Book of Ra

Book of Ra on Novomaticu kõige legendaarsem slotimäng, mis sai niivõrd kuulsaks, et sellest anti välja lausa mitu erinevat versiooni. Siinkohal räägime Deluxe versioonist, kus on rohkem võiduliine ja funktsioone, pakkudes veelgi suuremaid elamusi.

Mis on Book of Ra suurim võlu? Tõenäoliselt selle seikluslik loomus. Nagu nimest võid oletada, keskendub slotikas Egiptuse temaatikale, mis on slotimängijate seas muutunud väga popiks. Sestap on slotika rullikutel erinevad egiptuseteemalised sümbolid ning sinu ülesanne on jõuda lõpuks peidetud varanduseni.

Mäng on üllatavalt lihtsa välimusega, koosnedes 5 lihtsast rullikust. Puuduvad keerukamad graafilised nüansid, kuid samas on siiski mäng piisavalt moodne, et sobida ka neile, kelle jaoks kaunis graafika on eriti tähtis. Kusjuures, Book of Ra sobib hästi ka mobiilil mängimiseks, olles täiesti optimeeritud igale seadmele.

Book of Ra boonusfunktsioonid ja võiduvõimalused

Book of Ra slotikast ei puudu slotimängijate lemmikfunktsioonid Wild-sümbolid ja tasuta keerutused, kuid erinevalt mõningatest mängudest on siin slotikas need kaks funktsiooni ühendatud sama sümboliga: Ra raamatu sümboliga. Kui rullikutele satub vähemalt 3 sellist sümbolit, antakse 10 tasuta keerutust, mille käigus muutub üks sümbol eriliseks laienevaks sümboliks.

Ehkki Book of Ra on väga volatiilne mäng, on selle slotika üks suurimaid võlusid väga suured võidusummad siis, kui lõpuks tabad võidukombinatsiooni. Kui saad võiduliinile 5 seiklejasümbolit, antakse sulle võiduks 5000 münti! Suurimad võidud võivad aga tulla tasuta spinnide voorust, mille käigus on suur osa ekraanist täidetud samasuguste sümbolitega.

Mängu peamine miinus on asjaolu, et lisafunktsioone ei ole kõige lihtsam tabada, seega ei pruugi mäng sobida neile, kellel on pisut väiksem mängueelarve – selles mängus on paratamatult üsna lihtne oma raha läbi mängida. Samas aga on võimalik valida, mitmel panuseliinil panustada ning ka panuse suurust saab sättida vastavalt oma võimekusele – seega sisuliselt saab mängida absoluutselt iga mängueelarve juures.

Book of Ra on väga lihtne slotikas, mis ei ole üle külvatud erinevatest boonusfunktsioonidest, kuid see ei ole halb asi. Piisab täiesti paarist boonusfunktsioonist ning kõrgetest sümboli väärtustest, et iga mängija leiaks sellest mängust endale võlu.

Seotud artiklid