Bridesmaids

bridesmaids

Kui oleme varasemalt kajastanud pigem seiklusslotikaid või pisut tumedamatel teemadel põhinevaid slotikaid, siis Bridesmaids slotikas on täielik 360-kraadine pööre siinkohal. Bridesmaids slotimäng on loodud samanimelise filmi põhjal, mis jutustab pulmahullusest ning mille peategelasi mängivad ühed Hollywoodi kõige humoorikamad näitlejannad, eesotsas Melissa McCarthyga.

Bridesmaids slotikas on nii roosamannaline kui vähegi võiksid oodata – selle graafika on otsast lõpuni naiselik, alustades roosast taustast ja lõpetades naiselike sümbolitega. Muude sümbolite kõrval on pildisümbolitel aga muidugi filmi enda peategelased.

Kaunis graafika pole ainus põhjus, miks seda slotikat mängida. Mängul on lausa üllatavalt palju boonusfunktsioone, nende seas traditsioonilised Wild-sümbolid ja tasuta keerutused. Sellele lisaks on slotikas esindatud ka boonusmäng, mis koosneb suurest boonusrattast. Sealt edasi on sul võimalik juba saada mitme erineva boonuse osaliseks, näiteks on võimalik aktiveerida boonusring, mille käigus tuleb valida erinevaid pilte. Kõige tipuks on isegi nö jackpotifunktsioon, mis võimaldab võita kordades rohkem raha, võib-olla isegi piisavalt raha selleks, et oma suurejooneline pulm maha pidada!

Rohketele boonustele lisaks on mängus 40 võiduliini, mis on kenasti sätitud 5 rullikule. Slotikatel on keskmiselt kakskümmend võiduliini, mistõttu on suurem võiduliinide hulk eriti magus – sama magus nagu see mäng ise.

Roosad toonid, lõbus temaatika, tasuta keerutused, kordistajad ja boonusfunktsioonid – see mäng ei saaks minna enam paremaks! Pole vahet, kas oled filmi näinud või mitte – see slotikas on lõbus igal juhul!

Seotud artiklid