Terminator 2

terminator 2

“Hasta la vista, baby!” Terminaatori-saaga on tuttav meile kõigile. Kõigi lemmikrobot on tagasi Quickfire’i slotika näol. Slotikas on traditsioonilise mänguväljaga ehk mängu avamisel näed 5 rullikut, mida kaunistavad filmiteemalised sümbolid. Mängus on 243 võiduliini ning mitmeid erinevaid funktsioone, sealhulgas võid näha filmiklippe, mis hakkavad mängima siis, kui rullikutele satub mõni boonussümbol. Samamoodi võib näha filmiklippi suure võidu korral.

Kui saad rullikutele vähemalt 3 Scatter-sümbolit, avaneb tasuta keerutuste voor, kus võiduvõimalused on peaaegu viis korda suuremad – mänguväljal on 1024 võiduliini!

Põhimängu ajal võib juhuslikult aktiveeruda ka nö T-800 Vision funktsioon, mille käigus on vaja ainult ühte Scatterit tasuta spinnide avamiseks. Pildisümbolite eest saab seejuures kopsaka rahalise võidu. T2 sümbol jällegi käitub nagu Wild-sümbol, mis asendab kõiki teisi sümboleid ning võimaldades seega paremaid võidusummasid.

Terminaatori-teemalise slotika suurim võlu kõigi võiduvõimaluste kõrval on aga siiski temaatika ise. Quickfire on graafikaga pannud kümnesse. Kogu slotikas on pisut tumedamates toonides, elemendid on futuristlikud, robotlikud ning siin-seal vürtsitavad asju animeeritud sümbolid ja videoklipid. Graafikalahenduse tulemuseks on kaasahaarav mäng, mis peibutab kõiki, kes naudivad Terminaatori filmisaagat ennast.

Miinuste poole pealt võib öelda, et mängu sümbolite väärtused pole kõige suuremad, kuid selle lunastab suur võiduliinide hulk. Nagu mainitud, siis on graafika- ja helilahendus ise juba mängimist väärt. Head võidud, palju võiduliine, totaalne mängulõbu – kui oled Terminaatori suur fänn, katseta kindlasti Terminator 2 slotimängu.

Seotud artiklid