Kokteilid ja nende juurde sobivad mängud

 

Ennelõuna joogid

American Poker 2

Traditsiooniline ja tuttavlik mäng. Kuid siiski, olge valvas, sest see valik võib kõik kaardid segi lüüa. Hoidke oma trumbid enda teada ka pärast pikemat flirti, kui kainus kipub kaduma.

Sobiv mäng American Poker 2™.

License to print Money

Mäng, kus on lubatud kõik. Ka keelatu. Kange ja magus. Kes teeb korraliku panuse, sellele antud lubadused ei murdu.

Sobiv mäng License to print Money™.

Moneypoly

Neile, kes tahavad ise juhtida mängu. Omada võtmepositsiooni, otsustada. Ainult tugevatele kandmiseks, sest ka väiksem panus võib tekitada peadpööritava efekti.

Sobiv mäng Moneypoly™.

Pealelõuna joogid

Beetle Mania

Tõeline maania neile, kes peavad lugu aeglaselt sütitavast mängust. Lõunamaiselt eksootiline maitse tõotab kirglikku mängulusti ja päikest teie panustesse.

Sobiv mäng Beetle Mania™.

Novo Multi-Roulette

Äkiline, pinget üleval hoidev, peadpööritav – nagu tõeline rulett. Kõik on ettearvamatu, kõik on võimalik. Kuid samas tead, millega mängid.

Sobiv mäng Novo Multi-Roulette™.

Treasure Ant

Nende lemmik, kes armastavad pealtnäha rahulikku mängu. Esialgu nii malbe elamuse taga on siiski peidus kraad tugevamad jõud, mis võivad teid mänguhoos üllatada. Sipelgalik usinus aitab leida varanduse.

Sobiv mäng Treasure Ant™.

Lühikesed kogupäeva joogid

American Poker 5

Mäng tugevatele meestele. Terav ja kange. Uus maailm, nagu Ameerika, kutsub tõelisi seiklejaid ennast avastama. Meeltele kiiresti mõjuv võimaluste rohkus.

Sobiv mäng American Poker 5™.

Bee Bop

Magushapu elamus. Nagu mesi ja nõelahammustus. Jazzilikult muutuva rütmiga mäng, kus järgmist takti on raske ette aimata. Sõpradega koos sumistamiseks parim.

Sobiv mäng Bee Bop™.

Columbus

Neile, kes oskavad oma unistusi ellu viia. Uskuda, otsida, seigelda, eksida, avastada. Maasikamagus rahuldus saabub siis, kui võetakse risk teha ajalugu.

Sobiv mäng Columbus™.

Pikad kogupäeva joogid

Ancient Atlantis

Parajalt magus mäng neile, kes usuvad kadunud imedesse. Sinisesse lootusesse sukelduja leiab, millest unistas ja küllap rohkemgi veel…

Sobiv mäng Ancient Atlantis™.

Hot Target

Sihtida tuleb õiget eesmärki. Nii elus kui mängus. Kuum sihtmärk sobib neile, kes teavad, mida sihivad. Kes on maitsta saanud, need sellest mängust kergelt ei loobu.

Sobiv mäng Hot Target™.

Kuumad joogid

Always Hot

Hoolikalt laotud kihid. Mäng mitmel tasandil. Alati kuum kogemus, milles ei saa pettuda ka nõudlikuim mängur. Panustega flirtimine võib lõppeda nii, et vajate jahutuseks jääkuubikuid.

Sobiv mäng Always Hot™.

Burning Hot

Riski piiril mängida armastajatele. Kirg, mis tipneb kuumade leekidega. Ole valmis kõrvetada saama, kuid kui riskid, siis nauding on võrratu.

Sobiv mäng Burning Hot™.

Spetsiaalsed joogid

Heart of Gold

Selged piirid klaasis erinevate võimaluste vahel. Tuleb vaid rahulikult teha valikud. See mäng paneb kiirelt tuksuma ka kullast südamed. Suhkruna magus, kui kompad panuste ülemisel piiril.

Sobiv mäng Heart of Gold™.

Midnight Cruise

Muljetest kihisev terav elamus. Ka väike panus võib tõsiselt üllatada. Panuste kasvades kasvab pinge. Uskumatu, nagu kesköine seiklus triivival laeval.

Sobiv mäng Midnight Cruise™.

Seotud artiklid