Parimad mängud ja juurde sobivad kokteilid

 

Always Hot™

Suvekuumus on korraks, kuid see mäng on alati kuum! Klassikaline kolme reaga rullik, kus reas seitsmed annavad maksimumvõidu. Nauditav võiduheli kütab kuumaks – jahuta end mängides!

Sobiv kokteil Always Hot.

American Poker 2™

AGI lipulaeva American Poker 2™ mängus on standardpakk 52 kaarti + üks jokker, mis asendab kõiki kaarte. Ürita viisikut!

Sobiv kokteil American Poker 2.

American Poker 5™

American Poker 5™ sisaldab endas kahte populaarseimat mänguliiki: mitmerealine videorullik ja videopokker.

Jokker, mis jääb pidama aktiviseeritud võidureale, võib asendada kõiki sümboleid peale suvalises positsioonis paikneva masti ja boonuse sümboli. Iga võit annab Sulle võimaluse kahekordistada makstavat võidusummat.

Kolm ameerika pokkeri sümbolit ükskõik millisel positsioonil keskmistel mängurullidel käivitavad boonuse – 20 tasuta “Ameerika pokkeri” jaotust. Järgnevad võidud mitmekordistuvad vastavuses lisamängus panuseks pandud punktide koguarvuga.

Sobiv kokteil American Poker 5.

Ancient Atlantis™

Tehke ajas samm tagasi ja vali reisisihiks iidne Atlantis, avastamaks kadunud tsivilisatsiooni rikkusi.

Lauamängu boonus

Kokku kolm või enam hobune/hobune + vanker/hobune + vanker + võti sümbolit ükskõik millises kombinatsioonis vasakult paremale märgitud real käivitavad lauamängu boonuse. Liikudes keskmesse jõudmiseks läbi erinevate tasandite, kogute auhindu ja võtmeid. Kui olete korjanud õige võtme keskme avamiseks, võidate sinna jõudes kuni 5000 punkti, mis korrutatakse seejärel veel ka reale seatud panusega.

Tasuta mängu boonus

Kokku kolm või enam medaljoni suvalistel positsioonidel annavad Teile auhinnaks kümme tasuta mängu. Tasuta mängude alguses valitakse nende mängude ajaks kas boonust asendav sümbol või kahekordistaja. Tasuta mänge on võimalik taaskäivitada varem valitud boonuseasendaja või kahekordistajaga. Tasuta mängudes kehtivad varem valitud mängupanused ja aktiveeritud ridade arv.

Sobiv kokteil Ancient Atlantis.

Bee Bop

Bee Bop™ pakub sulle põnevat mänguelamust ja lahedat d¾ässimuusikat.

Karikakra sümbol võib asendada kõiki teisi sümboleid peale mesilastaru ja sumiseva mesilase sümbolite. Võite makstakse ainult aktiveeritud ridades vasakult paremale moodustuvate kombinatsioonide eest. Iga võit annab võimaluse kahekordistada Sulle makstavat võidusummat.

3, 4 või 5 mesilastaru sümbolit suvalisel positsioonil vasakult paremale annavad Sulle 10 tasuta mängu. Tasuta mängudes kehtivad varem valitud mängupanused ja aktiveeritud ridade arv.
Kui tasuta mängus jääb sumiseva mesilase sümbol pidama ükskõik millisele positsioonile keskmisel rullil, siis kahekordistab see Sinu senist võitu.

Sobiv kokteil Bee Bop.

Beetle Mania™

See lahe mardikate ansambel üllatab teid! Beetle Mania™, järjekordne mitmerealine viie rulliga videomäng sisaldab animatsioone mesilastest, tigudest, ööliblikatest ja ussikestest.

Mesilase sümbol asendab ükskõik millist teist sümbolit peale mardika ja noodi. Võidab ainult aktiveeritud ridades vasakult paremale moodustuv kombinatsioon. Iga võit annab Teile võimaluse kahekordistada makstavat võidusummat.

3, 4 või 5 nooti suvalistel positsioonidel vasakult paremale annavad kümme boonusmängu. Boonusmängus kehtivad varem valitud mängupanused ja aktiveeritud ridade arv. Kui boonusmängu ajal ilmub ekraanile Mardikas, siis see peategelane esineb Teile laval ja Teie võidusumma kahekordistub.

Sobiv kokteil Beetle Mania.

Burning Hot™

Suvekuumus on korraks, kuid see mäng on alati kuum! Kolme reaga videorullik, kus reas seitsmed annavad maksimumvõidu. Nauditav võiduheli kütab kuumaks – jahuta end mängides!

Sobiv kokteil Burning Hot.

Columbus™

Seila Columbus™-ga kaugetel meredel ja avasta uusi maid – seiklusterohke reis näitab sulle Ameerika rikkusi.

Columbus võib asendada kõiki sümboleid peale Nina, Pinta ja Santa Maria. Santa Maria, Nina ja Pinta 1., 3. ja 5. real annavad 10 tasuta boonusmängu. Tasuta lisamänge andev kombinatsioon võib uuesti ilmuda ka boonusmängude ajal.

Sobiv kokteil Columbus.

Dolphin’s Pearl™

Dolphin’s Pearl™ pole üks paljudest kaladest kasiinos. Kiiduavaldused delfiinidele on kerged tulema.

Delfiin asendab kõiki sümboleid peale pärli. Teisi sümboleid asendades tulnud võit kahekordistub. 3 või rohkem pärlit käivitavad tasuta mängud, mille kestel saadud võit kolmekordistub.

Heart of Gold™

Heart of Gold™ toob terve uue dimensiooni ja vaimu tänapäevaste videoautomaatide kujundusse. Kasutades dalilikku graafikat ja müstilisi helielemente, on selle motiivid unikaalsed, võrreldes enamike traditsiooniliste koomilist stiili kasutavate videoautomaatidega.

Süda võib asendada kõiki teisi sümboleid peale vaimu. Iga 3, 4 või 5 vaimu sümbolit ükskõik millisel positsioonil käivitavad vastavalt 8, 15 või 20 tasuta mängu. Pärast iga tasuta mängu sümbolite asetumist ekraanil võib vaimu sümbol ilmuda taas ja hakata tekitama südameid, mis asetuvad ekraanil suvalistele positsioonidele. Kui vaimu sümbol kaob, jäävad südamed alles ning mängija saab nende eest vastava võidusumma. Seda mänguvõimalust saab käivitada uuesti.

Sobiv kokteil Heart of Gold.

Hot Target™

Võite makstakse ainult aktiveeritud ridades vasakult paremale moodustuvate kombinatsioonide eest. Iga võit annab võimaluse kahekordistada Sulle makstavat võidusummat. Jokker asendab kõike peale tähtede ja kuuma märklaua.

3, 4 või 5 tähte suvalisel positsioonil annavad 10 tasuta mängu. Kuuma märklaua ilmumine keskmisele rullile tasuta mängude ajal kahekordistab senise võidu.

Sobiv kokteil Hot Target.

License to print Money™

Saladus on avalikuks saanud: mängijad kogu maailmas võivad nüüd endale ise raha trükkida mängus License to print Money™. Sel viie rulliga videomängul on üks läbiv teema. See teema on raha. Kes ei oleks unistanud endale ise raha trükkimisest…

Kaks võrdse väärtusega paberraha sümbolit ükskõik millisel aktiveeritud võidureal annavad auhinna, mille väärtus vastab paberrahade kogusummale. Kui krediitkaardi ja paberraha sümbolid ilmuvad aktiveeritud võidureal samaaegselt, saate auhinna, mille väärtus vastab kõikide paberrahade kogusummale. Võidavad ainult aktiveeritud ridades vasakult paremale moodustuvad kombinatsioonid. Iga võit annab võimaluse kahekordistada Sulle makstavat võidusummat.

Kolm trükitrumli ja litsentsi sümbolit käivitavad boonusmängu. Trumlid hoitakse alles ja kõik paberrahad ekraanil suurendavad võidusummat kahe lisakeerutuse ajal. Lisakeerutuste ajal on võimalik võita uusi lisakeerutusi.

Sobiv kokteil License to print Money.

Lucky Lady’s Charm™

Otsid õnne? Veetleva sarmiga võluv leedi valab Su üle ahvatlevate auhindadega.

3, 4 või 5 käe sümbolit käivitavad 15 tasuta mängu. Kõik tasuta mängudes võidetu korrutatakse kolmega ja tasuta mängude ajal on võimalus käe sümbolitega tasuta mänge juurde lisada.

Magic Money™

Ühine lummava haldjaga ja tule fantaasiarohkele reisile, mis on täis maagiat ja rikkust. Imelaegas viib sind aareteni, mida saad koguda, kuni kuri draakon on kongis.

3 või rohkem imelaegast käivitavad tasuta mängud, mis kestavad seni, kuni draakon kongist välja saab ja ekraanile ilmub. Kui imelaegas keskele ilmub, siis ilmub võlukepike, millega saab võita boonussummasid ja ka lisalukke kongile.

Too maagiat oma ellu!

Midnight Cruise™

Heiska purjed ja tõsta ankur, kui saad jackpoti sellel ühe reaga rullikul. Üks ankur asendab kõiki teisi sümboleid ja kahekordistab võidu ning kaks ankrut neljakordistab võidu! Kolm ankrut maksimumpanusega annab aga peaauhinna. Tere tulemast pardale!

Sobiv kokteil Midnight Cruise.

Moneypoly™

Moneypoly™ toob Sinuni Wall Streeti äritegevuse põnevuse, kui riskid oma rahaga, et võita suuri summasid.

Mängur võib valida võitu mitmekordistava boonuse ükskõik millisele kolmest aktsiate kategooriast: nafta, kuld või teemant. Mängija võib laual koguda aktsiaid, suurendada aktsiate väärtust ja pärast ühe ringi lõpetamist saab ta võimaluse omandada täiendavalt aktsiaid või minna laual uuele ringile. Rahakuhi asendab kõiki teisi sümboleid peale mr Moneypoli sümboli.

Kolm või enam reastikku asuvat mr Moneypoli sümbolit käivitavad boonusmängu. Mängur valib võidusummat mitmekordistavad boonused nafta, kulla või teemanti kategoorias. Mängulaual kogutakse aktsiaid ja aktsiaväärtusi võib suurendada. Pärast ühte mänguringi saab mängur auhinnaks täiendavalt aktsiaid või uue mänguringi.

Sobiv kokteil Moneypoly.

Novo Multi-Roulette™

Rulett on köitev mäng, mis võib Teile pakkuda palju põnevust. Selle mängimiseks on vaja ruletiratast, väikest elevandiluust kuulikest ja mänguvälja. Ratas pöörleb ümber oma telje ja on jagatud 37 sektoriks. 36 sektorit on tähistatud numbritega 1-st 36-ni, pooled neist on punased, pooled mustad. On ka üks roheline sektor, mis on tähistatud numbriga 0.

Asetage kasiino vastu tehtavad panused mänguväljale. Kui mänguväljale asetatud panuste kogusumma ületab miinimumpanuse, siis visatakse kuulike rattale. Kui kuulike peatub, siis panused klaaritakse. Minimaalsed ja maksimaalsed panused on kirjas ekraani parempoolses alumises nurgas.

Kaotanud panused korjatakse mänguväljalt ära ja võitnud panused makstakse välja järgneva tabeli alusel:

Asetatud panused: (millest üks võidab) Väljamaksusuhe
Üksik number 35:1
Ükskõik milline number 12 numbrist horisontaalses reas 2:1
Kaks numbrit (Split) 17:1
Vertikaalne rida (kolm numbrit) 11:1
Neli numbrit (Corner) 8:1
Kuus numbrit kahes kõrvuti vertikaalses reas 5:1
Esimene, teine ja kolmas kolonn 2:1
Esimene, teine ja kolmas tosin 2:1
Ülemine pool, alumine pool, must, punane, paaris, paaritu 1:1

Näiteks, kui Teil on võidupanus 20 EEK üksikul numbril (35:1), siis makstakse Teile välja Teie algpanus 20 EEK ja lisaks veel võidusumma 35 korda algpanus, mis teeb kokku 700 EEK. Teine näide: kui Teil on võidupanus 100 EEK punasel (1:1), siis makstakse Teile välja algpanus 100 EEK ja veel võidusumma 100 EEK.

Sobiv kokteil Novo Multi-Roulette.

Pharaoh’s Gold™

Võida kuni 18 tasuta mängu iidse Egiptuse teemalise viie rulliga videomängus! Hieroglüüfi või püramiidi sümboli ilmudes algavad tasuta mängud, kus kõik sümbolid muutuvad kullaks. Tasuta mängude ajal saab veel lisaks tasuta mänge võita.

Võta kuld – Pharaoh’s Gold™!

Queen of Hearts™

Ava oma süda ja lase südamete kuningannal end oma maailma viia.

Süda asendab kõiki sümboleid peale südamete kuninganna. 3, 4 või 5 südamete kuninganna sümbolit käivitavad vastavalt 8, 15 või 20 tasuta mängu.

Roller Coaster™

Valmistu elu põnevaimaks sõiduks! Roller Coaster™ toob sinuni rõõmurohke lõbustuspargi õhkkonna.

Sharky™

Liitu Sharky™ ja piraatide hordiga, kes avastavad seitsme mere kadunud aardeid.

The Search for More Money™

Sammu legendaarsete avastajate jälgedes mänguga The Search for More Money™. Valmistu kogemuseks, kus iga tasuta mäng on matk ammuste aegade hinnaliste artefaktideni.

3, 4 või 5 tunnussümbolit käivitavad vastavalt kas 10, 20 või 30 tasuta mängu. Enne tasuta mängude käivitumist saad valida kolme maadevastaja vahel, kelle abil leiad hinnalisi aardeid.

Treasure Ant™

On aeg alustada Suurt Aardejahti, ja sellega saab kõige paremini hakkama terve vägi töökaid sipelgaid, kes koguvad terve hulga põnevaid boonusauhindu. See üheksarealine viie rulliga videomäng sisaldab kaht erinevat boonusmängu, millest üks on kahetasandiline mäng. Võite makstakse vasakult paremale või paremalt vasakule kombinatsioonide eest.

Sipelgapesa mäng: 
Sipelgapesa esimesel rullil ja puu viiendal rullil käivitavad Sipelgatänava mängu. Sipelgad kannavad pähkleid sipelgapessa, iga pähkel annab 5 punkti korrutatud panuse kogusummaga.

Aardejahi mäng:
3 või enam silma käivitavad Aardejahi. Mängija valib väljasid 5×3 ruudustikul, et leida kõik 8 aaret. Avatud väljadel on näha numbrid, mis aitavad mängijal leida ülejäänud aarded. Leidnud 7 või 8 aaret, võidab mängija lisaboonuse kuni 2000 punkti korrutatud reapanusega.

Sobiv kokteil Treasure Ant.

Venetian Carnival™

Naudi Veneetsia karnevali müsteeriumi! Tantsi kogu öö jalustrabavate auhindade ja tasuta mängudega.

Mask asendab kõiki sümboleid. Esimesel, kolmandal ja viiendal rullil ilmuv mask käivitab 10 tasuta mängu.

Seotud artiklid