Kasiinoetiketi reeglid

Kasiinoetiketi reeglid

Üks põhjuseid, miks paljud mängijad eelistavad internetikasiinosid, on vabadus olla selline nagu sa oled – pole piiranguid sellele, kuidas sa riides pead olema või muule taolisele. Kui sa suundud aga maapealsesse kasiinosse, tuleb arvestada teatud etiketireeglitega, mille järgimiseta ei saa nautida kasiinokogemust täisväärtuslikult või veelgi enam – ei ole võimalik üldse kasiinosse pääseda. Siin on mõned taolised etiketireeglid, mida võiksid teada enne, kui suundud kasiinosse.

Ei mingit tehnikat

Kasiinod on väga privaatsed asutused – nad hindavad kõrgelt nii enda kui ka oma klientide privaatsust. Seepärast tasuks kaamera ja nutitelefon kohe varakult eemale panna. Kui sind tabatakse pildistamast kasiinot, võib turvamees sind viisakalt ukse poole suunata.

Samuti oleks mõistlik oma nutitelefon kõrvale panna ja see hääletuks seada. Kasiinos on küll parasjagu möllu, kuid kellegi telefonihelin ja vibratsioonid on väga häirivad ning katkestavad keskendumist, eriti kui keegi teeb parasjagu oma käiku. Kui sul on vaja helistada, tee seda mängulaudadest eemal.

Riietu korralikult

Igal kasiinol on erinevad reeglid sellele, kuidas kasiinokülastaja peaks olema riietunud. On kasiinosid, kuhu ei tohi siseneda isegi teksadega, rääkimata dressipükstest ja botastest.

Kui sa tahad olla kindel, et sinu välimus ei takista kasiinosse sisenemist, tasub end panna pigem eriti viisakalt riidesse. Kasiinosse suundudes pole vaja muretseda enda “üleriietamise” pärast – pigem tuleks muretseda selle pärast, et riietus pole piisavalt pidulik ja ametlik. Kasiinod hindavad kõrgelt seda, kui nende külastajad on teinud pisut jõupingutusi oma välimuse nimel.

Ära kuritarvita alkoholi

Alkoholi ei tohiks üleliia pruukida üheski asutuses. Kuigi kasiinodes pakutakse joogipoolist, tuleks end piirata ja arvestada, et kasiinos mängimine on niigi riskantne ilma, et mängija oleks joobnud. Tarvita pigem vähem alkoholi ja hoia oma pea selge – nii on kasiinokülastus meeldivam nii sinu kui teiste külastajate jaoks.

Žetoonide ostmine

Kui oled harjunud internetikasiinos mängima, on maapealses kasiinos esialgu väga veider žetoone osta. Enne, kui sa astud üldse mängulaua äärde istuma, veendu, et sa oleksid kursis laua minimaalsete ja maksimaalsete panustega. Need on alati selgelt kirja pandud, kuid on väga piinlik, kui sa ulatad näiteks 10-eurose miinimumi asemel lauas 5 eurot.

Samuti tasuks teada, et raha ei tohiks anda otse krupjee kätte, vaid see tuleks asetada lauale enda ette – krupjee näeb seda ja tegeleb sinuga kohe, andes sulle vastu vastava hulga žetoone.

Kuula krupjeed

Kasiino joovastavas atmosfääris võivad meeled olla nii hõivatud miljoni erineva pisiasjaga, et unustad täiesti ära, millega sa parasjagu tegelesid. Ürita aga alati krupjeele tähelepanu pöörata. Kui krupjee ütleb, et rohkem panuseid ei võeta, siis ära ürita kaubelda ja oma panust kiirelt lisada juurde. Ära hakka ka kiirustama – kui sa pole kindel selles, mida teha, vaata lihtsalt, kuidas teised mängivad ja tee alles siis enda lüke.

Jää viisakaks

On selge, et ebaõnne korral võib sisimas lahvatada väike vihaleek või pettumus. Ära vala seda välja krupjee või teiste mängijate peal. Pole mõtet vaielda krupjeega ega teiste mängijatega – sa jätad endast lihtsalt rumala mulje. Hoia oma tundeid vaka all ning pea meeles, et kasiinod pole loodud raha võitmiseks, vaid mõnusalt aja veetmiseks. Ära pettu, kui kaotad raha.

Ära unusta jootraha

Sa võid küll mõelda, et kasiinos kaotad niigi raha ning on üleliigne jätta veel ka jootraha teenindajatele, kuid on äärmiselt ebaviisakas jootraha unustada. Sa ei pea jätma suurt summat, kuid jootraha jätmine jätab sinust väga elegantse ning suuremeelse mulje.

Peamine on lihtsalt nautida ümbrust ja veeta toredalt aega. Võta kõike mõistlikult, mängi lõbu pärast ning järgi kasiino kehtestatud etiketireegleid, et võtta kogemusest maksimum.

Seotud artiklid