Jackpotid

jackpotid

Kes ei unistaks sellest, et slotimasina keerutamisel tekivad ekraanile boonussümbolid, misjärel on võimalik koju viia miljonitesse eurodesse ulatuv jackpot? Paljude mängijate jaoks ongi jackpot kogu kasiinokogemuse parim osa.

Kuigi on selge, et elumuutva jackpoti võitmine ei juhtu niivõrd lihtsalt, ei tasu siiski lootust kaotada, kuna jackpotimängude maailm on ütlemata kirju ning sisaldab palju enamat kui üksnes seitsmekohaliste võitudega jackpotte. Alljärgnevalt selgitame lähemalt, mida jackpotimängud endast kujutavad ning kuidas kujundada oma mängustrateegia nii, et jackpoti võitmise võimalus oleks maksimaalne.

Erinevat liiki jackpotid

Mega Moolah on üks kõige võidurohkemaid jackpotislotte.

Jackpoti all mõeldakse online kasiino mängudes olevaid peavõite, kuid veelgi täpsemalt mõeldakse selle alla teatud liiki võite – mitte lihtsalt mängu suurimat võimalikku võitu, vaid peaauhinda, mis on võimalik endale hea õnne korral saada.

Enamus jackpotte töötavad ühel põhimõttel: iga panuse pealt, mis vastavas mängus tehakse, läheb üks osa jackpoti suurendamiseks, seega mida rohkem panustajaid, seda suurem on jackpot.

Jackpotid võib liigitada üldiselt neljaks:

  • kohalikud jackpotid – selliste jackpottide all mõeldakse võitu, mis on seotud üksnes konkreetse kasiinoga. See tähendab, et jackpoti suurendamisel lähevad arvesse ainult selle ühe kasiino mängijate panused. Seetõttu on taolised jackpotid üldiselt ka märksa väiksemad.
  • võrguülesed jackpotid – nagu nimest võid aimata, on tegemist jackpotiga, mille moodustamisel võetakse arvesse üle võrgustiku kõik mängijad, kes vastavat mängu mängivad, see tähendab, et arvesse lähevad kõik kasiinod ning seega on ka jackpot tunduvalt suurem. Üks sellise jackpotiga mängudest on näiteks Hall of Gods.
  • fikseeritud suurusega jackpotid – kui eelmainitud jackpottide suurused on kõikuvad ning sõltuvad sellest, kui palju mängijaid panuseid teeb, siis fikseeritud suurusega jackpoti puhul on täpne võidusumma juba eelnevalt paika pandud. Selline jackpot ei sõltu kuidagi sellest, kui palju on mängijaid.
  • progessiivsed jackpotid – progressiivsed jackpotid on tõenäoliselt kõige levinumad. Taoliste jackpottide puhul lähevad arvesse absoluutselt kõik mängijad, kes panustavad vastavas mängus, ükskõik, millises kasiinos mängija parasjagu panuseid teeb. Kuna arvesse lähevad kõik panused, on taolised jackpotid ka meeletult suured. Hea näide on NetEnti Mega Fortune, mis on tuntud oma seitsme- ja kaheksakohaliste jackpottide poolest.

Kui tõenäoline on võita online kasiinos jackpot?

Mega Fortune Dreams on korduvalt toonud jackpotivõitjaid!

Esiteks tuleb silmas pidada, et absoluutselt kõik kasiinomängud töötavad juhuslike numbrite generaatori baasil, mis tähendab, et kogu mängu kulg on täiesti juhuslik ning seda ei saa mõjutada mitte kuidagi. See puudutab iseäranis slotimänge, mis on 100% õnnepõhised.

See tähendab, et jackpoti võitmine on täiesti juhuslik. On võimalik mängida kümne euro eest ja võita jackpot, on ka võimalik, et jackpotti ei võida mitte kunagi, ükskõik kui palju kasiinos panuseid teha – see on täiesti juhuse küsimus.

Kohalikud jackpotid on aga mõistagi pisut levinumad. Igal mängul on teatud selgeksmääratud võidusagedus, mis on fikseeritud jackpottidel ja kohalikel jackpottidel märksa madalam kui näiteks progressiivsetel jackpotislotikatel. Keskmiselt loositakse välja suuri võrguüleseid jackpotte kord poole aasta jooksul, samas kui väiksemaid jackpotte on võimalik üsna tihti võita.

Rõhutame aga veelkord, et jackpoti võitmine on täiesti juhuslik. Igaühel on see võimalus, kuid üksnes jackpoti tagaajamise eesmärgil ei tohiks kasiinos mängida.

5 kuldset reeglit, mille järgi luua endale täiuslik jackpotistrateegia

Kuigi jackpoti võitmise tõenäosust ei saa mitte kuidagi muuta, on siiski paar viisi, kuidas oma mänguseanssi muuta pisut paremaks ning suurendada võimalust, et mängimine lõppeb positiivse tulemusega. Kasiinos mängimise peamine võti seisneb oma võitude maksimaalses vähendamises, tehes mitmeid nutikaid otsuseid, millest viis olulist punkti toome alljärgnevalt välja.

  1. Pea eelarvest kinni. Jackpoti “tagaajamine” võib muutuda väga hasartseks. Ikka tekib pähe mõte: “aga mis siis, kui järgmine keerutus toob võidu?”. Niimoodi võib tekkida aga ohtlik olukord, kus kulutad tunduvalt rohkem raha kui üldse esialgu plaanisid. Seepärast tee endale raudkindel eelarvepiir, mida sa ei ületa mitte kunagi.
  2. Pane paika kaotuste limiit. Rääkides piirangutest, siis teine oluline piirang puudutab kaotuseid. Pane endale paika, kui palju raha oled nõus kaotama näiteks ühe mänguseansi käigus ning kui oled selle limiidini jõudnud, lõpetame punktipealt mängimine. Niiviisi saad vältida olukorda, kus mängid rahaga, mida sa tegelikult sugugi ei tohiks kasutada.
  3. Õpi mänge paremini tundma. Slotikad võivad küll olla väga lihtsad, kuid see ei tähenda, et mängima tasuks asuda lihtsalt niisama. Kõik mängud on erinevad oma võiduvõimaluste, sümbolite, võiduliinide ja muu mehhaanika poolest. Samuti tasub jälgida seda, millal jackpot viimati välja loositi – on selge, et kui jackpot loositi välja just eile, siis ei ole selle uuesti väljaloosimine niivõrd tõenäoline. Sellise info leidmiseks hoia lihtsalt silma peal uudistel, et olla kursis, millal jackpot viimati välja loositi.
  4. Kasuta boonuseid. Maksimaalse mängurõõmu tagamiseks tasub visata pilk peale ka erinevatele kasiinoboonustele. Pea iga Eesti internetikasiino pakub mõningaid boonuseid, olgu tegemist tasuta spinnide või boonusrahaga. Taolised boonused ja kampaaniad annavad sulle mängimiseks pisut lisavahendeid, vähendades vajadust panustada pärisrahaga.
  5. Panusta mõistlikult. Paljud mängijad arvavad ekslikult, et suurem panus tagab suurema jackpotivõimaluse, kuid tegelikult pole panuse suurusel vahet, kuna jackpotti on võimalik võita iga panuse juures. Aja jooksul on mitmed õnneseened võitnud miljoneid eurosid üksnes paarikümnesendise panusega! Väiksemad panused aitavad sul nautida mängimist maksimaalselt kaua oma eelarve juures – on ju suur vahe, kas teed 10 kahekümnesendist panust või ühe 2-eurose panuse!

Mis juhtub siis, kui võidadki jackpoti?

Pärast seda, kui oled suurest õnnest hüpanud ja kõiki pereliikmeid teavitanud, tuleb mõelda ka mõnele sammule, mis tuleb läbida jackpotivõidu kättesaamiseks.

Jackpoti kättesaamiseks tuleb kõigepealt võit kinnitada kasiino poolt. Kasiino peab nimelt kontrollima oma andmeid ning veenduma, et võit oli tõepoolest reaalne ning aus – st, see pole seotud ühegi pettusega ja võitja on kenasti kinnitatud mängija. See toiming ei võta aga eriti kaua aega, tavaliselt päevake-kaks.

Väljamakse tegemine sõltub suuresti kasiino reeglitest ja võidu suurusest, kuna paljud kasiinod ei luba näiteks üle paarikümnetuhande euro suurust väljamakset. Sestap tuleb tõenäoliselt suhelda kasiinoga pisut lähemalt, et täpsemalt välja selgitada, kuidas võit kätte saada.

Üks on selge – kasiinos mängimise üks suurimaid võlusid on võimalus võita jackpot. Mis kõige parem – see on täiesti võimalik! Kui see on sinugi unistus, asu mängima jackpotte sisaldavaid slotikaid, kuid pea meeles, et jackpoti võitmine on täielikult seotud õnnega. Kui sul on õnnelik käsi, võib järgmine suur jackpot kuuluda sulle.

Seotud artiklid