Planet of the Apes

Planet of the Apes

Ahvide Planeet – saaga, millest on tehtud arvukalt filme ning räägitud kümneid lugusid. Hiljuti sai see legendaarne lugu uue hingamise Planet of the Apes filmide näol, mille edust ajendatult sai Net Entertainment võimaluse luua samanimeline slotimäng.

Kui oled slotikatega kokku puutunud, siis oled ilmselt harjunud nägema kolme või viite rullikut. Planet of the Apes slotikas rabab aga jalust faktiga, et mängus on 10 rullikut! Mänguväli on jaotatud kaheks viie rullikuga sektsiooniks: Rise ja Dawn, vastavalt uutele Ahvide Planeedi filmidele. Mõlemal mängupoolel on omad funktsioonid ja omad võiduvõimalused, mis sisuliselt tähendab, et iga keerutusega on sul võimalus mängida 10 rullikul ja seega on ka võiduvõimalusi hoopis rohkem kui tavalisel filmislotikal.

Mängu tasuvus on korralik 96.3%, mis peaks iga slotisõbra südant rahustama. Võiduliine on aga üllatavalt vähe, mis tähendab, et mängus ei pruugi tulla võite väga tihedalt, kuid kui neid tuleb, on võit korralik.

Planet of the Apes slotikas hiilgab paljude erifunktsioonidega, nende seas Scatterid, asendussümbolid, kordistajad ja muud eriboonused.

Selle kõige kõrval on Planet of the Apes mänguautomaat tõeline slotimängude meistriteos oma graafika ja heliga. Mängu avamisel näed muljetavaldavat introklippi, mis võtab kokku mängu funktsioonid interaktiivse videoklipiga. Videoklipid mängivad ka mängu jooksul, kui aktiveerid teatud boonuse. Niiviisi on see slotikas palju enamat kui lihtsalt kasiinomäng – sulle tuletatakse igal sammul meelde, et sa mängid filmiteemalist slotimängu ning seejuures mitte suvalist filmislotikat, vaid ühe kõige legendaarsema filmisaaga baasil tehtud slotikat.

Planet of the Apes slotikas on parim valik neile, kes naudivad põnevaid slotikaid ning on ka omajagu filmigurmaanid. See slotikas pakub mõlemat!

Seotud artiklid