Betsafe

Kui Betsafe’i nimi võib olla veel Eesti mängijate jaoks võõras, siis seda ei ole kohe kindlasti nimi “Triobet”. Just see kasiino ongi Betsafe – kunagine Triobet. Kasiino on Eestis tegutsenud vana nime all aastaid, olles paljudele tuntud ka oma sponsoritegevusena – Betsafe panustab väga palju Eesti sporti.

Nagu võib mõista ka kasiino nimest, on Betsafe’i suurim rõhk spordipanustel, kuid sellega asi sugugi ei piirdu. Kasiino panustab oluliselt ressursse kvaliteetse pokkeritoa pakkumise nimel ning pakub muuhulgas ka kümneid live-kasiino laudasid ja sadu ägedaid slotimänge. Kõige selle tõttu on Betsafe saanud endale paljude Eesti mängijate poolehoiu ja jätkab tugevalt oma mänguvaliku suurendamist.

Alljärgnevalt räägime põgusalt Betsafe’i tugevustest ja nõrkustest, et saaksid enda jaoks valida parima kasiino. Ehk on seda just Betsafe?

Betsafe kasiino boonused

Kuidas oleks, kui sulle antakse puhtalt kasiinoga liitumise ja väikese sissemakse tegemise eest lausa 100 tasuta keerutust? Just seda saab nautida Betsafe kasiinos! Iga uus liituja saab tervitusboonusena kuni 100 tasuta spinni NetEnti slotikatele Starburst, Divine Fortune Megaways, Jumanji, Arabian Nights, Silverback Gold.

Boonuse saamiseks tuleb teha 5 päeva järjest 20-eurone sissemakse oma Betsafe’i kontole. Sa võid aga vabalt teha ka ainult ühe 20€ sissemakse, et saada 20 tasuta spinni – otsus on sinu.

Mis kõige märkimisväärsem, Betsafe’i tervitusboonuse läbimängunõue on suurepärane: võidud tuleb läbi mängida vaid 1x kolme päeva jooksul. Võta oma tasuta spinnid, keeruta slotikaid, võida ja naudi!

Kui mõne kasiino puhul leiab häid boonuseid üksnes ühe või teise mängukategooria jaoks, siis Betsafe hellitab nii kasiino-, spordi- kui ka pokkerisõpru, pakkudes magusaid boonuseid kõigile.

Kõigele lisaks on Betsafe’il lojaalsusprogramm, mille raames saab koguda lojaalsuspunkte, vahetades punktid hiljem rahaks. Niiviisi saad sisuliselt raha tagasi mängides ja saad samas tõusta lojaalsusprogrammi tasanditel järjest kõrgemale.

Mida Betsafe’s mängida saab?

Kuigi kõiki kasiinosid kiidetakse rikkaliku mänguvaliku poolest, siis Betsafe viib selle väljendi täiesti uuele tasandil. Kasiinos on otseses mõttes üle tuhande kasiinomängu! See pole liialdus – sa võid sisuliselt mängida iga päev 3 aastat järjest erinevat mängu ja sul on ikka midagi uut mängida. Portaal teeb koostööd mitmete tuntud mängutootjatega, nende hulgas Netent, EGT, Play’n’Go ja NYX ning kuna need mängutootjad toovad pidevalt turule uusi mänge, ei muutu ka Betsafe’i mängukaev mitte kunagi tühjaks.

Slotikate kõrval on suur osa ka klassikalistel kasiinomängudel – esindatud on kümned ja kümned lauamängud, alates blackjackist ja ruletist kuni baccarat’ni.

Spordipanustamine on muidugi väga olulisel kohal. Betsafe’is on olemas näiteks livebet-võimalus, mis võimaldab otseülekande vahendusel jälgida mängu kulgu ning teha sedasi täpsemaid panuseid. Lisaks pakub kasiino Cashout funktsiooni, mis tähendab, et võid saada oma raha tagasi varem, riskides seega pisut vähem.

Kui arvasid, et slotikate ja spordi kõrvalt ei jõuagi Betsafe muuga tegeleda, siis eksid, sest ka pokkerisektsioon on kasiinos väga tugev. Portaalis toimuvad pidevalt pokkeriturniirid ja ka kasiinos kasutusel olev pokkeritarkvara on esmaklassiline – Betsafe’i pokkeritoas on alati mängijaid.

Betsafe viib virtuaalse mängimise täiesti uuele tasandile oma live-kasiino ja live-mängude sektsioonidega. Esimeses kategoorias tervitavad sind kaunid krupjeed, keda striimitakse mängutootjate stuudiotes selleks, et pakkuda sulle võimalikult elutruud mängukogemust. Live-diileriga saab mängida kõikvõimalikke kasiinomänge, nende hulgas ka mitmed unikaalsed kasiinomängud nagu Dream Catcher. Live-mängude hulgas on loteriilaadsed panustamismängud, mis kombineerivad omavahel sportliku panustamise ja live-kasiino.

See põgus kokkuvõte ei ole selgelt piisav selleks, et anda reaalset ülevaadet Betsafe’i võimalustest. Oma silm on kuningas – usume, et kui näed kord Betsafe’i valikut, võib see tõesti sind hämmastada.

Betsafe’i funktsionaalsus, mobiilsus ja disain

Kasutajasõbralikkus võiks olla põhimõtteliselt Betsafe kasiino sünonüüm. Jällegi – me ei taha siinkohal ülemäära palju kiita, kuid Betsafe’i disain on lihtsalt väga mugav ning lihtne, tekitamata ühtegi ebamugavat olukorda, kus otsid mõnda mängu või infokildu ning lihtsalt ei leia seda. Betsafe’i navigatsiooninupud, mänguotsing ja klienditoe leht on kõik üles ehitatud nii, et isegi uus kasiinosõber leiaks vajaliku info kiirelt üles.

Betsafe on disainitud üsna tumedates toonides – värvilahenduses domineerivad tumehallid ja punased toonid. Sestap võib kohati silmale hakata väiksema teksti lugemine, kuna taust on niivõrd tume. See on ka kõige olulisem “miinus”, sest navigatsioon kui selline on igas mõttes priimal tasemel.

Samu kiidusõnu saab jagada ka mobiililahenduse kohta, mis on sisuliselt nagu täisversiooni minivariant. Kõik funktsioonid on täpselt sama mugavad ja kasutajasõbralikud, võimaldades oma lemmikmängudele ligi pääseda igal ajal.

Betsafe kasiino sisse- ja väljamaksed

Kui saame üldse välja tuua ühe miinuse, on see makseviiside vähesus mõne konkurendiga võrreldes. Betsafe’is saab teha sissemakseid peamiselt 3 viisil:

  • VISA ja MasterCard pangakaardid;
  • SEB või Swedbank pangalingid;
  • Skrill ja Neteller e-rahakott.

Mõnes teises kasiinos on esindatud lausa kümmekond makseviisi, seega võib makseviiside vähesuse tuua välja ühe olulise miinusena – seda muidugi mitte nende jaoks, kes kasutavadki eelmainitud makseviise.

Minimaalne sissemakse on enamasti 10 eurot, pangakande puhul 20 eurot. Ka väljamakse puhul erinevad miinimummaksete summad – pangakontole saab kanda ka vaid 10 eurot, e-rahakoti kontole aga 25.

Klienditugi

Ka klienditugi on Betsafe’is igati tasemel. Alustuseks: kasiinos on väga sisukas klienditoe leht, kus on välja toodud kümned küsimused-vastused. Nende abil saab juba tihtipeale oma vastuse kätte ilma, et oleks üldse vaja klienditeenindusega ühendust võtta.

Kasiino pole küll eestimaine, kuid olemas on täiesti eestikeelne klienditugi. See tegutseb argipäevil kell 10-23, nädalavahetusel kell 12-21. Ühenduse saamiseks on 3 varianti: kasutada live-chati (30-sekundilise vastamisajaga), helistada või kirjutada e-posti teel. Viimased kaks on kõige aeglasemad viisid, seega on live-chat soovitatud. Õnneks aga saab klienditoe tööaegadel ühendust ka kirja või kõne teel väga kiiresti – tavaliselt viivu tunnikese jooksul.

Turvalisus ja usaldusväärsus

Lõpetuseks: kas Betsafe kasiinot saab usaldada? Tegemist on ühe vanima Põhjamaade kasiinogrupiga, mis on end kehtestanud juba paljudes riikides lisaks Eestile. Kasiino on aastate jooksul kokku kogunud hulgaliselt tunnustusi, auhindu ja tiitleid ning seda ka igati õigusega – tegemist pole suvalise nurgapealse mängukohaga, vaid professionaalse ettevõttega. Betsafe omab Eestis ka ametlikku tegevusluba, mis tõestab veelgi enam mängulehe usaldusväärsust.

Kui otsid mitmekülgset mängukohta, mis pakuks sulle uusi elamusi kas või iga päev, on Betsafe selle jaoks üks parimaid kohti Eestis.

Pros / Cons
  • Väga sisukas klienditoe leht
  • Suur mänguvalik
  • Eriline lojaalsusprogramm
  • Rikkalikult boonuseid
  • Vähe makseviise