Starburst

Ajal, mil kasiinodes on sadu temaatilisi slotimänge, üks võimsama teemaga kui teine ning igaüks neist muinasjutuliste graafikanüanssidega, on pisut veider vaadata Net Entertainmenti Starburst slotikat, mis hoolimata oma äärmiselt lihtsast olemusest on jätkuvalt üks kõige populaarsemaid slotikaid.

Nähes Starburst slotikat võid tõenäoliselt mõelda, miks küll on see lihtne mäng osutunud nii populaarseks. Starburst slotikal ei ole nimelt mitte mingisugust erilist taustalugu ega olulist teemat või keskset lugu: see on lihtsalt slotikas, mille rullikutel keerlevad erinevat värvi kalliskivid. Just nii lihtne – kalliskivid, mis tiirlevad tumedal taustal. Tavaliselt ei tekita sellised slotid mängijates olulist elevust, kuid Starburst näeb olevat erand ja seda ilmselt just oma lihtsa olemuse tõttu. Ka mängu taustamuusika on tagasihoidlik ja pigem neutraalne, mitte ei kõlise ülemäära kõva heliga.

Kui reaalselt saab Starburst slotikas raha võita?

Kuigi pealtnäha ei ole Starburst eriti eriline slotikas, ei tasu seda mängu alahinnata. Mängu peamine võiduvõimalus peitub erilises boonuses nimega Starburst Wild. Eriskummaliselt ei olegi aga selles mängus ühtegi teist boonusvooru – see Wild-voor on ainus lisaboonus, mis mängus üldse peitub. Wild-funktsiooni tunneb ära värvilise lillesümboli järgi, mis eristub selgelt kalliskividest. Nagu ühele asendussümbolile kohane, asendab see lihtsalt teisi sümboleid, et tekitada potentsiaalselt suuremaid ja paremaid võidukombinatsioone. Wild-sümboli ilmumisel laieneb see üle terve rulliku, seega on ka selgelt võiduvõimalus märksa suurem.

Iseenesest on olemas mängus ka tasuta spinnid, kuid seda mitte niivõrd otseselt. Kui ilmub välja Starburst-Wild, tulebki kohe taaskeerutus, mille ajal jäävad Wild-sümbolid samale kohale. Niiviisi on võimalik saada märksa rohkem võite, eriti, kui saad seejärel veel uusi taaskeerutusi aktiveeritud. Ehkki see funktsioon on üsna paljutõotav, on põhisümbolite väärtused üsna madalad.

Mängus on üleüldiselt võimalik võita 50 000 münti ja RTP on tagasihoidlik 96.1%, jäädes niimoodi NetEnt mängude seas pigem madalamale tasandile. Üks boonus on seejuures aga asjaolu, et võidukombinatsioone arvestatakse mõlemas suunas, seega teoreetiliselt on mängus 20 võiduliini.

Milles siis peitub Starbursti võlu? Tõenäoliselt asjaolus, et mängu mehhaanika on väga lihtne ning Starburst Wild funktsioon aktiveerub tihti. Ei saa salata, et kui ekraanile tekib 15 lillesümbolit, on tulemuseks suurejooneline võit. Starburst on tuntud madala volatiilsuse poolest, mis ongi tõenäoliselt mängu populaarsuse võti. Kui tahad ise lähemalt uurida, mis on selle mängu võlu, proovi Starbursti demoversioonis täiesti tasuta või asu kohe tulle pärisraha kasutades – saad ise otsustada, kas Starburst on tõesti nii võluv mäng kui tundub.

Seotud artiklid