Kuidas mängida mobiilses kasiinos?

Kuidas mängida mobiilses kasiinos

Kui veel paarkümmend aastat tagasi oli mõeldamatu mängida ruletti, Blackjacki või slotikaid arvuti taga, siis tänapäeval on kasiino kolinud veelgi sügavamale internetiavarustesse – otse taskusse, nutitelefoni. See tähendab, et iga kasiinosõber saab nüüd mängida oma lemmikmänge igal ajal, kasutades oma nutiseadme võimekust. Kuidas see aga täpsemalt töötab, seda saad lugeda järgnevast artiklist.

Brauserikasiino vs äpid

Kasiinomängudele pääseb ligi kahel viisil: nutiseadmes oleva veebilehitseja kaudu või rakenduse kaudu. On selge, et brauser on eelistatud valik – nii ei ole vaja oma niigi piiratud mälumahuga telefoni juurde laadida lisarakendust. Just sellel põhjusel on ka brauseri kaudu mängimine kordades populaarsem.

Veelgi enam, absoluutselt igale veebikasiinole pääseb ligi brauseri kaudu ning enamus neist on ka väga korralikult kohandatud mobiiliseadmetele. Mitmed kasiinod on muutnud kasutajakogemuse nii mugavaks, et polegi vaja teha muud, kui tippida aadressiribale kasiino aadress ning sulle avaneb perfektselt kohandatud versioon. Mõne kasiino mobiiliversioonile ligipääsemiseks tuleb veel navigeerida menüüs vastavasse sektsiooni, millele vajutades viiakse sind mobiilse versiooni juurde.

Mõnel kasiinol on ka kasiinorakendused, kuid tihti on taolised rakendused mõeldud vaid teatud mängude mängimiseks, näiteks on mitmel Eesti kasiinol spetsiaalne rakendus pokkeri või spordipanustamise jaoks. Need äpid on mõeldud eelkõige neile, kes mängivad vastavaid mänge väga tihti ning ei soovi avada brauserit, vaid eelistavad ühe nupuvajutusega oma mängu juurde jõudmist.

Suurem osa Eesti populaarsematest internetikasiinodest sobivad igal juhul täiuslikult mobiilsetele seadmetele ning saad täiesti muretult mängida lemmikmänge.

Mobiilse kasiino piirangud ja eelised

Ka mobiilikasiinol on omad head ja vead, mida tasuks kaaluda enne nutiseadme järgi käe ulatamist. Mobiilsete kasiinode peamised nõrkused on näiteks:

  • Piiratud mänguvalik – kasiino saab näidata mobiilses versioonis ainult selliseid mänge, mis on sobitatud nutiseadmetele tarkvaralooja poolt. Seepärast pole sugugi haruldane näha, kuidas kasiinol on täisversioonis mitusada slotimängu, kuid mobiilses versioonis on mängude read märksa hõredamad.
  • Raskem navigeerida mänguvalikutes – kuna telefoniekraan on paratamatult kordades väiksem, pead kahjuks arvestama ka mõningase kvaliteetilangusega. Sellele lisaks võib vahel olla keeruline panuse paikaseadmine või muude valikute tegemine, kuna valikunupud on üsna väikesed. Mobiilse kasiinoga tuleb pisut harjuda!
  • Helikvaliteet pole nii hea – iga kasiinomängija teab, et heli on suur osa kogu lõbust. Telefoni vahendusel mängides ei pruugi saada sama mängulõbu pisut halvema helikvaliteedi tõttu.

Sellest kõrvale vaadates on aga muidugi mobiilse kasiino suurim eelis selle mugavus ja käepärasus. Sa ei pea ruletitiiru või kaardimängu jaoks suunduma füüsilisse kasiinosse ning ei pea isegi olema arvuti läheduses – piisab nutiseadmest, mis on niikuinii käeulatuses olemas.

Teine nutikasiinode eelis on boonused. Mobiilsed kasiinod on jõudsalt populaarsust kogumas, mistõttu on ka märgatavalt rohkem boonuseid mõeldud just spetsiaalselt nutiseadme kaudu mängivatele kasiinosõpradele. Paljud kampaaniad võtavad arvesse ka mõlema seadme – arvuti ja telefoni – kaudu mängimist, suurendades sinu boonusvõimalusi.

Nagu näed võib mobiilne kasiino üllatada paljude heade omadustega. Leia lihtsalt mõni Eesti internetikasiino ja lõbutse otse telefoni kaudu!

Seotud artiklid