Psycho

psycho

Alfred Hitchcocki legendaarsest “Psühhost” ehk Psycho filmist on möödas küll aastakümneid, kuid teleseriaal “Bates motel” on selle loo taasäratanud 21. sajandil. Loo elustamisele aitab kaasa ka NextGen Gamingu slotimäng Psycho, mis põhineb just sellel lool.

Juba esmapilgul saab öelda, et mängu loomisesse on pandud kõvasti mõttejõudu. Ometigi ei saa ju niivõrd kuulsa loo ootuseid petta keskpärase slotika loomisega! Keskpärasust kartma ei pea sest see slotimäng on kõike muud kui keskpärane. Mäng rabab jalust imelise graafikaga, mis on särav, tõetruu ning kajastab isegi algsest filmist pärit klippe, mis võivad sümbolite taga mängida. Tähelepanelikud mängurid panevad ka tähele, et slotika rullikute all jooksevad erinevad lausungid nagu näiteks “poisi parim sõber on tema ema”. Kes on kursis esialgse looga, teab ka ilmselt, kuivõrd tähendusrikkad taolised laused on.

Mängu enda võiduvõimalused ja funktsioonid ei vea samuti alt. Slotikas on 25 võiduliini ja 5 rullikuga, keskmine RTP on üle 95%. Nagu paljudes slotikates on ka Psycho slotimängus olemas asendussümbolid ja tasuta spinnide sümbolid. Maksimaalselt on võimalik saada 20 tasuta keerutust. Lisaks võid kohata muid juhuslikke boonuseid, mis annavad mängimisele särtsu juurde.

Psycho slot on hea näide sellest, kuidas teha filmiteemalist slotimängu õigesti. Filmide baasil tehtud slotimängud võivad olla väga igavad või hoopis ülekuhjatud funktsioonide poolt, kuid Psycho slotika puhul on leitud täiuslik harmoonia algloo ja lõpptulemuse vahel. Briljantne graafika ja rohkelt lisafunktsioone – see slotimäng rahuldab igat mängurit ning paneb kindlasti tahtma vaadata Psycho filmi samal ajal kui keerutad rullikuid ja paned oma õnne proovile.

Seotud artiklid