Joker 8000

Kui Microgaming seostub paljude jaoks moodsate ja intrigeerivate videoslottidega, siis Joker 8000 läheb tagasi slotikate algusaja juurde, tuues online kasiinosse pisut vanamoodsat hõngu.

Kui sinagi oled igatsenud ehtsate füüsiliste kasiinode slotikaid, siis siin on sinu jaoks Joker 8000, mis on sisuliselt nagu slotimasina simulaator, meenutades igas mõttes füüsilist mänguautomaati. Microgaming viib mängija selle slotikaga ehtsasse virtuaalsesse kasiinosse, kus sa saad kõlistada slotimasinat, just nagu vanadel headel kasiinoaegadel. Iga osa Joker 8000 mängu juures üritab jätta seda illusiooni.

Selle asemel, et näha lihtsalt rullikuid ja sümboleid, on ekraanil näha ehtsa füüsilise mänguautomaadi välimusega slotikat. Taustal on näha ka teisi kasiinomasinaid, just nagu oleksid ehtsas kasiinos. Ekraani allosas on isegi vanas stiilis nupud!

Mäng ei näe küll välja nagu uued videoslotid, kuid see ongi asja võlu – Joker 8000 näeb välja nagu ehtne mängumasin.

Joker 8000 mehhaanika ja võiduvõimalused

Joker 8000 võib küll olla alguses pisut võõras, kuid tegelikult on see ülimalt lihtne. Mängus on 3 rullikut ja 5 võiduliini, sarnanedes ka selle poolest suuresti tavalistele slotikatele. Kusjuures, iga kord, kui võidad midagi, on võimalik veel edasi panustada väikese õnnemängu kaudu: sa pead arvama ära peidetud kaardi värvi ning kui arvad õigesti, saad oma võitu duubeldada. Tänu sellele on mäng ka pisut põnevam, kuna sul on võimalus oma võiduvõimalusi pisut ise suurendada – kui sul on muidugi õnnelik käsi.

Selleks, et võita, tuleb saada kolmele rullikule sirgel real kokku samasugused sümbolid – kirsid, sidrunid, BAR-sümbolid vms. Nii sümbolid kui nendega seotud võiduvõimalused on üsna sarnased tavapärasele füüsilisele slotimasinale. Sestap võid märgata, et enamus sümboleid ulatuvad võitudega 100 mündini, ent võidud on üsna tihedad. Kui suudad ka väikese õnnemänguga suurendada võite, võib lõpuks tulemus olla üsna korralik.

Joker 8000 slotikal on aga üks ekstra boonusfunktsioon, mis muudab mängu eriti ahvatlevaks. Kui sa saad võidu vähemalt 20 mündiga, täitub järjest nö “supermõõdik”. Kui sa saad rullikutele seejärel vähemalt 2 jokkerisümbolit, saad täiesti juhusliku võidu, mis võib ulatuda 8000 mündini! Sellest ka mängu nimi – sul on vaja jokkereid, et võita suur mündihunnik.

Joker 8000 toob internetikasiinosse klassikalise slotika hõngu, mis võib hästi sobida neile, kes on tüdinud videoslotikatest. Ehkki mäng on üsna tavapärane ja ei pruugi tuua eriti suuri võite, on see mäng unikaalne ja üsna põnev isegi ilma suure jackpotita.

Kui soovid teada saada, kas Joker 8000 slotikas sobib ka sulle, proovi mängu demoversioonis, mis avaldab sulle kõik mängu võlud.

Seotud artiklid