Kasiinomängud

Kui sa mõtled kasiinodele, siis millised mängud esimesena silme ette kerkivad? Paljudel meist on ilmselt kasiinodest teatud ettekujutus filmide ja TV-sarjade põhjal tekkinud, aga vähesed teavad seda, et tänapäeval on võimalik pääseda ligi kõikvõimalikele kasiinomängudele ka otse brauseri kaudu ning tegelikult on kasiinondus kui selline tundmatuseni muutunud.

Alljärgnevalt teeme kokkuvõtte kõige populaarsematest kasiinomängudest, mida võid kohata igas internetikasiinos.

Baccarat

Baccarat

Baccarat - mäng, mis kõlab eksootiliselt ning peibutab high-rollereid üle kogu maailma. See mäng on…

loe rohkem +
Live-kasiino

Live-kasiino

Slotikad, videopokker, lauamängud ja spordipanustamine võib küll kõik olla väga põnev ning meelt lahutav, kuid…

loe rohkem +
Videopokker

Videopokker

Videopokker on pisut teistlaadi pokkeriversioon, mis sobib hästi kõigile, kes soovivad alustada pokkerimänguga, kuid ei…

loe rohkem +
Loto

Loto

Loto, teisisõnu loterii, on niivõrd levinud õnnemängu liik, et tihtipeale ei peetagi seda eriliseks kasiinomänguks.…

loe rohkem +
Bingo

Bingo

Bingo on niivõrd levinud õnnemäng, et peaaegu kõik inimesed teavad, mis on bingo ning kuidas…

loe rohkem +
Keno

Keno

Keno loto on levinud loterii, millest on kuulnud peaaegu kõik eestlased - keno loto pileteid…

loe rohkem +
Blackjack

Blackjack

Blackjack, just nagu rulettki, on üks kõige levinumatest kasiinomängudest, mis on levinud ka nime "21"…

loe rohkem +
Rulett

Rulett

Kui kujutad endale ette kõige ehtsamat Las Vegase kasiinot, siis millisele mängule mõtled esimesena? Tõenäoliselt…

loe rohkem +
Jackpotid

Jackpotid

Kes ei unistaks sellest, et slotimasina keerutamisel tekivad ekraanile boonussümbolid, misjärel on võimalik koju viia…

loe rohkem +
Slotimängud

Slotimängud

Avades ükskõik millise internetikasiino lehe, võid sa märgata, et üks suurima kaalukausiga mängukategooriaid kannab nime…

loe rohkem +

Mänguautomaadid ehk slotid

No, ütle nüüd, et see on slotikas!

Mänguautomaadid on ilmselt kõige kuulsamad kasiinomängud üldse ning paljude jaoks on kasiinod ja slotid peaaegu sünonüümid.

Internetikasiinos olevad slotid on aga pisut teistsugused. Taoliseid mänguautomaate kutsutakse “videoslottideks”, sest põhimõtteliselt jooksevad sümbolid ekraanil nagu video. Enamus slotikaid on 5 rullikuga, igal rullikul tiirleb hulk erinevaid sümboleid. Sobiva kombinatsiooni kokkusaamisel tekib ka koheselt kasiinovõit.

Kui vanad maapealsetes kasiinodes olnud automaadid hõlmasid endast puuviljatemaatikat, siis uued slotimängud on märksa keerukamad ning mõni meenutab lausa väikest filmi. Veelgi enam, internetikasiinodest võib leida mitusada erinevat slotikat, kõikvõimalike erinevate teemadega.

Rulett

Rulett on slotikatele järgnevalt üks armastatumaid kasiinomänge ning on samas ka üks vanimaid mänge, olles leiutatu lausa sadade aastate eest. Rulett koosneb ruletirattast ja lauast – iga mängija panustab enne ruletiratta keerutamist sellele, millisele ruudule jääb pall veerema. Seejärel pannakse ratas keerlema ning kui ennustus läks täppi, on tulemuseks võit.

Rulett on omamoodi kurikuulus, kuna internetis leidub kümneid erinevaid nö strateegiaid, kuid sarnaselt slotimängudele on rulett täiesti õnnel põhinev mäng ning ükski strateegia ei saa garanteerida ruletis võitmist.

Blackjack, Baccarat ja teised kaardimängud

Blackjacki saab väga edukalt mängida arvuti vastu!

Ruleti kõrval on üks levinumaid lauamänge/kaardimänge Blackjack, kus mängija eesmärgiks on jõuda oma kaartidega võimalikult lähedale numbrile 21 ilma “lõhki” minemata ning saades diilerist kõrgema skoori. Mängu põhimõte on seega väga lihtne, kuid adrenaliin, mis kaasneb strateegiliselt tehtavate mängulüketega, on muutnud Blackjacki äärmiselt populaarseks.

Blackjack on üks domineerivaid kaardimänge kasiinodes, kuid see pole ainus. Leida võib ka Baccarat ja mitmed teised kaardimängud, mis pakuvad pisut vaheldust. Blackjack on aga esindatud põhimõtteliselt igas internetikasiinos.

Pokker

Kuigi Blackjack on populaarne, ei ole see ligilähedaseltki võrreldav pokkeri kuulsusega. Pokker on ei vähemat ega rohkemat kui legendaarne kaardimäng, mida mängitakse nii internetis kui ka internetiväliselt. Üle kogu maailma leiavad aset iga kuu erinevad pokkeriturniirid, rääkimata meeletutest summadest, mis pokkerilaudades tiirlevad. Pokker on vaieldamatult kaardimängude kuningas.

Paljud kasiinod pakuvad võimalust harjutada kätt videopokkeriga ning mõned tõsisemad internetikasiinod on välja töötanud ka spetsiaalse pokkeritarkvara, mille vahendusel saavad mängida pokkeriässad.

Bingo ja keno

Pole vist ühtegi eestlast, kes ei teaks Bingo Lotot. Eesti Loto pole aga ainus lotomängude korraldaja Eestis. Paljud internetikasiinod pakuvad võimalust mängida virtuaalset bingo või keno lotot, mis on küll mõnevõrra erinev meile harjumuspärasest lotost, kuid pole sugugi vähempõnev.

Spordipanustamine

Spordipanustamine on juba nagu omaette usuvool.

Eestlased on spordijanulised, mistõttu ei saa ka imeks panna, miks spordipanustamine on niivõrd populaarne. Spordipanustamine ehk bettimine tähendab põhimõtteliselt seda, et mängijad ennustavad, kuidas üks või teine spordimäng lõppeb: milline tiim võidab, kas tuleb viik, milliste skooridega mäng lõppeb jne.

Spordipanustamine on üks väheseid õnnemänge, mis nõuab ka omajagu strateegilist lähenemist. Tihti on spordiennustamist kõrvutatud valuutakauplemisega, kus tuleb üsna sarnastel printsiipidel enne tehingute tegemist kaaluda erinevaid võimalusi ja analüüsida võistlevaid pooli.

Kõik kasiinod ei paku alati kõiki neid mänge – näiteks on kasiinosid, kus pole spordipanustamise funktsiooni – kuid nö täisteenuskasiinodes on esindatud kõik need valikud. On kindel, et midagi leiab igale maitsele, olgu sul soov kasutada strateegilist lähenemist või lihtsalt panna oma õnn proovile.