Baccarat

Baccarat

Baccarat – mäng, mis kõlab eksootiliselt ning peibutab high-rollereid üle kogu maailma. See mäng on peaaegu võrdne luksusega, arvestades, kuidas tegemist on endiselt peamise mänguga, mida mängivad maailma kõige rikkamad inimesed Las Vegase kasiinodes.

Tänu internetikasiinodele ei pea aga olema sugugi kuulus ja rikas selleks, et nautida ka ise baccarat võlusid. Pea igas online kasiinos, kaasa arvatud Eesti omades, on olemas baccarat, kus panuselimiidid pole sugugi ulmeliste suurustega. Piisab vaid mõnest eurost, et isegi tunda, mis tunne on mängida kõrgklassi lemmikut kasiinomängu.

Baccarat reeglid

Internetipõhine baccarat on ülilihtne!

Baccarat on sisuliselt kaardimäng, kus on kaks poolt: mängija ja “pankur” (ehk diiler). Just nagu blackjackis, on ka siin põhimõte väga lihtne – mängijale ja pankurile jagatakse kaarte ning seda eesmärgiga jõuda võimalikult lähedale numbrile 9, ilma, et sellest üle minnakse.

Mängijad saavad panustada seejuures kas mängijale, pankurile või sellele, et mänguvoor lõppeb viigiga.

Baccarat’s loetakse aga kaartide väärtuseid pisut teistmoodi kui blackjackis. Nimelt, pildikaartide väärtus on null. Kui käe väärtus muutub kahekohaliseks, siis “kustutatakse” vasakpoolne number ja alles jääb ainult teine number – näiteks kui käe väärtus on 16, siis eemaldatakse “1” ning alles jääb 6 punkti.

Esialgu on küll baccarat’s punktide lugemine pisut veider, eriti, kui oled varasemalt mänginud eelkõige blackjacki, kuid pikas perspektiivis on see tegelikult lihtsam. Lihtsus on just üks põhjuseid, miks see mäng on ka muutunud populaarsemaks kui blackjack.

Ka panustamine on baccarat’s lihtsam, kuna sul on ainult kolm valikut:

  • panustada mängijale
  • panustada pankurile
  • panustada viigile.

Kui see ei tundu eriti põnev, siis tegelikult saab tihtipeale teha ka kõrvalpanuseid, mis muudavad panustamise natuke meeleolukamaks. Kõrvalpanused võivad erineda vastavalt kasiinole, mistõttu tuleks konkreetsete reeglitega tutvuda valitud kasiinos.

Baccarat strateegia olulised nipid

Enne, kui asud baccarat’d omal nahal katsetama, tasuks meeles pidada paari olulist asja:

1. Tutvu reeglitega enne mängima asumist

See on küll üsna tavaline nö moraalijutt, kuid enne, kui sa hakkad pärisraha eest mängima, tuleks tutvuda mängureeglitega. Online baccarat mängud võivad küll olla laias laastus sarnased, kuid mõnel versioonil on erinevad kõrvalpanused või mõned spetsiifilised reeglid, mis võivad mõjutada kogu mängu kulgemist.

Kui tahad oma raha eest saada parimat kogemust, siis tuleks tutvuda reeglitega.

2. Ära panusta viigile

Jah, viigile saab küll panustada, kuid see ei tähenda, et see on hea mõte.

Tavaliselt on online kasiino baccarat’s viigi väljamakse 8/1 või 9/1, mis võib küll tunduda meeletu summana, kuid arvesta sellega, et viik ei juhtu peaaegu mitte kunagi. Viigi puhul on maja eelis üle kümne protsendi, seega tavaliselt ei vali peaaegu ükski mängija seda valikut.

3. Arvesta oma eelarvega

Ka see punkt võib kõlada nagu moraalijutt, kuid seda tuleks meelde tuletada: ära ületa mitte kunagi oma mängueelarvet. Live-kasiinos baccarat’d mängides võib ununeda raha, kuid selle vältimiseks kehtesta endale mängupiirang nin kanna kasiinokontole ainult selline summa, mida oleksid valmis kaotama. Niiviisi ei riski sa rahaga, mille kaotamine tähendaks sulle probleeme.

4. Ära järgi ühtegi internetist leitud baccarat strateegiat

Just nagu blackjacki puhul on ka baccarat’le loodud aegade jooksul mitmeid nö süsteeme ja strateegiaid, mis loojate sõnul olevat väga tulusad. Paraku aga põhinevad sellised strateegiad peaaegu alati valel loogikal ning lõppevad sellega, et kaotad oma raha kiiremini kui jõuad seda võita. Pea meeles, et baccarat on õnnemäng, just nagu iga teine kasiinomäng. Ükski strateegia ei suuda seda ületada, ükskõik, kui veenev see strateegia ka ei tundu olevat.

Kuidas leida parim kasiino online baccarat mängimiseks?

Ka baccarat’st on mitmeid erinevaid versioone.

Kuna baccarat on väga lihtne kaardimäng, mille õppimine ei võta rohkem kui mõni minut, ei räägi me siinkohal pikemalt reeglitest – kui katsetad baccarat’d tasuta demoversioonis, saad selle tõenäoliselt väga kiiresti selgeks ning saad enda jaoks kujundada välja parima lähenemise.

Millest tuleks aga lähemalt rääkida, on see, kuidas valida välja online kasiino, kus saaksid mängida baccarat’d parimal viisil.

Siinkohal toome välja mõned olulisemad punktid, mida peaksid alati järgima, kui asud pärisraha eest baccarat’d mängima.

Vali turvaline online kasiino

Turvalisus on absoluutselt kõige olulisem osa ühe kasiino valimisel. Sinu õnneks on aga Eestis kümmekond litsentseeritud online kasiinot, kus on olemas ka baccarat.

Kui tahad leida turvalise litsentseeritud kasiino, viska pilk peale Kasiino.org võrdluses olevatele mängulehtedele, kuna kõik need kasiinod on saanud Maksu- ja Tolliameti poolt ametliku tegevusloa ning on seega ametlikult soovitatud Eesti mängijatele. Ainult selliste kasiinode puhul saad olla kindel, et mängimine on eetiline ning aus ja saad ka kõik oma võidud hiljem kenasti kätte.

Live-baccarat olgu olemas lisaks arvutipõhisele

Kas tead, mis on veel lõbusam, kui tavaline baccarat? Live-baccarat! Live-kasiinos olev versioon ühendab endas füüsilise kasiino glamuuri ja internetikasiino mugavuse, andes baccarat’le natuke autentsust juurde.

Kuna arvutipõhine baccarat võib ajapikku muutuda pisut üksluiseks, tasub valida mängimiseks selline online kasiino, kus on ka live-versioon. Sel juhul saad iga hetk lihtsalt hüpata live-baccarat peale, et muuta mänguseanss pisut põnevamaks.

Oled mobiilikasutaja? Vali mobiilne baccarat

Lisaks live-baccarat’le on paljudes kasiinodes ka mobiilne versioon, mis sobib hästi nutiseadmete kasutajatele. Kui sul on parasjagu igav ja soovid pisut meelt lahutada, on baccarat hea valik. Tänu tehnoloogilistele edasiarendustele on tänapäeval hõlpsalt saadaval mobiilne baccarat, mida saad mängida otse oma nutitelefoni veebibrauseri kaudu.

Kui oled nutiseadme kasutaja, on kasulik valida selline kasiino, mille mobiilne versioon on sama võimekas kui täisversioon.

Vaata boonuseid

Lõpetuseks tasub pilk heita ka boonustele. Kellele meist siis ei meeldiks saada pisut lisaraha?! Baccarat ei ole küll kõige boonuserikkam mäng, kuid mitmed Eesti online kasiinod korraldavad tihtipeale turniire ja võistluseid, mille raames tuleb mängida just nimelt baccarat’d, et tõusta edetabeli tippu.

Kui tahad valida parimatest parima kasiino, siis järgi kindlasti neid lihtsaid reegleid, et nautida baccarat’d täiel hingel.

Seotud artiklid