Kas kasiinoboonused on tõesti tasuta raha?

Kas kasiinoboonused on tõesti tasuta raha?

Kui oled kunagi avanud mõne internetikasiino lehe, oled ilmselt märganud, et iga kasiino peibutab mängijaid boonuste ja pakkumistega. Loosungid nagu “tasuta boonus” ja “tasuta spinnid” on üsna tavalised, jättes ilmselgelt väga intrigeeriva mulje. Mida sellised boonused aga tegelikult tähendavad? Seda selgitame lähemalt selles artiklis.

Mis on kasiinoboonused?

Kasiinoboonused on väikesed “kingitused” ja kampaaniad, mida kasiinod jagavad nii uutele kui vanadele mängijatele, ikka selleks, et mängijaid premeerida ja pakkuda rohkem mängulusti.

Üks põhjuseid, miks kasiinod jagavad nii lahkelt selliseid preemiaid, on nende suur soov hoida mängijaid enda juures. Internetikasiinode seas käib kõva kõnkurents, mistõttu peab iga kasiino andma endast rohkem selleks, et mängija ei suunduks mõne konkurendi poole. On selge, et mida rohkem boonuseid, seda ahvatlevam on mängija jaoks konkreetne mängukoht.

Iga kasiino pakub mingeid boonuseid, kuid muidugi on igas mängukohas erinevat sorti weebikasiino boonuseid. Siin on mõned populaarsemad liigid, mida võid kasiinodes aga kohata ühel või teisel kujul:

  • Sissemakseboonus – seda boonust peetakse tihti nö tasuta rahaks, mida see mõnes mõttes ka on, kuid mitte päris. Sissemakseboonus tähendab seda, et kasiino annab sulle teatud boonuse pärast seda, kui oled kandnud raha oma kasiinokontole. Tihti duubeldatakse sissemakse teatud ulatuses, näiteks kui boonuse suurus on 100% kuni 100 euro ulatuses, võid sa saada kasiinolt endale 100 eurot siis, kui kannad oma kasiinokontole 100 eurot.
  • Tasuta keerutused – need boonused on mõeldud slotimängude jaoks. Tasuta keerutused tähendavad tasuta mänguringe. Tavaliselt on tasuta spinnid mõeldud konkreetsete slotimängude jaoks ning vahel võidakse neid anda koos sissemakseboonusena osana tervitusboonusest.
  • Tervitusboonus – see on boonus, mida antakse uutele mängijatele, kes pole kunagi varem konkreetses kasiinos registreerunud. Tervitusboonus võib koosneda nii tasuta keerutustest, rahalisest boonusest kui ka millestki muust.

Lisaks annavad kasiinod boonuseid erinevatele mängukategooriatele. Ühest kasiinost võid korraga leida boonuseid näiteks kasiinomängudele, pokkerile, bingole või spordipanustele ning saadud boonust saad ka kasutada üksnes vastavas mängukategoorias.

Kas kasiinoboonused on kasulikud?

Nagu öeldakse, siis kingitud hobuse suhu ei tasuks vaadata. Kasiinoboonuseid on küll tore saada ning need annavad sulle lisaks mänguvahendeid juurde, kuid on paar asja, mida peaksid meeles pidama.

Esiteks, ükski asi pole tasuta. On küll olemas sissemakseta boonuseid, mille saad täiesti niisama lihtsalt registreerumise eest, kuid see ei tähenda, et saaksid boonusraha niisama välja kanda. Peaaegu kõikidel boonustel on läbimängimisnõue ehk boonus tuleb teatud kordade ulatuses läbi mängida. Näiteks kui sa said 10-eurose boonuse ja selle läbimängimisnõue on 35x, tuleb kasiinos mängida 350 euro ulatuses enne, kui saadud 10 eurot oleks vabastatud.

Samuti on boonustel teatud kehtivusajad ning mõni boonus võib aeguda üksnes paari päevaga. Pärast boonuse aegumist seda enam kasutada ei saa.

Seepärast tasuks alati enne boonuste kasutamist tutvuda boonuste tingimustega. Nii saad olla kindel, et loodetud üllatus on meeldiv ning aitab sul paremini kasiinoga tutvuda.

Seotud artiklid