Hitman

hitman

Maailma kuulsaim palgamõrvar on tagasi. Hitmani saaga on tuntud paljudele eelkõige videomängude kaudu, kuid hiljuti kogus see lugu kuulsust ka filmi näol, kus peategelast Agent 47-t mängis ei keegi teine kui Timothy Olyphant. Hitmani loost inspireeritult valmistas Microgamingu Quickfire samanimelise slotimängu.

Hitman slotikas, nagu ka selle aluseks olev lugu, on sünge ja hoopis vastupidine sellele, mida oleme tavaliselt harjunud nägema slotimängus. Ei mingit kulda, karda ega rõõmsaid värve. Slotimäng on punastes-mustades toonides ning sümbolitel ilutsevad relvad ja muidugi peategelane ise. Kriminoloogiahuvilised kasiinokülastajad leiavad kindlasti Hitmani slotikast endale meeldiva maiuspala.

Üllatav ja eripärane graafika pole muidugi ainus põhjus, miks see mäng ette võtta oma lemmikkasiinos. Mängus on 15 võiduliini ning slotika keskmine tasuvus on hinnanguliselt 95.81%, mis on võrdväärne slotikatega nagu Skull Duggery või Rise of Napoleon.

Hitmani slotikas võlub oma rohkete boonusfunktsioonidega. Alustuseks on võimalik saada 18 tasuta keerutust, mis on veel kordistajaga kaunistatud, suurendades sinu võiduvõimalusi. Tasuta spinnide rõõmu suurendamiseks on mängus laienevad asendussümbolid, seda seejuures ka põhimängus endas, mitte ainult aktiveeritud tasuta spinnide käigus.

Kui saad viimasele kolmele rullikule boonussümbolid, saadetakse sind järgmist sihtmärki tabama. Kui valid õigesti, võid teenida kenakese kopika! Kõikide nende boonusfunktsioonidega on Hitman üks mängijate lemmikuid ning on kõrgelt hinnatud isegi nende mängijate poolt, kes muidu tumedamate teemadega slotikaid ei austa.

Kui oled väsinud liiga “särtsakatest” slotimängudest ning tahaksid mängida midagi tumedahõngulist, võib Hitmani slotikas kõditada sinu närve meeldival viisil.

Seotud artiklid