Bonanza

Bonanza slotikas kõlab oma nime poolest täiesti pööraselt ja ausalt öeldes see ongi seda. Big Time Gamingu loodud slotimäng hõlmab endas nii palju erinevaid omadusi, et korraga on raske lausa sotte selgeks saada.

Alustades algusest, siis Bonanza on sisuliselt maaeluteemaline mänguautomaat. Mängu 6 rullikut on delikaatselt peidetud mängu keskel asuvale kiviseinale, mida esialgu tegelikult isegi ei pane tähele. Rullikute kõrval on kõikvõimalikke detaile, alustades väikesest veejugast, mis paremas servas voolab ning lõpetades muru ja lilledega. Ka slotika taustal mängiv muusika tugevdab selle “maamuljet” – iga kord, kui rullikuid keerutada, hakkab mängima tempokas maamuusika.

Kas Bonanza slotikas saab võita korralikult?

Bonanza slotika üldine teema ja olemus on iseenesest juba üsna põnevad, eriti, kuna need lähevad kaugemale nö traditsioonilistest kasiinomängude teemadest. Sellest olulisem on aga võiduvõimalus: keegi meist ei keeruta ju slotikaid niisama ilu pärast.

Slotika RTP on 96%, mis on iseenesest üsna adekvaatne, ehkki mängu volatiilsus on kõrge – on reaalne, et pead keerutama üsna pikalt enne, kui saad suurema võidu.

Boonusfunktsioonide poolest pole mäng aga sugugi kitsi ja kostitab mitmete eriliste  funktsioonidega. Üks kõige olulisemaid nendest on mängu üldine mehhaanika, mis kannab nime Megaways. Nimelt, Bonanza slotikal pole kindlaks määratud fikseeritud võiduliine, vaid võidud tekivad samasuguste sümbolite kooslusest. Kokku on mängus üle 100 000 võiduvõimaluse! Tehniliselt võttes tähendab see, et Bonanza slotimängus on kordades rohkem võiduvõimalusi.

Sarnaselt paljudele teistele kasiinomängudele on ka siin slotis olemas Wild-asendussümbolid, mis astuvad teiste sümbolite asemele. Tähele tasub panna ka rullikute kohal olevat rida, kus on erinevad sümbolid. Sisuliselt on see rida nagu ekstra sümbolirida, kust võetakse sümboleid kombinatsioonidesse.

Bonanza on tõeliselt metsik slotikas juba ainuüksi seetõttu, et mängus on kokku 4 Scatterit, millest igaüks kannab erinevat tähte: G, O, L ja D ehk “Gold” (eesti keeles “kuld”). Kui sa saad need 4 tähte kokku, antakse 12 tasuta keerutust, vooru enda käigus saab veelgi ekstra keerutusi juurde. Selline tasuta keerutuste süsteem on üks unikaalsemaid ja annab mängu käigus juurde hunnikutes lisapõnevust.

Tuleb tunnistada, et Bonanza ei pruugi olla slotikas igale maitsele, kuid kui otsid vaheldust, siis võib see slotikas hästi sobida.

Seotud artiklid