5 kõige võidurohkemat slotikat

Mänguautomaadid on selgelt ühe internetikasiino tugipunktiks. Enamikes kasiinodes on sadu erinevaid slotikaid iga võimaliku temaatika kohta, seega võib valik olla üsna kirju ja vahel lausa segadust tekitav. Kuidas valida välja üks hea slotikas? Vastust sellele on raske leida ning kuna valik on väga suur, siis ei piisaks isegi aastast selleks, et kõiki mänge proovida.

Üks võimalusi, kuidas leida endale kõige rohkem rõõmutoov slotikas, on valida mänge nende võidumäära järgi. Selge on see, et slotikad sõltuvad täielikult õnnest, kuid kuna kõigil slotikatel on teatud matemaatiline tõenäosus, on ka osad slotid tuntud kõrge väljamakseprotsendi poolest. Alljärgnevalt toome välja viis sellist mängu, mis võivad sinu närve kõditada sagedaste võitudega.

1. Goblin’s Cave (RTP: 96%, potentsiaalselt kõrgem)

Eestimaise Playtechi loodud Goblin’s Cave on tänase päevani üks kõige kõrgema teoreetilise tasuvusega slotikas mängutootja portfoolios. Ehkki mängu teoreetiline tasuvus võib jääda 96% kanti, siis mitmete teadaannete kohaselt võib see olla isegi 99.32%.

Miks? Väga lihtne. Mäng pakatab erinevates võiduvõimalustest. Goblin’s Cave slotika kõige omapärasem omadus on kahe keerutuse andmine ühe panusega. Pärast esimest keerutust võivad osad sümbolid jääda paika, misjärel keerutatakse rullikuid uuesti, et tekitada suuremaid võite.

Slotikas võib küll olla retrohõngulise graafikaga, kuid juhuslikud rahaboonused ja mitmed muud funktsioonid muudavad selle üheks väga tulusaks slotikaks.

2. Mega Joker (RTP: 99%)

Miskipärast kipuvad just pisut vanaaegsema välimusega slotikad olema kõige tulusamad. Seda tõestab ka NetEnti legendaarne mänguautomaat Mega Joker, mille tasuvusprotsent on suisa 99%.

Mega Joker meenutab vanakooli mänguautomaati tänu oma kolmele rullikule ja puuviljasümbolitele. Kogu süsteem on väga lihtne ning tänu vähestele sümbolikombodele ongi reaalselt võimalik tasku pista suuri võite.

Mängu üks suurimaid võlusid on võimalus tabada “supermeter”, mille käigus on võidud kordades suuremad.

3. Joker Strike (RTP: 98.11%)

Quickspini Joker Strike annab vanale temaatikale uue hingamise tänu natuke kaasajastatud graafikale. Mängu teoreetiline tasuvus on keskmiselt 96.46%, kuid võib ulatuda 98.11%-ni Hi Roller režiimis.

Rääkides Hi Roller režiimist, siis seda saab kasutada siis, kui panustad keerutusel vähemalt 20.00. Selles režiimis on igal keerutusel garanteeritud Wild-sümbol, mis on üks põhjuseid, miks võiduprotsent on suurem. 30.00 panusega on garanteeritud Wild-sümbol ka välisel rullikul, mistõttu võid tabada Wild Strike funktsiooni. Selle funktsiooni korral lisatakse rullikutele kuni 10 Wild-sümbolit. Samuti on Hi Roller režiimis ka Wild-sümbol üleüldiselt kõrgema väärtusega.

Muidugi saab slotikat mängida ka täiesti tavalises režiimis, kuid slotika suurim omapära ongi tavamängija ja high-rolleri eristus. Tänu sellele sobib mäng ka suuremate nõuetega mängijatele.

4. Blood Suckers (RTP: 98%)

Vampiiriteemad pole popid mitte ainult filmimaailmas, vaid ka kasiinomaailmas. NetEnti Blood Suckers on suisa legendaarne slotikas oma võidurohkuse tõttu. Muidugi on samas ka mängu graafika ja teema lahedam kui keskmisel slotikal.

Mängu kõrge 98%-ne tasuvus ilmneb peaaegu igal keerutusel, kuna Blood Suckersi keerutamisel on üsna reaalselt võimalik võita vähemalt natuke münte peaaegu igal keerutusel. Kombineerides selle tasuta keerutuste, Wild-sümboli ja boonusmänguga ongi tulemuseks võidurohke slotikas, mida pole siiamaani paljud mängud suutnud ületada.

Ühtlasi on Blood Suckers üks NetEnti enda portfoolio kõige võidurikkam slotikas.

5. Wizard Of Gems (RTP: kuni 97%)

Play’n GO Wizard of Gems on mõnes mõttes üsna alahinnatud slotikas, mida enamasti tippslotikate nimekirjadest ei leia. Ometigi on aga selle tasuvusprotsent 97% lähedal ning ka graafika on vahvalt lõbus, meenutades natuke Candy Crushi.

Kuigi tegemist on üsna tavalise slotikaga, on võimalik endale krabada 625 000-mündine peavõit. Slotika peamine võidufunktsionaalsus on seotud kordistajatega, mis suurenevad järjest rohkem, mida rohkem sa võidad. St, kui võidad mitu korda järjest, on võidud aina suuremad. Mängul on ka tasuta spinnide voor, mis võib võite suurendada veelgi rohkem.

Seotud artiklid