kasiinos oma esimesed sissemaksed, võivad endale lunastada esimese nelja sissemakse peal kuni 1000 eurot boonust + 250 tasuta keerutust, mida saab seejuures jagada veel kolme slotika vahel.

GrandX tervitusboonuse teebki eriti eripäraseks asjaolu, et boonust saab kasutada neljal tasandil – esimesel sissemaksel saab näiteks 100% boonust 300 euro ulatuses ja terve hulga tasuta keerutusi veel pealekauba.

Ainsalt miinusküljelt tuleb mainida, et läbimängimistingimused on üsna karmid: näiteks on tasuta spinnide läbimängimisnõue 30x kuni 40x. Muidu on aga tegemist vaieldamatult ühe Eesti suurima tervitusboonusega, mis on igati ahvatlev igale slotisõbrale.

Kasiinos on lisaks tervitusboonusele ka püsivad esmaspäevased ja reedesed boonuspakkumised, mõlemad neist on sissemakseboonused. Pakkumised nimega “Õnnelik esmaspäev” ja “Reedel rikkaks” annavad natuke lisaraha kõigile, kes teevad vastaval päeval sissemakse. Muud tingimused kattuvad aga tervitusboonusega.

Selliste boonuste poolest võib öelda, et kasiino sobib hästi suurema eelarvega mängijatele – neile, kes plaanivadki mängida pisut “laiemalt” kasiinos ning kellel pole midagi kõrgema läbimängimisnõude vastu.

Mida GrandX kasiinos mängida saab?

Kui mainisime, et GrandX on sisuliselt nagu GrandPrix kasiino, siis see ilmneb kõige paremini kasiino mänguvalikus. Erinevalt paljudest teistest internetikasiinodest on GrandX kasiino kogu mänguvalik loodud ühe tootja poolt: selleks on Amatic.

Amaticu loodud online mängud meenutavad füüsilisi kasiinosid – puuduvad peenemad graafilised nüansid või filmilaadsed stseenid, mida oled võib-olla näinud mõndades slotimängudes. Amaticu slotikad on pigem vanema disainiga ja viivad sind ajas tagasi klassikaliste slotimängude juurde. Slotikate peamised teemad on puuviljad, luksus ja mütoloogia, puuviljaslotid on aga lausa eraldi kategooria alla sätitud – sealt leiab mänge nagu Fortuna’s Fruits, Hot Fruits 40, Bells On Fire ja All Ways Fruit. Teine peamine slotikategooria kannab “videoslottide” nime – seal ongi ülejäänud slotikad nagu näiteks Dragon’s Gift, Big Panda, Grand Tiger, Casanova ja veel kümned väga omapäraste teemadega slotid. Alates merineitsidest ja draakonitest kuni peidetud aareteni – GrandX mänguvalik on igas mõttes unikaalne.

Slottidele lisaks on kasiinos esindatud ka lauamängud ja videopokker. Lauamänge on küll vaid kaks: üks blackjack ja üks rulett. Videopokkeri valik on selle kõrval tunduvalt mitmekesisem: neid on kokku 6.

Üleüldiselt on GrandX kasiinos üsna vähe mänge, kuid see on ka üsna loogiline, arvestades, et kasiino pakub vaid ühe tootja mänge. Valik ongi spetsiifiline, kuid kes on tüdinud teiste kasiinode pakutavast valikust, võib avastada GrandX kasiinost palju põnevat, mida kuskilt mujalt ei leia.

GrandX funktsionaalsus, mobiilsus ja disain

GrandX veebikasiino disain on niivõrd lihtne, et isegi algaja kasiinokülastaja saab portaalis väga kenasti navigeeritud. Just nagu ka Grand Prix kasiinod on GrandX internetikasiino disainis domineerivateks toonideks sinine ja punane. Mis puudutab navigeerimist, siis peamenüü on otse lehe ülaääres ja avalehel on nähtavad ka kõik mängud – mängude avamiseks piisab vaid paarist nupuvajutusest. Portaalil on teatav “vanakooli” tunne – see pole päris nii moodsa välimusega kui mõned teised Eesti online kasiinod, kuid see ei ole halb. GrandX on täiesti funktsionaalne ning iga infokillu leidmine on lihtne.

Kuigi pealtnäha ei tundu GrandX olevat mobiilisõbralik kasiino, on tegelikkus hoopis teistsugune: GrandX töötab kenasti ka mobiilseadme vahendusel. Piisab vaid sellest, kui avad oma nutitelefoni kaudu veebibrauseri ning täisfunktsionaalne internetikasiino ongi avatud. Kõik mängud töötavad samuti väga sujuvalt ka nutiseadmetel.

GrandX kasiino sisse- ja väljamaksed

Makseviiside osas on GrandX võrreldav teiste internetikasiinodega. Sissemaksete tegemiseks on saadaval järgnevad võimalused:

  • Visa ja Mastercard pangakaardid;
  • SEB, Swedbank ja Coop otsesed pangaülekanded;
  • Skrill ja Neteller;
  • Paysafecard.

Minimaalne võimalik sissemakse on vaid 5 eurot, välja arvatud e-rahakottide puhul: kui soovid teha ülekande Skrilli või Netelleri kaudu, tuleb arvestada 10-eurose minimaalse sissemaksega.

Kui üldse saab midagi GrandX maksesüsteemile ette heita, on see väljamaksete üsna pikk töötlusaeg, kuid see polegi niivõrd otseselt seotud kasiino kui konkreetsete makseviisidega. Kõige kiiremad on väljamaksed e-rahakotile, kuid ka need võivad aega võtta 1-4 päeva. Sama kaua võivad võtta ka pangaülekanded, krediitkaardimaksetega võib minna aga isegi kuni 7 päeva. Minimaalne väljamakse on 5 eurot vaid pangaülekande korral – teiste makseviiside puhul tuleb arvestada 10-eurose miinimumiga.

Klienditugi

GrandX kasiino üks tugevus on nende eestimaine olemus, mis väljendub hästi eestikeelse klienditeeninduse olemasolus. Portaalis on ka live-chat, mille vahendusel saab vastused põhimõtteliselt kohe. Alternatiivina on aga alati võimalik saata kasiinole e-kiri, kui küsimus ei ole eriti pakiline.

Kasiinos on olemas ka põgus KKK-sektsioon. See pole oma sisukuselt küll võrreldav mõne teise Eestis tegutseva kasiinoga, kuid see annab vastused paljudele olulistele küsimustele alates boonustest kuni makseteni, seega on mõistlik esimese sammuna visata pilk peale just sellele sektsioonile.

Turvalisus ja usaldusväärsus

GrandX internetikasiino pole küll tegutsenud väga kaua, kuid see ei ole seotud nende kvaliteediga. Portaali juhib Eestis pikka aega tegutsenud ja tunnustatud füüsiliste kasiinode kett. Mõistetavalt on kasiinol ka olemas ametlik tegevusluba hasartmängude korraldamiseks internetis, mainimata veel fakti, et tegemist on üleüldiselt Eestis registreeritud ettevõttega.

Kõike seda arvestades on GrandX üks tore “vanakooli” internetikasiino, mis toob pisut värskendust Eesti kasiinomaastikule. Kui soovid isegi nautida unikaalseid mänge, viska pilk peale GrandX internetikasiinole!

Pros / Cons
  • Tuntud ja usaldusväärne
  • Väga unikaalne slotimängude valik, mida mujalt ei leia
  • Võib hästi sobida high-rolleritele
  • Boonuseid võiks olla rohkem
  • Mänguvalik on natuke liiga spetsiifiline mõne maitse jaoks
GrandX

Kuni 1000 eurot tervitusboonust + 250 tasuta spinni

Mängi nüüd Mängi nüüd