Rocky

rocky

Kui on üks film, mida eestlased tunnevad Visast hingest paremini, siis see on klassikaline poksifilm Rocky. Silvester Stallone’ga peaosas film on fenomenaalselt leidnud oma tee poppkultuuri sügavustesse ning nüüd on film otsapidi jõudnud ka kasiinodesse tänu Playtechi loodud Rocky slotikale.

Playtech on paljudele eestlastele samuti tuntud, kuna ettevõte pärineb just siitsamast meie koduriigist. Seepärast on ka see slotikas eriti südamelähedane, lisaks asjaolule, et film ise on süübinud Eesti filmifännide südametesse.

Rocky slotikas on pisut vanamoodsama disainiga, sobides samas suurepäraselt filmi tegevusajaga. Sümbolite hulgas on filmitegelaste pildid ning tähesümbolid on kaunistatud Ameerika lipumustriga, et teha auavaldus ka Rocky kodumaale. Slotikas ise on hallikates toonides ning animatsioone kui selliseid mängus ei ole – nagu mainitud, on mäng väga lihtsakoeline.

Nagu öeldakse, siis lihtsuses peitub võlu ning sama tundub olevat kohane ka selle slotimängu puhul. Mängus on 25 võiduliini ning teoreetiline tasuvus on keskmiselt 95%, mis ei ole samuti sugugi halb, konkureerides isegi väga populaarsete moodsate slotikatega.

Slotikas peidab oma lihtsa välimuse taga ka mitmeid erifunktsioone. Näiteks, kui sul õnnestub tähtedest kokku saada sõna Rocky (isegi, kui tähed ei asetse päris üksteise kõrval, vaid lihtsalt järjestikustel rullikutel), võidad sa koheselt viiekordse võidu. Kui esimesele ja viimasele rullikule satuvad poksikindad, saad siseneda poksiringi ja valida endale vastase.

Kui naudid sporti, sulle meeldib poks või oled hoopis pikaajaline Rocky filmi fänn, viska kindlasti sellele slotikale pilk peale. Selle välimus võib küll olla lihtne, kuid vahel ongi just taolised lihtsad slotikad kõige mõjuvamad.

Seotud artiklid