The Mummy

the mummy

Ei, selles ülevaates ei räägi me emadest, vaid millestki, mis tekitab judinaid: muumiatest! The Mummy ehk eesti keeles “Muumia” on fenomenaalselt kuulus film, kus peategelane, keda mängib Brendan Fraser, satub tõeliselt põnevatesse seiklustesse ning puutub kokku ka hirmsa muumiaga.

Eestis tuntud Playtech sai au luua selle kuulsa filmi põhjal erilise slotimängu, mis torkab silma kauni graafika, ägedate heliefektide ning muidugi põnevate boonustega. Slotika graafika on moodne ning tekitab tunde nagu oleksid osake seiklusest – mõne keerutuse käigus võivad sümbolid olla animeeritud ning näed filmist pärit klippe.

Muidugi on iga kasiinomängija jaoks ka võiduvõimalused olulised ning selle osas The Mummy slotikas ootuseid ei peta. Mängu rullikutel tiirlevad näiteks muumiapildiga Wild-sümbolid, Scatter-sümbolid ja muu põnev.

Kõige lahedam erifunktsioon on aga Lost City seiklusboonus, mis annab võimaluse pääseda ligi 8 erinevale boonusele. Sa võid saada võimaluse avada erinevaid kastikesi, kus võib peidus olla aare, võib-olla pead aga hoopis muumiat taga ajama. Iga boonus toob esile mingi põneva aspekti originaalsest mängust ning hoiab samas adrenaliini pumpamas, kuna sul on võimalik saada nii palju erinevaid boonuseid!

Võiduvõimalusi tõlgendab ka kõrge RTP: 96.8%. Mänguliine võib küll olla vaid 25, kuid sellest hoolimata on The Mummy üks võidurohkemaid filmislotikaid. Kellele meeldis esialgne filmitriloogia ning kes sooviks sisimas isegi aardeid jahtida, võib proovida seda slotimängu – see ei reeda ootuseid!

Seotud artiklid