Man of Steel

man of steel

Kas on veel olemas mõni inimene, kes ei oleks kuulnud Supermanist? Supermanist on loodud teleseriaale ja filme juba aastakümneid ning ka uus põlvkond saab nautida terasmehe seikluseid tänu uutele filmiversioonidele. Üks taolistest filmidest on hiljuti linastunud Man of Steel, kus Supermees pannakse taas proovile.

Eestist pärit Playtech lõi just selle maailmakuulsa superkangelase baasil vinge slotika, mis teeb silmad ette paljudele filmiteemalistele slotimängudele. Miks? Põhjuseid on peamiselt kaks: mäng on vinge graafikaga ning särab meeletute võiduvõimalustega.

Esiteks, Man of Steel slotikas on progressiivse jackpotiga, mis tähendab, et iga panus kasvatab jackpoti suurust. Mängus on mitu erineva suurusega jackpotti, seega on võimalik võita nii väiksem kui ka suurem jackpot. Progressiivsete jackpottidega slotikad on alati mängijate lemmikud, kuna lisaks põhimängu võitudele on hea õnne korral võita endale väga suur kasiinovõit – võib-olla isegi miljoneid eurosid.

Siin on veel mõned ägedad funktsioonid, mille poolest see slotikas hämmastab:

  • mängus on 5 Wild-sümbolit ning nende kõigi maksimaalne väärtus on 1000x. Kujuta vaid ette võite, kus Wild-sümbol asendab tervet rida sümboleid!
  • kui Supermani ja General Zodi Wild-sümbolid satuvad samale reale, aktiveerivad need boonusmängu nimega Battle for Earth, kus Superman peab oma vastastega võitlema;
  • mängus on eriline Krypton-boonus;
  • Man of Steel slotikal on 50 võiduliini!

Võib julgelt öelda, et mängus on niivõrd palju lisafunktsioone, et nendest ei jaksaks rääkida ühes postituses. Kui hoiad aga maailma oluliseimale superkangelasele pidevalt pöialt, meeldib sulle kindlasti see slotikas. Vaata ise järgi, milliseid boonusfunktsioone saad aktiveerida ning ehk on sul nii hea õnn, et võidad suure jackpoti!

Seotud artiklid