10 olulist asja, mida teada enne kasiinos mängimist

10 olulist asja, mida teada enne kasiinos mängimist

Kasiinod tunduvad müstilised, kohati lausa pisut hirmutavad. Põhjust kartmiseks ei ole – kuigi kõnekeeli võidakse kutsuda neid mängupõrguteks, võib tegelikult tegemist olla igati mõistliku ja toreda meelelahutusega, kui võtta mängimist mõistusega ning panustada oma eelarvele sobival määral.

Enne oma kasiinoseikluste alustamist võiksid meeles pidada neid 10 asja, mis aitavad sul paremini aru saada kasiinondusest ning suurendavad ka mängurõõmu.

1. Maja võidab alati

Absoluutselt kõikidel kasiinomängudel on “maja eelis” ehk protsent, mille määral jääb kasiino ise alati omadega plussi. See ei tähenda, et sa kaotaksid alati ilmtingimata raha ning mõni mängija võiib võita kolossaalseid summasid, kuid suures plaanis jääb kasiino ikkagi omadega lõpuks kasumisse.

2. Vali litsentseeritud kasiino

Internetist võib leida paari nupuvajutusega tuhandeid kasiinosid, kuid sa peaksid mängima üksnes Eestis tegevusloa saanud kasiinodes. Kasiinodele annab hasartmängude korraldamise tegevusloa Maksu- ja Tolliamet ning nende kodulehelt saad ka kontrollida, kas mängukoht on litsentseeritud. Ainult nii oled kaitstud!

3. Sa pead läbima isikutuvastuse

Igas internetikasiinos tuleb läbida isikutuvastus, kui tahad vähegi teha raha sisse- või väljamakseid. Isikusamasuse tuvastamine on nõutud rahapesu tõkestamise seaduse kohaselt ning samuti aitab see üleüldiselt hoida mängukohast eemale pettureid.

4. Kasiinod tahavad, et sa võidaksid

Tõsi, kasiinod jäävad küll alati kasumisse, kuid tegelikult nad eelistavad seda, et mängijad võidavad tihti! Kui mängijal on lõbus ja ta võidab raha, on seda suurem tõenäosus, et ta naaseb teinekordki, mis on aga mõistagi kasiino jaoks kasulik.

5. Sa võid panna endale mängukeelu

Kui sa tunned, et mängurlus hakkab üle käte minema, on sul võimalik endale kehtestada mängukeeld, andes sellest lihtsalt kasiinole teada. Samuti on võimalik enamikes internetikasiinodes kasutada erinevaid sätteid, millega piirata mängimise aega või muud taolist.

6. Pole olemas “külma” ega “kuuma” slotikat

Paljud kasiinokülastajad arvavad, et kui slotimasinast pole pikka aega tulnud ühtegi võitu ja eelmine mängija lahkub selle tagant, on tegemist slotimasinaga, kust tuleb kohe-kohe priske võit välja. See on aga üks suurimaid kasiinomüüte. Pole olemas sellist asja nagu “külm” või “kuum” slotikas – kõik mänguautomaadid töötavad juhuslike numbrite generaatori baasil.

7. Sa võid saada VIP kliendiks

Kasiinod on mõnes mõttes nö luksusteenused. See tähendab, et paljudel kasiinodel on erinevad VIP-programmid, millega liitudes saab mängija rohkem boonuseid või eeliseid, nende seas näiteks võimaluse osaleda reisidel või kas või kasutada isiklikku kasiinohaldurit. VIP-kliente koheldakse kasiinos märksa teisiti ning tagatakse, et VIP tunneb end tõesti väga tähtsa isikuna.

8. Eestis on spordibaare

Traditsiooniliselt mõeldakse kasiinodega seoses üksnes ruletile, pokkerile või mänguautomaatidele, kuid Eestis on tegelikult ka spordipanustamine väga populaarne. Enamikes internetikasiinodes saab kasiinomängude kõrval ka panustada spordimängudele, samuti on olemas erilised spordibaarid, kus saab kohapeal mänge vaadata ja teha panuseid.

9. Sa võid mängida ka 0.10 euroga

Internetikasiinos mängimiseks ei pea olema rikas – enamus kasiinosid lubavad kasiinokontole kanda ka üksnes 5-10 eurot. Veelgi enam, on slotimänge ja muid kasiinomänge, kus minimaalne panus on vaid 10 sendi suurune.

10. Sa võid saada tasuta raha!

Ei, selle punkti all ei mõtle me, et kasiinos võidetud summad oleksid tasuta raha. Mõtleme hoopis boonuseid – iga kasiino pakub klientidele mingeid boonuseid, näiteks sissemakseboonus, millega võidakse duubeldada sinu sissemakse. Pane ainult tähele, et igal boonusel on omad reeglid ja piirangud, millega tasuks tutvuda enne mängima asumist.

Seotud artiklid