Gonzo’s Quest

Gonzo's Quest

Kes on vähegi mänginud kasiinodes, on näinud rõõmsameelset slotikat Gonzo’s Quest. Ehkki tegemist ei ole progressiivse slotiga, on see mäng ühel või teisel põhjusel vallutanud mängijate südamed ning on tänaseks üks NetEnt kõige populaarsematest mängudest. Mängu legendaarsest olemusest kõneleb juba ainuüksi fakt, et kui NetEnt on soovinud välja tulla mõne uuendusega, siis on seda tehtud just sellele mängule. Näiteks anti välja isegi virtuaalreaalsuse versioon Gonzo’s Quest slotikast.

Gonzo’s Quest slotikas on traditsiooniline 5 rullikuga slotikas, millel on 20 võiduliini ning mitmeid boonusfunktsioone. Esimese hooga võlub aga juba ainuüksi mängu teema ja graafika. Slotika peategelaseks on maadeavastaja Gonzalo ning mängu alguses näidatakse isegi väikest videoklippi, mis räägib lähemalt peategelasest.

Mäng on üles ehitatud multikalaadselt ning mis kõige ägedam: Gonzo hoiab kogu aeg mängul silma peal ja hõiskab, kui sa võidad jälle midagi. Tänu sellisele graafikalahendusele on Gonzo’s Quest väga kaasahaarav mäng.

Gonzo’s Questi mehhaanika ja võiduvõimalused

Gonzo’s Quest on üks vähestest slotikatest, mille temaatika ja üldine olemus on ainuüksi juba nii nauditav, et ei pruugigi nii väga hoolida võidufunktsioonidest. Just need funktsioonid on aga samuti olulised mängu populaarsuse juures. Kui enamikes mängudes tuleb lihtsalt keerutada rullikuid ja loota, et võidusümbolid langevad ritta, siis Gonzo’s Quest töötab Avalanche-süsteemil.

Avalanche-süsteem töötab nagu lumepall, kus sümbolid langevad alla ning kokkusobivad sümbolid, mis annavad võidukombinatsiooni, lähevad “lõhki” ning asemele langevad uued sümbolid, just nagu paljudes populaarsetes internetimängudes (või kas või nagu Candy Crush mängus). Niimoodi võib juhtuda, et ühe keerutusega saad hoopis mitu keerutust või õigemini “langemist”.

Sellega seoses on Gonzo’s Quest slotikal ka lisakordistajad, mis kasvavad seda rohkem, mida rohkem uusi langemisi sa saad. Seega, kui sul õnnestub võita ühe korra, eemaldatakse võitnud sümbolid ekraanilt ning uued sümbolid langevad uuesti paika, seda juba suurema kordistaja juures. Mida rohkem järjest võidad, seda suuremini võidad!

Ka mängu põhisümbolite väärtused on imetlusväärsed – kõige kõrgema sümboli suurus on viie sümboli puhul suisa 2500 münti, kuid kui arvestada siia juurde ka võimalikud kordistajad, võib võit olla niisama põhimängus juba väga suur.

Sellele lisaks on mängus ka Wild-sümbolid ja tasuta keerutused. Tasuta keerutusi kutsutakse Gonzo’s Quest slotimängus hoopis “vabalangemisteks” ehk Free Fall funktsiooniks ning kui ekraanil ilmub 3 sellist sümbolit, antakse 10 tasuta Free Falli. Kusjuures, tasuta keerutuste funktsioonis on kordistajad veel suuremad kui põhimängus – just selles mängus tulevad tavaliselt kõige suuremad võidud.

Gonzo’s Quest ei pruugi küll kõlada eriti võidurohkelt, kuid mängu madal volatiilsus ja kõrge RTP räägivad juba enda eest. Lisades juurde kordistajad ja huvitava mehhaanika on mäng põnev kooslus ägedast graafikast ja suurtest võiduvõimalustest. Kui tahad seda kõike ise kogeda, proovi julgelt tasuta demoversiooni, et tutvuda mängu funktsioonidega enne, kui asud pärisraha eest mängima.

Seotud artiklid