7 asja, mille järgi valida parim online kasiino

Ka meie pisikeses Eestis on online kasiinod puhkenud õitsele ning tänaseks päevaks võib leida üle kümne litsentseeritud kasiino, kellest igaüks pakub aina paremaid asju kui teine. Vahel tunduvad kasiinod lausa identsed paljude omaduste poolest. Mille järgi valida siis parimatest parim?

Ühe variandina võid tutvuda arvustustega, mis on avaldatud Kasiino.org lehel, kuna me oleme juba sinu eest teinud pisut uurimustööd. Kui tahad aga ise analüüsida erinevaid kasiinosid, siis siin on 7 omadust, mille järgi valida välja üks tõeliselt hea kasiino.

1. Boonuseid on palju ja neid lisandub tihti

See punkt on esimesel kohal põhjusega. Isegi, kui kasiino kõik muud punktid on väga kenad, siis boonuste vähesus hakkab varem või hiljem mängijaid häirima. Parimad kasiinod pakuvad:

  • tervitusboonuseid;
  • boonuseid erinevatele mängukategooriatele (nt kasiinomängudele ja spordiennustustele eraldi);
  • uusi kampaaniaid peaaegu iga nädal või iga kord, kui lisandub uus mäng.

Heades kasiinodes toimub uusi kampaaniaid ja pakkumisi iga nädal, kuid samas on kasiinosid, kus boonused ei muutu kuu või isegi kaks kuud. Vali kasiino vastavalt boonusesüsteemile – mida rohkem, seda uhkem.

2. Foorumites pole palju negatiivset tagasikaja

Siinkohal mainime esmalt, et foorumites ja kommentaariumites öeldud juttu ei tasu alati võtta väga tõsiselt. Vahel võivad kommentaarid olla tõesed, vahel võivad need olla väljamõeldud ja pahatahtlikud.

Siiski aga võib märgata teatud trende selles, mida üldiselt räägitakse. Kui ühe kasiino kohta on väga väga palju samasisulisi kaebuseid, samas teiste kohta pole, siis see on kõnekas fakt. Kui tahad selgeks saada, kas üks kasiino on väärt sinu raha, siis võid vabalt suhelda teiste mängijatega enne konto avamist või isegi küsida foorumites nõu.

3. Kasiino pakub mitmeid erinevaid mängukategooriaid ja igas kategoorias suurt valikut

Mänguvalik on boonuste järel kõige olulisem punkt, kuna olgem ausad – ilma mängudeta ei oleks ju kasiinot. Kui kasiinos on vähe mänge, hakkab seal igav, mistõttu hakkad varsti otsima uut mängukohta. Mänguvalik võiks olla põhimõtteliselt esimene asi, millele tähelepanu pöörad. Paljud Eesti kasiinod pakuvad enamikke mängukategooriaid, mõned pakuvad neid sisukamalt kui teised ning samas mõnes kasiinos ei ole jällegi spordiennustusi.

Mõtle välja, mida sa eelkõige mängida tahaksid ning vali kasiino, kus on vastavaid mänge kõige rohkem. Näiteks, kui sa oled ruletisõber, tasub valida kasiino, kus on mitmeid arvutipõhiseid ruletimänge ning ka live-rulett, mis annaks sulle pisut mänguvaheldust.

4. Kasiino disain meeldib sulle

Ka kasiino veebidisaini välimus ja ülesehitus on olulised. Isegi, kui kasiino mängud ja boonusevalik on head, võib vilets veebidisain selle täielikult ära rikkuda. Näiteks võib liiga tume taust hakata silmi häirima või võib sind häirida see, kuidas mängud uutes hüpikakendes lahti tulevad.

Klõpsi pisut kasiino veebilehel ringi, et saada lehest tunnetus. Kui oled mobiilikasutaja, siis katseta ka portaali mobiilset versiooni ja veendu, et kõik on sinu jaoks vastuvõetav ja mugav.

5. Makseviisid sobivad sulle

Maksimaalse mängurõõmu saavutamiseks tuleks varem või hiljem teha kasiinosse sissemakse. Kuigi enamus Eesti kasiinosid kasutavad enam-vähem samu makseviise, siis ei pruugi see nii olla igal pool. Näiteks ei pruugi mõni kasiino pakkuda pangalinki teatud pankadele või ei aktsepteerita teatud e-rahakotte.

Enne, kui satud kasiinost vaimustusse, vaata, et portaalis toetatakse sinule sobivaid makseviise. Viimasel ajal on hakkanud levima ka nö kontovabad kasiinod, kus makseid vahendatakse Trustly kaudu – kui selline kasiino on sattunud sinu eelistuseks, siis vaata, kas sinu pank on olemas Trustly makseliidese nimistus, et saaksid makseid mugavalt teha.

6. Klienditeeninduse kellaajad kattuvad sinu elustiiliga

Kas oled hommikuööbik või öökull? Mis kell sa eelkõige kasiinomänge mängid? Mõned kasiinod pakuvad 24/7h teenindust, kuid mõnel on klienditeenindus lahti näiteks kella kuueni õhtul. Kuigi probleemide tekkimine on harv nähtus, siis ei saa kunagi garanteerida, et sul ei teki küsimusi mängimise ajal.

Vältimaks olukorda, kus pead mängimise pooleli jätma ja ootama vastust järgmise päevani, eelista kasiinosid, mille klienditeeninduse lahtioleku kellaajad klapivad selle ajaga, millal sa tavaliselt mängid.

7. Kasiinos on jackpotimänge ja/või turniire

Mainisime küll eelnevalt mänguvalikut ja boonuseid, kuid kui rääkida kõige parematest online kasiinodest, siis ei saa välja jätta jackpotimänge ja potentsiaalseid kasiinoturniire. Paljud kasiinod korraldavad iganädalaseid kasiinoturniire, et mängijad saaksid omavahel võistelda ning kogemus oleks pisut interaktiivsem. Samuti on enamikes kasiinodes ka mingil hulgal jackpotimänge – näiteks jackpotislotikaid.

Kui tahad saada maksimaalse mängukogemuse ja kasutada võimalust võita potentsiaalselt suuremaid summasid, tasub eelistada kasiinosid, kes pakuvad muudele omadustele lisaks ka jackpotimänge ja turniire.

Seotud artiklid