Book of Dead

Pole peaaegu ühtegi teist kasiinomängude teemat, mis võluks inimesi nii väga nagu seda teeb müstika ja Egiptuse mütoloogia. Just sellisel teemal on loodud ka Book of Dead slot, mis panustab mütoloogiateemale ning avaldab oma tagasihoidliku välimuse tagant suurejoonelised aarded.

Play’n GO loodud slotimäng, millel on traditsiooniliselt 5 rullikut ja 10 võiduliini, on üsna lihtsa välimusega. Nagu Egiptuse mütoloogiale kohane, on mäng kaunistatud kuldsetes toonides, mis ääristavad kogu slotimängu. Rullikutel tiirlevatel sümbolitel on kujutletud erinevaid kohaseid elemente nagu näiteks vaarao, sfinks ja muu taoline. Lisaks pildisümbolitele on mängus ka tavapärasemad tähesümbolid, kuid needki on disainitud temaatiliselt.

Ühe meeldiva võimalusena saab Book of Dead slotimängus ise valida võiduliine. Neid on küll ainult 10 niigi, kuid kui soovid panustada vaid spetsiifilisele liinile, siis seda saab ka teha.

Book of Dead võiduvõimalused

Mängu RTP on üsna kõrge: 96.21%. See number võib ka peegelduda reaalses mängus, kuna paljud mängijad on avastanud, et slotikas võib potentsiaalselt olla üsna võidurohke, kui oled õnneliku käega.

Slotikal pole küll jackpotimängu, kuid see-eest on üks oluline sümbol, mida tasuks jahtida: kuldne raamat, mis võtab mängus endale kogu tähelepanu. See sümbol tegutseb korraga nagu Wild-sümbol ja tasuta spinnide sümbol. Raamat asendab rullikutel kõiki teisi sümboleid, et moodustada suuremaid võidukombinatsioone, kuid kui saad kokku vähemalt 3 sellist sümbolit, aktiveerub tasuta keerutuste funktsioon.

Tasuta keerutuste funktsioon on tõenäoliselt kogu mängu kõige tulusam sümbol. Nimelt toimub selle vooru käigus veel üks lisamäng: keerutuste ajal valitakse suvaliselt välja üks sümbol, mis laieneb üle kogu rulliku, tekitades sedasi suuremaid võiduvõimalusi. Kokku on mängus võimalik võita kuni 250 000 münti!

Ka mängu põhisümbolid on väärtuslikud. Peategelase Rich Wilde’i sümbol on väärt suisa maksimaalselt 5000 münti, mis on üsna korralik summa. Teised kolm pildisümbolid on vahemikus 750-2000x ning tähesümbolid on mõistagi sellest madalamad.

Book of Dead ei pruugi olla kõige peenem või vingem slotikas, kuid tänu ühele erilisele sümbolile – kuldsele raamatule – on võimalik hea õnne korral ka selles slotikas võita korralikult. Parima ülevaate jaoks katseta mängu ise, seda kas või tasuta demoversioonis.

Seotud artiklid