OlyBet

OlyBet on ilma igasuguse liialduseta Eesti kõige tuntum internetikasiino, mis on seotud Olympic kasiinogrupiga – Eesti vanima kasiinoettevõttega. OlyBet on ühtlasi üks kasiinodest, mis vastutab selle eest, et Eestis on üldse niivõrd aktiivne internetikasiinode maastik.

Kasiino suurim võlu on selle mitmekülgsus. Kui mõned kasiinod jäävad ainult teatud liistude juurde, siis OlyBet pakub midagi igale maitsele, alates pokkerist ja spordiennustustest kuni sadade slotikateni.

OlyBet kasiino boonused

OlyBet ei ole boonuste ja kampaaniate suhtes sugugi kitsi – kasiino tervitab ühe parima kasiinoboonuste valikuga Eestis, pakkudes kolme liiki boonuseid:

 • pokkeriboonused;
 • kasiinoboonused;
 • spordiboonused.

Kõige rikkalikum on boonusevalik pokkeri kategoorias – pokker on üks OlyBeti leivanumbreid, mistõttu ei ole selline boonusevalik ka suur ime. Kasiino korraldab pidevalt turniire ja võistluseid ning jagab ka lihtsalt niisama erinevaid pokkeriboonuseid pea iga nädal. OlyBeti pokkeriturniirid on aga suisa maailmakuulsad ja üks peamiseid põhjuseid, miks kasiinoga liituda.

Kasiinomängudele on boonuseid pisut vähem, kuid tihti jagatakse boonustega suurejoonelisi auhindu – sajad keerutused pole sugugi midagi ebatavalist OlyBeti boonusevalikus. Tihtipeale jagatakse tasuta spinne või boonusraha ka spetsiaalselt neile, kes liituvad OlyBet kasiinoga.

Spordiboonused on samuti olulisel kohal. Tihti promotakse erinevaid spordivõistluseid ja antakse võistlustega seoses eriboonuseid või jagatakse boonuseid mõne uue funktsiooni raames. Üks on kindel – boonustest puudu ei tule! Eelkõige sobib OlyBet oma boonuste poolest aga pokkerisõpradele.

Boonuste kõrval ei tasu unustada ka võiduvõimalusi, mis puudutavad mänge. OlyBeti mänguvalikus on sajad mängud, sealhulgas ka progressiivsete jackpottidega slotikad, seega on kasiinos slotikaid keerutades võimalik koju viia suur kasiinovõit! Jackpottidega mänge on kasiinos pea 30, seega valikut on küllaga.

Mida OlyBetis mängida saab?

OlyBeti valik, nagu eelnevalt mainitud, on ääretult mitmekülgne, kattes kõike alates pokkerist ja spordiennustustest kuni sadade kasiinomängudeni. Slotikate valik on kasiinokategoorias kõige tugevam – mänge jätkub otseses mõttes igaks päevaks, nende hulgas on esindatud nii klassikalised slotid ja kaunid videoslotid kui ka progressiivsete jackpottidega slotikad nagu Mega Fortune.

Kui valikul on üldse mõni miinus, siis on see väiksem videopokkerite, lauamängude ja loteriide valik – kasiinosektsioonis saavad slotikad peamise rõhu. Väikest lauamänguvalikut kompenseerib korralik live-diileri sektsioon, kust leiad eest kümned live-kasiino lauad, nende hulgas enam kui 30 blackjacki live-lauda.

Slotitootjatest teeb OlyBet koostööd mitmetega – nende hulgas NetEnt, Microgaming, Novomatic ja Play’n Go. Tänu sellisele valikule saab OlyBeti kaudu mitmete maailmakuulsate slotikate osaliseks.

OlyBeti tugevus peitub pokkeris, spordipanustamises ja virtuaalspordis. Kõigi nende variantide puhul ootab sind ees mitmekesine mänguvõimaluste valik, mis sobib nii professionaalidele kui ka algajatele kasiinokülastajatele. Virtuaalspordi kategooriast leiad unikaalsed arvutiga loodud panustamismängud, mis lisavad pisut vürtsi tavapärasele spordipanustamisele.

Pokker on kõige tähelepanuväärsem, kuna OlyBetil on ka omaenda pokkeritarkvara, mille saab arvutisse tõmmata (kuigi mängida saab ka veebilehitseja kaudu). Professionaalse pokkeritarkvara ja hulgaliste boonuste tõttu on OlyBet üks Eesti kõige popimaid pokkerikasiinosid.

OlyBeti funktsionaalsus, mobiilsus ja disain

Isegi head boonused ja korralik mänguvalik võivad kasiinokogemuse rikkuda, kui portaali veebidisain on häiriv või mittefunktsionaalne. OlyBet kasiino kohta saab aga öelda vaid häid sõnu: kasiino on modernne, töötab mobiilseadmetel nagu unelm ning on täiesti funktsionaalne, alustades mängude töökorrast kuni info leidmise mugavuseni.

OlyBet kasiinot kaunistab erkpunane värvigamma, just nagu Olympic grupi logol. Kasiino lai disain näeb eriti kena välja suuremal arvutiekraanil, kuid ka mobiilseadme kaudu mängides pole sugugi probleemi info leidmisega – kogu disain pakib end kenasti kokku. Kõik mängukategooriad on mugavalt asetatud peamenüüsse ning iga mängukategooria avamisel saad filtreerida mänge täpsemini.

Portaal on lihtsa välimusega, ent kätkeb endas väga palju põnevaid funktsioone professionaalsetele mänguritele – seda just pokkeri ja spordipanuste kategooriates.

Kasutustingimused ja lisainfo leiab mugavalt üles lehe allosast, seega üldkokkuvõttes on OlyBet kasiino veebileht mugav ja kasutajasõbralik iga seadme vahendusel mängides.

OlyBet kasiino sisse- ja väljamaksed

Kuna tegemist on Eesti internetikasiinoga, toetab OlyBet eestimaiseid makseviise teiste maksevõimaluste kõrval. Makseid saab teha näiteks järgnevatel viisidel:

 • VISA ja MasterCard pangakaardi vahendusel;
 • Swedbank, SEB, LHV ja Coop panga kaudu;
 • Skrill e-rahakoti kaudu.

Kõige kiiremini käivad maksed e-rahakoti kaudu, kuid pangaülekande puhul võib juhtuda, et pead ootama isegi lausa 3-5 päeva.

Ühe põneva võimalusena saab oma OlyBeti kontole teha sissemakseid ka sularahas, pöördudes mõnda OlyBeti spordibaari.

Klienditugi

OlyBeti eestimaise olemuse tõttu ei pea sugugi kartma, et klienditeenindus oleks võõrkeelne. OlyBetil on eestikeelne klienditeenindus, mis on saadaval iga päev kell 8-2. Kontakteerumiseks saab kasutada mugavat live-chati, mille vahendusel vastatakse väga kiiresti. Muidugi on võimalik alati suunduda ka mõnda OlyBeti spordibaari, kui soovid näost-näkku suhelda.

OlyBeti klienditoe peamine miinus on korraliku KKK-lehe puudumine, mis tähendab, et küsimuste lahendamiseks tuleb paratamatult pöörduda klienditeeninduse poole, samas kui teinekord oleks mõni küsimus võimalik lahendada tugikeskuse lehe vahendusel. Arvestades kasiino kiiret vastamisaega, ei tohiks see aga olla oluline mure.

Turvalisus ja usaldusväärsus

Internetis mängides võib arusaadavalt tekkida teatav kõhedustunne, kuna võid tunda nagu kasiino poleks legitiimne. OlyBet on aga üks kasiino, mille puhul ei tule absoluutselt kõhelda selle usaldusväärsuses ja turvalisuses. Tegemist on Eesti maksu- ja tolliameti poolt litsentseeritud mängukohaga, mis tähendab, et OlyBet on läbinud keeruka litsentsimisprotsessi ja vastab kõikidele Eesti hasartmänguseaduse punktidele. See garanteerib, et tegemist on legitiimse kasiinoga.

Lisaks tasub ka mainida, et kasiino teeb koostööd nimekate mängutootjatega ja rakendab üksnes tuntud ning usaldusväärseid maksemeetodeid. See kõik tähendab, et kasiinos mängimine on täiesti turvaline.

OlyBet on üks kasiinodest, mille puhul saad olla kindel, et mängid tipptasemel kohas. Kuigi portaalil on omad vead, on selle mitmed eelised kaalukamad ja annavad põhjust eelistada just seda kasiinot.

Pros / Cons
 • Rikkalik mänguvalik
 • Professionaalne pokkeritarkvara
 • Eestimaine kasiino
 • Suur live-kasiino laudade valik
 • Puudub KKK-leht
 • Kasiinosektsioonis on boonuseid üsna vähe

10-eurose sissemaksega 100 tasuta keerutust

Mängi nüüd Mängi nüüd