Mega Fortune

Mega Fortune

Mega Fortune on Net Entertainmenti loodud legendaarne progressiivse jackpotiga slotimäng, mis osutus niivõrd populaarseks, et mängule loodi mõne aasta eest isegi järg: Mega Fortune Dreams. Mega Fortune vastutab kümnete kasiinomiljonäride loomise eest, olles üks kõige võidurohkemaid mänge kogu slotimaailma ajaloos. Mängu ajaloo üks suurimaid võite on olnud üle 17 miljoni euro ning mäng tundub lausa regulaarselt välja loosivat seitsmekohalisi võite.

Sellise omaduse poolest on see mäng kõva konkurent Microgamingu Mega Moolah slotikale, mis sarnaselt sellele mängule on tuntud oma Guinessi rekordite raamatus olnud jackpotivõiduga.

Mega Fortune on ahvatlev juba ainuüksi oma välimuse ja temaatika poolest. Mängu keskseks teemaks on kõik, mida saaks üks kasiinomiljonär nautida: teemantid, uhked autod, paadisõidud. Niiviisi saabki mängija rullikute keerutamisel mõelda, kuidas ta naudiks isegi kõiki neid luksuseid! Slotikas on küll üsna lihtsakoelise välimusega, kuid on pisut peenemalt disainitud ning näeb välja kena isegi praegusel ajal, mil kasiinoletid on vallutanud 3D graafikaga vinged videoslotid. Mega Fortune on lihtsalt mäng, mille juurde naastakse ikka ja jälle.

Mega Fortune võidufunktsioonid ja jackpot

Sarnaselt teistele jackpotislotikatele on ka Mega Fortune mängus boonussümbolid. Neid tuleb saada korraga ekraanile 3 tükki, misjärel aktiveerub õnnerattaga boonusvoor. Selles voorus pead lihtsalt keerutama õnneratast seni, kuni ratas maandubki jackpotivõidul – kui sul on muidugi õnnelik käsi.

Isegi jackpotimängust väljaspool on Mega Fortune’l rohkelt võiduvõimalusi. Mängus on ka Wild-sümbol, mille puhul on võimalik võita 10 000 münti 5 sümboli korral. Samuti on olemas tasuta keerutuste funktsioon, mille käigus võib veel juurde saada uusi tasuta keerutusi.

Slotikal on kokku 25 võiduliini, millel tiirlevad mitmed põhisümbolid. Ka nende väärtused pole sugugi kõige madalamad, arvestades seejuures, et Wild-sümbol on mängu kõige väärtuslikum. Kõige kõrgem põhisümbol annab viie sümboli korral võiduks 1000 münti.

Kõik need võidufunktsioonid peegelduvad hästi mängu teoreetilise tasuvuse protsendis, mis on progressiivse slotika kohta äärmiselt kõrge: 96.6%.

Isegi, kui megajackpoti võitmisest ei julge unistada, on Mega Fortune slotikas üks lõbusamaid tänu oma kõrgetele tavavõitudele. Olgem ausad, salamisi ju siiski saab keerutamise ajal loota, et jackpotivõit ikkagi tuleb sulle sülle!

Kui tahad lähemalt proovida Mega Fortune slotikat, saad seda teha täiesti tasuta demoversioonis või võid katsetada pärisraha eest mängides Eesti parimates online kasiinodes.

Seotud artiklid