Sherlock Holmes: The Hunt for Blackwood

Sherlock Holmes: The Hunt for Blackwood

“See on elementaarne, Watson!” Sellist lauset on kuuldud mitmetest teleseriaalidest, filmidest ning loetud muidugi ka raamatutest. Kellest käib juttu? Aga muidugi maailma kõige kuulsamast detektiivist Sherlock Holmes’ist! Sherlock Holmes on kultuslikult populaarne, mistõttu pole ka mingi ime, et selle detektiivi seiklustest vändatakse uusi filme ja seriaale pidevalt.

IGT võttis ette ka Sherlocki-teemalise slotimängu valmistamise. Mängu keskmes on Robert Downey Juniori kehastatud Sherlocki versioon, mis on hästi tuntud uuemale põlvkonnale. Mida aga suudab see legendaarse loo põhjal valmistatud slotikas pakkuda?

Hea uudis on see, et Sherlock Holmesi slotimäng üllatab paljude boonusfunktsioonidega. Neist kõige märkimisväärsem on funktsioon, mis aktiveerub vähemalt 3 boonussümboli leidmisel. Sulle näidatakse tuba, kust sa pead valima erinevaid objekte. Kui paned oma intuitsiooni tööle ja valid õigesti, võid boonusfunktsioonist ära jalutada korraliku rahasummaga!

Mängijate rõõmuks on slotikal pakkuda ka laienevad asendussümbolid ning põhimängu jooksul on võimalik saada kordistajaid, mis muudavad ka väikese võidu üsna suureks. 30 võiduliini ja 5 rullikut on üsna tavaline, kuid boonusfunktsioonid nagu kordistajad ja Wild-sümbolid muudavad need 30 võiduliini enamgi kui ahvatlevateks.

Ka mängu graafika ja heliefektid on võluvad. Tegemist pole küll kõige kaasaegsema slotimänguga – sümbolid jooksevad selgejoonelise raamistiku sees ning animatsioonid on üsna tagasihoidlikud. Sellest hoolimata on vahel võlu just sellises lihtsuses. Ei mingeid üleliigseid animatsioone või midagi keerulist!

Kui sa austad Sherlocki lugusid, proovi kindlasti seda slotimängu, mis annab võimaluse ise süveneda detektiivimaailma ning panna oma intuitsioon proovile!

Seotud artiklid