Eye of Ra

Eye of Ra

Eye of Ra on unikaalne slotimäng, mis on saadaval vaid ühes kasiinos Eestis: GrandX kasiinos, kus on ühtlasi ainsana Eestis saadaval Amaticu mängud. Amaticu mängud erinevad teistest slotikatest eelkõige oma lihtsakoelise välimuse tõttu. Need on tõelised nö vanakoolislotid, kus on peamine tähelepanu võitmisel, mitte peenel graafikal.

Rääkides graafikast, siis Eye of Ra on väga lihtsa välimusega slotikas. Mäng koosneb viiest rullikust, mis ei ole aga traditsiooniliselt samasuured: keskmisel rullikul on 5 sümbolit, teisel ja neljandal on 4 sümbolit ning äärmistel on 3 sümbolit. Vastavalt mängu teemale on sümbolitel kujutletud Egiptuse mütoloogiat – see teema on Amaticu mängudes väga levinud. Sümbolid paiknevad ühevärvilisel taustal ning mängus puuduvad ka erilised eriefektid, kuid vahel ongi lihtsuses võlu.

Eye of Ra boonusfunktsioonid ja võiduvõimalused

Kuigi graafika poolest on Eye of Ra slotikas väga lihtsakoeline, ei tähenda see, et mängu boonusfunktsioonid oleksid kuidagi viletsamad.

Mängul on näiteks boonussümbolid, mis aktiveerivad erilise boonuskeerutuste vooru. Boonusmängu käigus on rullikutel ka Wild-sümbolid, mis paiknevad üksnes kolmel keskmisel rullikul. Keskmisele rullikule sätitakse ainult Wild-sümbolid, mistõttu on see voor ka tunduvalt tulusam. Just nagu tavaliste Wild-sümbolite puhul, on ka selles mängus tegemist asendussümbolitega, mis lihtsalt astuvad teiste sümbolite asemele.

Eye of Ra ei pruugi esimese hooga  tunduda kuigivõrd tulus slotikas, kuna sümbolite väärtused on madalad. Kõige tulusam on boonussümbol, mille väärtus on viie sümboli korral 500x, ülejäänud sümbolite väärtused jäävad vahemikku 5 – 250x.

Kuigi kõik see ei pruugi tunduda erilisena, arvestatakse võidukombinatsiooni mõlemas suunas ning kokku on mängus lausa 720 võiduliini!

Veelgi erilisemaks teeb mängu asjaolu, et oma võidusummaga saab teha veel ühe otsuse: kas võtad summa välja või paned selle veel ühele õnnekatsele, mis võib anda võimaluse suurendada võitu. “Gamble” voorus tuleb otsustada, kas loositav kaart on punane või must. Võidu neljakordistamiseks saad valida ka kaardimasti. Kui läheb täppi, saadki neli korda suurema võidu! Kui läheb aga valesti, siis jääd paraku võidust ilma.

Mäng tundub olevat ka üsna madala volatiilsusega, loosides väiksemaid võite pea kogu aeg.

Tänu kõigele sellele võib Eye of Ra olla üsna tulus mäng, mis hoiab pidevalt tuju kõrgel. Kui tahad lähemalt uurida selle mängu võlusid, tutvu mänguga tasuta demoversiooni vahendusel.

Seotud artiklid