Mega Moolah

Mega Moolah on slotikas, millest tuleb rääkida ülivõrdes. Kes on vähegi puutunud kokku kasiinomängudega, teab seda slotikat, mis on täiesti legendaarne omalaadsete seas. Tegemist on nimelt jackpotislotiga, kus igal mängijal on võimalik osa saada progressiivsest jackpotist. See ei pruugi kõlada eriti muljetavaldavalt, kuid need jackpotid ulatuvad kümnete miljonite eurodeni! Mängu päralt on ka Guinessi rekord suurimale online kasiinos võidetud summale, mis oli üle 13 miljoni naela. Ka 2019. aastal on võidetud mitu suurvõitu, üks neist ligi 13 miljonit Ameerika dollarit.

Microgamingu legendaarne mäng on populaarne ka Eestis, olles leitav pea igast online kasiinost. Mega Moolah temaatika ja üldine olemus on muidu aga väga lihtne: keskne teema on džunglielu ning sümbolitel on kujutletud erinevaid džungliloomi. Tänu sellele lihtsale olemusele on mäng hõlpsasti kasutatav ka nende jaoks, kes muidu väga palju pole kokku puutunud kasiinomängudega. Muideks, slotikas on saadaval ka telefoni vahendusel!

Mega Moolah võiduvõimalused

Slotikas on üsna klassikalise välimuse ja olemusega, sisaldades 5 rullikut ja 3 rida ning 25 fikseeritud võiduliini. RTP on mängul küll vaid 94%, kuid Mega Moolah suurim võlu on vaieldamatult selle jackpotivõimalus. Slotika tavavõidud näivad olevat üsna väikesed ning võiks öelda, et volatiilsuse mõttes kuulub mäng kõrgemasse skaalasse.

Mega Moolah sisaldab tegelikult 4 jackpotti: mini, minor, major ja mega. Nende võitmiseks tuleb leida üles boonussümbolid, mis aktiveerivad boonusratta. Just sellel boonusrattal ongi kõik jackpotid ning võimalus endale saada elumuutev summa!

Lisaks jackpotivoorule on mängus ka Wild-sümbolid ja tasuta spinnid. Wild-sümbolite võidud ise on samuti väärt jahtimist, kuna sümbol ise on väärt maksimaalselt 15 000x. Kui Wild-sümbol astub kombinatsiooni, duubeldab see kõik võidud, seega võib juba ainuüksi tänu asendussümbolitele võita päris kena summa.

Tasuta spinnide vooru võidud on seejuures kolmekordsed ning korraga antakse 15 tasuta keerutust.

Põhisümbolid ise pole kõige kõrgemate väärtustega, kuid arvestades Wild-sümboli tihedat kordumist on siiski võimalik hea õnne korral Mega Moolah slotikas võita kenasti. Kõige olulisem on seejuures aga ikkagi fakt, et mäng sisaldab jackpotti, seega on igaühel võimalik saada miljonäriks – ilma igasuguse naljata.

Mõne maitse jaoks on Mega Moolah võib-olla natuke liiga lihtsakoeline ja vanamoodsa graafikaga, kuid kui jahid elumuutvat jackpotti, võib Mega Moolah olla üks võimalikest slotikatest, mis toob selle unelma sammuvõrra lähemale.

Seotud artiklid