Algaja juhend

10 olulist asja, mida teada enne kasiinos mängimist
Algaja juhend 20-07-2018

10 olulist asja, mida teada enne kasiinos mängimist

Kasiinod tunduvad müstilised, kohati lausa pisut hirmutavad. Põhjust kartmiseks ei ole – kuigi kõnekeeli võidakse kutsuda neid mängupõrguteks, võib tegelikult tegemist olla igati mõistliku ja toreda meelelahutusega, kui võtta mängimist mõistusega ning panustada oma eelarvele sobival määral. Enne oma kasiinoseikluste alustamist võiksid meeles pidada neid 10 asja, mis aitavad sul paremini aru saada kasiinondusest ning suurendavad ka mängurõõmu.

Loe rohkem
Kas kasiinoboonused on tõesti tasuta raha?
Algaja juhend 28-05-2018

Kas kasiinoboonused on tõesti tasuta raha?

Kui oled kunagi avanud mõne internetikasiino lehe, oled ilmselt märganud, et iga kasiino peibutab mängijaid boonuste ja pakkumistega. Loosungid nagu “tasuta boonus” ja “tasuta spinnid” on üsna tavalised, jättes ilmselgelt väga intrigeeriva mulje. Mida sellised boonused aga tegelikult tähendavad? Seda selgitame lähemalt selles artiklis.

Loe rohkem
Kuidas mängida mobiilses kasiinos
Algaja juhend 25-05-2018

Kuidas mängida mobiilses kasiinos?

Kui veel paarkümmend aastat tagasi oli mõeldamatu mängida ruletti, Blackjacki või slotikaid arvuti taga, siis tänapäeval on kasiino kolinud veelgi sügavamale internetiavarustesse – otse taskusse, nutitelefoni. See tähendab, et iga kasiinosõber saab nüüd mängida oma lemmikmänge igal ajal, kasutades oma nutiseadme võimekust. Suurem osa Eesti populaarsematest internetikasiinodest sobivad igal juhul täiuslikult mobiilsetele seadmetele ning saad täiesti muretult mängida lemmikmänge. Kuidas see aga täpsemalt töötab, seda saad lugeda järgnevast artiklist.

Loe rohkem
Kasiinoetiketi reeglid
Algaja juhend 26-04-2018

Kasiinoetiketi reeglid

Üks põhjuseid, miks paljud mängijad eelistavad internetikasiinosid, on vabadus olla selline nagu sa oled – pole piiranguid sellele, kuidas sa riides pead olema või muule taolisele. Kui sa suundud aga maapealsesse kasiinosse, tuleb arvestada teatud etiketireeglitega, mille järgimiseta ei saa nautida kasiinokogemust täisväärtuslikult või veelgi enam – ei ole võimalik üldse kasiinosse pääseda. Siin on mõned taolised etiketireeglid, mida võiksid teada enne, kui suundud kasiinosse.

Loe rohkem
Mänguautomaatide terminoloogia
Algaja juhend 26-04-2018

Mänguautomaatide terminoloogia

Slotid võivad olla küll iseenesest väga lihtsad mängud, kuid igal mängul on teatud reeglid, millega tasuks tutvuda enne mängima asumist. Iga slotimängu avamisel on rullikute keerutamise nupu läheduses väike infonupp, mis avab mängureeglite nimistu. Mängureeglid paljastavad nii mõndagi olulist mängu kohta, näiteks on võimalik välja selgitada mängu tasuvus, sümbolite väljamaksete suurused, erinevad boonusfunktsioonid ja nende mehhaanika ning palju muud. Kui sa pole varem slotikatega kokku puutunud, võivad kõik need terminid ja selgitused ajada üsna segadusse, eriti kuna paljud mõisted on tihti inglisekeelsed. 

Loe rohkem
Maapealsed kasiinod vs internetikasiinod
Algaja juhend 26-04-2018

Maapealsed kasiinod vs internetikasiinod

Veel kümmekond aastat tagasi ei kujutanud keegi ette, et kasiinod, kõlisevad mänguautomaadid ja mängurõõm jõuab kõik internetti. Nüüd on see aga enamgi kui reaalne – Eestis on mitmeid kasiinosid, mis pole mitte üksnes pädevad ja litsentseeritud mängukohad, vaid jäljendavad üsna tõetruult seda, mis tunne on mängida kasiinos. Sellele küsimusele on sama raske vastata nagu otsustada, kumb oli enne: kas muna või kana. Nagu eelnevalt selgus, on mõlemal kasiinoliigil omad head ja vead. Lõpuks taandub kõik sellele, milline on sinu konkreetne maitse. Miks mitte katsetada mõlemat!

Loe rohkem
Algaja juhend 25-04-2018

Parimad mängud ja juurde sobivad kokteilid

Kokku kolm või enam medaljoni suvalistel positsioonidel annavad Teile auhinnaks kümme tasuta mängu. Tasuta mängude alguses valitakse nende mängude ajaks kas boonust asendav sümbol või kahekordistaja. Tasuta mänge on võimalik taaskäivitada varem valitud boonuseasendaja või kahekordistajaga. Tasuta mängudes kehtivad varem valitud mängupanused ja aktiveeritud ridade arv.

Karikakra sümbol võib asendada kõiki teisi sümboleid peale mesilastaru ja sumiseva mesilase sümbolite. Võite makstakse ainult aktiveeritud ridades vasakult paremale moodustuvate kombinatsioonide eest. Iga võit annab võimaluse kahekordistada Sulle makstavat võidusummat.

Loe rohkem