The Dark Knight Rises

Batman film mängud

Pimeduse Rüütel on tagasi, sedapuhku kasiinomängu näol! Kes meist ei mäletaks vana head Batmani, kelle seikluste saatel on paljud ka üles kasvanud. The Dark Knight Rises slotikas hoiab neid seikluseid elus samanimelise filmi baasil valmistatud slotimänguga.

Nagu mainitud, on slotimäng loodud fenomenaalse The Dark Knight Rises filmi järgi, mis on tänaseks päevaks saavutanud ühe Hollywoodi parima filmi staatuse. Slotikas ei jää sugugi maha – mängu keskmes on filmi peategelased, näiteks Catwoman, Batman ning muidugi ka Robin, keda filmis tunti nime all John Blake. Mäng ise on üsna tumedates toonides, sobimaks filmi enda teemaga.

Mängust ei puudu mitmed erifunktsioonid, nende seas tasuta keerutused, kordistajad ja muu põnev. Huvitava lisafunktsioonina avaneb filmist endast väike videoklipp keset mängu siis, kui saad kokku teatud vinge kombinatsiooni. Nii hoitakse põnevust laes, sest suur võit ei tule mitte üksnes mündikolina saatel, vaid ka filmiklipiga koos.

Slotikal on veel üks funktsioon, mis paneb südame pumpama: võimalus valida Bane’i või Batmani tasuta spinnid. Mõlemal on erinev hulk spinne, erinevad kordistajad ja erinevad lisafunktsioonid.

Mida sa võid The Dark Knight Rises slotimängust oodata? Nagu filmiseeria endagi puhul, on see slotikas oma eelkäijast kordades parem. Imehea graafika, interaktiivsed ja kaasahaaravad funktsioonid, adrenaliinirohke muusika ja suured võiduvõimalused. Võib täiesti kindlalt öelda, et kellele meeldis film ise, see naudib ka igal juhul seda slotimängu!

Seotud artiklid