Book of Fortune

Book of Fortune on Amaticu loodud slotikas, mis on hetkel eksklusiivselt saadaval ainult GrandX online kasiinos. GrandX on üks nö vanakooli stiilis internetikasiino, kus on saadaval muidu ainult füüsilistes kasiinodes olevad slotimängud. Amaticu mängud on just sellised slotikad, mistõttu on ka Book of Fortune niivõrd eriline mäng.

Nagu ka teised Amaticu slotikad, on Book of Fortune väga lihtsa graafikaga – võiks isegi öelda, et vanamoodne. Mängul on klassikaliselt viis rullikut ja 3 rida, kuid nii värvigamma, sümbolid kui ka tekstitüübid on kõik üsna vanamoodsa välimusega. Kui oled harjunud pisut peenema graafikaga, on see mäng ilmselt üsna üllatav.

Lihtsus ei pruugi olla aga alati halb, kuna lõppude lõpuks on ühe slotika juures võiduvõimalused siiski tähtsamad. Veelgi tähtsam on mängu kasutajasõbralikkus. Mis puudutab Amaticu mänge, sealhulgas ka Book of Fortune slotikat, siis tegemist on äärmiselt lihtsa mänguga, kus kõik valikunupud ja panuse seadistamise valikud on käepäraselt otse rullikute all.

Book of Fortune võiduvõimalused

Book of Fortune slotika nimi viitab mängu kõige tähtsamale sümbolile: müstilisele raamatule, mis peidab oma kaante vahel kõiki mängu boonusfunktsioone, nii Wild-funktsiooni kui ka tasuta keerutusi. Üleüldiselt on tegemist asendussümboliga, mis asendab kõiki teisi sümboleid. Kui rullikutel on 3, 4 või 5 sellist sümbolit, saad ka rahalise võidu, kuna sümbolile on määratud omaette väärtus. Ühtlasi annab 3 või enam sümbolit aga boonusvooru, mis sisaldab 10 tasuta keerutust.

Boonuskeerutuste vooru alguses valitakse suvaliselt üks sümbol, mis laieneb üle rulliku. Niiviisi võib see voor olla ka märksa tulusam.

Mainimist väärt on ka sümbolite väärtused. Kõige kõrgema väärtusega sümbolil on kujutatud blondi kaunitari – viis sellist sümbolit toovad 5000x võidu. Mainitud boonussümbol ja lossisümbol on väärtuselt järgmised, tuues 2000x võidu.

Nagu paljude teiste Amaticu mängude puhul, ei piirdu võiduvõimalused sellega, kuna mängus on ka eriline “Gamble” funktsioon. Sisuliselt tähendab see, et pärast võidukombinatsiooni saamist on võimalik otsustada, kas soovid oma võidu kohe välja võtta või sooviksid sellega veel õnne mängida, võimalusega suurendada võidusummat. Kui valid selle variandi, näidatakse sulle uut minimängu, kus saad otsustada, millist värvi ja masti kaart välja loositakse. Kui valid õigesti, võid lausa neljakordistada oma võite!

Kõige selle poolest on Book of Fortune täis põnevust ja adrenaliini ning võib hästi sobida neile, kes on tüdinud liialt peenutsevatest slotikatest. Tutvu mänguga lähemalt demoversiooni kaudu, mis annab sulle ülevaate mängu olevusest.

Seotud artiklid